29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-10-27 00:00:00 Przedszkola

Każdy, dorosły czy dziecko pragnie zabawy.Pedagodzy wiedzą jak ogromne znaczenie dla rozwoju dziecka ma właśnie wychowanie przez zabawę. A jak zabawa to nie tylko w sali ale również na dworze. Zabawa tym przyjemniejsza jeśli podwórko nowe a przedewszystkim bezpieczne.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (20): Zabawa na całego :) Strony: 1Dodaj komentarz
~Ewka (2006-11-01 07:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo dobra inicjatywa.To nie tylkokwestia pieniędzy lecz również kampania informacyjna, która uświadomi przyszłym matkom zagrożenia zwiazane z tą chorobą. Gratuluję.

~anka (2006-10-31 08:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pieknie!!zaczynamy myslec o przyszlosci i tym co ma nam ja stworzyc!!!dzieci ,ich zdrowie i bezpieczenstwo od samego poczecia.inwestujmy w pokolenie ktore dazy za nami i pokazujmy jak mozna zagwarantowac sobie zdrowe spoleczenstwo.panie Wieslawie dzieki za ten projekt i walke o niego.Swoja droga wiemy jaka wage przyklada pan do bezpieczenstwa w naszym miescie ...popieram i zycze dalej takiego samozaparcia!!!

~jo (2006-10-29 21:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Święty czas. Na zachodzie to badanie jest jednym z pierwszych, jakie się kobiecie robi. I jeszcze parę innych. Proponuje się też koło 4-5 miesiąca ciazy test na zbadanie, czy dziecko nie cierpi na zespół Downa. W niektórych krajach, w takim przypadku- można nawet dokonać aborcji.

~do Zośki (2006-10-29 15:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz rację. Jak to mówią sukces ma wielu ojców, więc szczególnie lekarze będą próbowali się podczepić. Za brak informacji o tej chorobie oni odpowiadają przede wszystkim. Ciekawe czy teraz coś się zmieni w gabinetach ginekologicznych? Mnie również nikt nie informował w czasie ciąży o tym,że jest taka choroba.

~matka (2006-10-28 18:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo się cieszę, że inicjatywa pana Szczygielskiego spotkała się ze zrozumieniem i uzyskała poparcie w budżecie na przyszły rok. Uchroni to wiele kobiet od bólu i cierpienia. Brawo!!!

~A-F (2006-10-28 14:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Waldku staraj się unikać opisywania spraw wewnątrz rodzinnych w tajemnicy w myśl "prania brudów w zamkniętym gronie". Ja wiem, że JA-nek sprowokował Cię tym. JA-nku a Ty nie ingeruj w skomplikowane rodzinne sprawy i problemy bo to źle o Tobie świadczy.

~tanski.ostrog.net (2006-10-28 14:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja-nek po pierwsze nie obrażaj i nie pomawiaj-art 212 KK! Nie używam słowa esbeckiej na daremno i bez pokrycia!poza tym mogę Ci udowodnić, bo mam to nagrane jak teść(SB-ek) mówi że zrobił to dlatego że wniosłem pozew o rozwód!

~JA-nek (2006-10-28 14:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co za kraj? Każdy złodziej może powiedzieć, że padł ofiarą esbeckiej manipulacji. Jeżeli nawet jest się ofiarą to trzeba przyjąć ten fakt z pokora i nie wychylać się. Bycie ofiara nie jest okolicznoscią łagodzącą.

~tanski.ostrog.net (2006-10-28 12:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JA-nku rozdziel kwestię "może" od tego czy "chce" i nie życzę Ci abyś padł ofiarą esbeckiej manipulacji. Fajnie się o takich przypadkach ogląda w TV ale przeżyj taką "Tożsamość Bournea" osobiście a zredukujesz swoją pewność siebie o tupecie nie wspomnę!Aktualnie przerabiam budżetem blisko 20 mln zł i jakoś wszystko jest w porządku 

~A-F (2006-10-28 12:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy piszesz JA-nku o słynnej "zemście teściowej"? jeśli tak to chiałem Ci przypomnieć, że ten temat już był wielokrotnie przerabiany na tym portalu z wyjaśnieniami W.Tańskiego. Twoja nadgorliwość w powtarzaniu tego świadczy li tylko o tym, że jesteś także zaangażowany w politykę ale konkurencyjnych formacji, którym wygodnie jest teraz przed wyborami "zajmować się" niewygodnymi, konkurencyjnymi kandydatami.

~JA-nek (2006-10-28 11:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Tański. Jeszcze są tacy, którzy pamiętają jak rozliczał się pan z jedną firmą pracując w urzędzie miasta. I w związku z tym rozliczaniem w UM już pan pracować nie może. Jako podatnik nie życzę sobie aby teraz pilnował pan pieniędzy w powiecie. Swoja drogą co za tupet. To było ledwie parę lat temu.

~tanski.ostrog.net (2006-10-28 11:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kilka tygodni temu rozmawiałem z W.Szczygielskim na temat utrzymania tego projektu w przyszłej kadencji rady powiatu. Ze względu na to, że Wiesiek kandyduje do Rady Miasta a nie Powiatu więc w przypadku otrzymania mandatu zobowiązałem się do pilotowania projektu, nadzoru i prawidłowego rozliczania! Proszę zatem być spokojnym:)

~Zośka (2006-10-28 07:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No jasne !!!! teraz wyjdzie na jaw że wszyscy lekarze i radni przez 4 lata walczyli o to!!! teraz każdy się podłączy do inicjatywy Wieśka!!! Nie róbcie jaj!!! A Panu WS dziękuję, jako potencjalna matka. Ważne jest nie tylko to że zostaną zrefundowane te badania, ale to że zwrócił uwagę na ten problem. Wiele osób nie wiedziało nic o toksoplazmozie. Jestem już matką i żaden z raciborskich lekarzy nigdy mi nie wspomniał nawet słowem o takim świństwie. Ech, teraz to wszyscy są mądrzy.

~Matahari (2006-10-27 22:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te badania sa b. drogie ale i bardzo bardzo potrzebne w naszej rdzinie   tez wydażył sie taki przypadek,gdyby były badania to nie było by........ponoć ordynator połoznictwa dr Marian Ciszek także zabiegal o wykonywanie tych badań

~Jola (2006-10-27 21:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wreszcie coś pozytywnego, służącego społeczeństwu a nie puste frazesy i przepychanki polityczne. Gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za realizację.

~j (2006-10-27 19:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Więcej takich pomysłów Panie Wieśku! Szczere gratulacje!

~jr (2006-10-27 18:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i bardzo dobrze! to jest konkretne załatwienie sprawy! To mi się podoba!

~Zośka (2006-10-27 16:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Który cymbał księdzem miał zostać w przypadku przyznania kasy na te badania ? Niech się odezwie !!! Głupio Ci  co???

~matka polka (2006-10-27 15:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wspaniałe wieści, oby nowowybrany zarząd powiatu faktycznie nie zawiódł oczekiwań zatroskanych rodziców :)

~sz_ (2006-10-27 13:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wow! Jesli to prawda gratuluje!... po ostatnim artykule raczej bylem ostrozny ale widze ze wszystko idzie w dobra strone ... mam nadzieje ze nowo wybrani radni nie zniwecza pomyslu Pana Szczygielskiego

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog