29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-10-17 00:00:00 Gimnazja

W dniu 10.10.2006 uczniowie klasy III b pod kierunkiem R. Szramek wzięli udział w sadzeniu drzew i krzewów na terenie naszej szkoły.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): ŚWIĘTO DRZEWA 2006, IV EDYCJA Strony: 1Dodaj komentarz
~koleżanka:) (2008-08-08 15:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fasiu! Jesteś najcudowniejszą dziewczynką jaką znam:* Buziaczki i pozdrowionka dla Ciebie, aniołku:)

~A-F (2006-10-20 11:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy to mam uważać za przeprosiny (chociaż nie przyszło mi przez myśl byś mnie przepraszał) czy sarkazm? Dlaczego jestes taki poważny mf (bo nawet żart ozdobiony buźką, którą zamieściłem w poprzednich komentarzach jakoś jest źle widziany przez Ciebie). Wyluzuj instytucja kultury i jej pracownicy powinni znać się na humorze, który także jest formą kultury. Papa

~mf (2006-10-20 10:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żałuję tylko, że dałem się wciągnąć w tę dyskusję. Przepraszam Cię A-F. Szczerze Cię przepraszam. Rób dalej swoje, skoro taka Twoja droga. Jeszce raz wszystkiego dobrego.

~mf (2006-10-20 10:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hhhehe, nic nowego A-F nie pokazałeś. Jak zwykle wycofujesz sie chyłkiem niczym rak. A co miało znaczyć rozpisywanie sie o kampanii wyborczej w tym wątku? Mylenie faktu? A-F odrobinę godności, a nie obrażanie! Przepraszam! Przecież nie powiedziałeś nic takiego, i jeśli czuję się urażony to już moja sprawa, wiem. Ale wiedz,że nie czuję się urażony. Raczej czuję politowanie wobec Ciebie. Wszystkiego dobrego. Możesz jescze coś ciekawego napisać na mój temat. :) Wszystkiego dobrego. Papa

~A-F (2006-10-20 09:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy pisząc, że Faustynka jest bardzo ładna i ma aniołkowatą buzię z rysami podobnymi do jej wójka jest czymś "poniżej czegokolwiek"? Jeśli tak to odnoszę wrażenię że mf jesteś pusty jak te instrumenty, które masz przed sobą.

~mf (2006-10-20 09:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dziękuję organizatorom i wszystkim wykonawcom, że chce im sie robic tak fantastyczną rzecz.

~mf (2006-10-20 08:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F , tym razem (po raz kolejny) poniżej czegokolwiek. Nie byłeś na Przeglądzie. Nie masz o czym pisać, a statystyki trzeba wypełniać i w związku z tym jakiś tam wpis dołożyć... Brak słów. Zastanawia mnie tylko czy więcej w tym nienawiści czy głupoty, no chyba, że po równo...

~A-F (2006-10-19 00:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kazimierz - brat Ryszarda. Trzeba przyznać, że jednak buźka aniołkowej Faustynki ma podobne rysy do jej wielkiego wójka:) A zatem Kazimierzu miej Ty Boga w sercu!:)

~Panie A-F (2006-10-18 23:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem czy to ważne, ale Tatusiem Faustynki jest pan Kazimierz.

~A-F (2006-10-18 21:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale tatusia Faustynki musi sporo kosztować kampania wyborcza (zwłaszcza lawety)skoro posłał swoją urokliwą córkę (muszę to przyznać)boso na występy. Ryszardzie miej Ty Boga w sercu!!:)

~mf (2006-10-17 20:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

powiatowy, byłeś, czy poprostu marudzisz? Bo ja byłem i uważam, że było pysznie!

~powiatowy (2006-10-17 20:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to wszystko jakiś dziwny folklor jest. lata świetności ten festiwal ma już za sobą.

~Weronika (2006-10-17 19:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłyśmy z siostrą i słuchałyśmy. Tak jak napisałam - wykonanie piosenek fenomenalne. Takie... inne od wszystkich. Wiedziała, co śpiewa i po co spiewa i jak zaśpiewać, zeby dotrzeć do serca. Wrażliwa i konkretna osoba tak mi sie wydaje. Szkoda, ze jej nawet nie wymieniliście, ze śpiewała podczas festiwalu.

~do Weroniki (2006-10-17 14:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To proste, Weroniko, Ty napisz o Ani.

~Weronika (2006-10-17 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A o Ani Parda już zapomnieliście?? Heh.. no ciekawie. Śliczny głos i śliczne fenomenalne wykonanie piosenek a wy o niej ani słowa?? Hmm... No nic...

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog