29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-10-06 00:00:00 Przedszkola

Piękna pogoda zachęca do spacerów po lesie i parku. Grupa sześciolatków zachwycała się wszystkimi atrybutami jesieni.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (97): Jesienny spacer. Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~A-F (2006-10-08 15:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo dobra inicjatywa Tomka Kusego. NG przecież nie musi stać się PiSem lecz może współpracować i o to w tym liście chodzi. Tyle słów przez prawie 2 lata się wyspisywało by wreszcie polityką i miastem zajęli się młodzi a kiedy mamy taką okazję i gdy już przed wyborami widać chęć współpracy no to ja nie moge pojąć teraz tych wszystkich krzykaczy. A to Kusy jest taki a siaki, a to Myśliwy taki a taki. Wiecie co "pocałujcie misia w d..ę". Ja bym chciał by PO miała oblicze ludzi pokroju Myśliwego

~do wszystkich żabek (2006-10-08 08:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszystkie kumkające żabki:Przypuszczenia odnośnie tego kto z kim wejdzie w blok są tylko przypuszczeniami lub nawet próbą kampanii negatywnej. Sprawa będzie jasna po 18.10 kiedy umowy w sprawie podziału mandatów będą zarejestrowane.

~...wnik (2006-10-07 22:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kumanie się z PiS to samobójstwo polityczne. Realnie patrząc mają szansę na dwa mandaty ( niestety ), a po zblokowaniu się...Też dwa.

~eh (2006-10-07 20:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

drogi obiektywie vel oko, vel Zorro, vel F. nie przeginaj bo wq... kogoś i na tym skończy się twoje pieprzenie.

~obiektyw (2006-10-07 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hallo !!! Panie Fraczek !!! co z tym kumaniem z Markowiakiem ?/ może trzeba Pana obudzić, zaraz do pana zadzwoni zegarynka/

~kij w mrowisko (2006-10-07 19:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Etyka i PiS, to jak niebo i piekło. Patrząc na to jak się zachowują w Warszawie trudno uwierzyć, że tu w Raciborzu bedzie inaczej. Ktoś tu dobrze napisał - nie mają żadnych szans, więc próbują się podczepić pod NG. Młodzi omijajcie ich z daleka, bo stracicie głosy.

~obiektyw (2006-10-07 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hallo! Panie Frączek, proszę się odezwać , bo jak znam życie to z właczonym kompem pan nawet śpi, proszę ustosukować się do poprzedniego postu.

~do zarzadu (2006-10-07 19:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Droga miernoto. Tule o wrogości , nic z waszej strony o otwartości i przychylności.  Wasz mocherowybberet

~Do obiektyw (2006-10-07 19:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bo Frączek kuma się z Markowiakiem, Miką i Wiechową, hipokryta jeden. PiS w Raciborzu przynajmniej zachowuje sie honorowo. Może nie odgrywają w mieście większej roli ale ma etyczny kregoslup i nie sprzedaje się byle ścierwom. Tak trzmać Panie Tomku.

~obiektyw (2006-10-07 19:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kusy niech się modli , bo tak naprawdę nie widzę go w radzie z prostej przyczyny , poprostu braknie mu głosów , w miescie pis nie odgrywa żadnego znaczenia  mimo, że w kraju rządzi , od dawna nie nadaje sie na przewodnictwo tej partii w raciborzu , ale z braku laku jest kusy , całe szczęście , że raciborski pis nie ma się z kim zblokować , nawet frączek ich olał , a co dopiero NG.

~jo do TK (2006-10-07 16:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już wcześniej pytałam o Pana program dla Raciborza. konkretny, z którego moglibyśmy Pana za 4 lata rozliczyć. Myślę, że to dobre miejsce, by powtórzyć moje pytanie. Ten tekst, jest śliczny, pełen jednak politycznych eufemizmów;) (np "szczery" w wydaniu polityka...).

~Tomash (2006-10-07 16:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jezeli NG skuma sie z Pisiorami to popelni polityczne samobojstwo. Kusy byl cieniasem i bedzie a kumanie sie z cieniasami jest malo oplacalne

~loko (2006-10-07 16:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę , że dynamo chce zmieniac dynamicznie tzn rozwalać. I jak juz rozwalimy wszystko, to "to" zastapimy nowymi układami. A potem kto inny będzie rozwalać. Fajne jest to rozwalanie.

~Shatterhand zWekslem (2006-10-07 10:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowny wodzu,chciałbym sprostować parę nieścisłości:1.człowiekiem markowiaka nie jestem,nigdy nie byłem i nie będę-nie znoszę typa(2.w ogóle nie jestem niczyim człowiekiem,Całe to partyjniactwo,politykierstwo układy,układziki (obojetnie, czy w wykonaniu PO,PiS czy SLD)albo człowieka denerwuje,albo śmieszy.A po co się wnerwiać? 3.na ptakach kompletnie się nie znam,co najwyżej na swoim 4.za powyższe ręczę swoim osobistym skalpem,którego niestety na czerepie nie pozostało już zbyt wiele. HOWGH!

~dynamo (2006-10-07 10:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PiS postępuje bardzo szlachetnie, wyciągając przyjazną dłoń do PO. Siedlaczek NG zostawił, Markowak też ma ją w d..ie. Więc teraz tylko PiS jest w stanie pomóc wyjść NG z impasu w jakim się znalzało. Brawo dla PiSu! PO, nie idzcie w ślady tych durniów z Wawy i nie walczcie z PiSem! W Raciborzu też rządzi (od lat 16-stu) układ, który trzeba rozwalić. Brawo dl PiSu! platformo nie unoś się honorem, bo i tak już go nie masz po decyzji"stolycy"w sprawie prez. Ratujcie co się da w NG z PiSem!

~yhm (2006-10-07 09:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie Wojnara i PO w komentarzach ujadaja jak wsciekle psy! Ruszylo was, co? Poziom chamstwa nie zaskakuje!

~p-olog (2006-10-07 09:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytanie co ważniejsze: wygranie meczu (i tak raczej nie przez PO) czy gra w teoretycznie słabszej drużynie, gdzie można zostać gwiazdą meczu (chociaż wynik nie pewny). Czy będzie "transfer"? Na pewno NG zyskuje tym listem, bo PiS wskazuje po drugiej stronie zawodnika wartego zainteresowania. Zyskuje również PiS pierwszym takim oficjalnym akcentem tej kampanii wyborczej. Kto traci? Wszyscy pozostali, którzy prześpią moment rozpoczęcia polaryzowania sceny wyborczej.

~p-olog (2006-10-07 09:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo interesująca sprawa. Ciekawe jak zachowa się NG. Oto PiS rzuca koło ratunkowe NG, którą wciąga w bagno Wojnara poseł Siedlaczek (to można odczytać z tego listu). Ciekawe jak zareaguje NG. PiS podaje piłkę do właśnie do NG (bo jest zaznaczone konkretne koło PO) i mówi "jesteście dobrym zawodnikiem i chcemy z wami grać". Co zrobi NG? Ma 2 podobne wyjścia jak piłkarz: odbiera piłkę i atakuje bramkę Wojnara, albo wykorzystuje znalezienie się z piłką na dobrej pozycji i strzela w bramkę PiS.

~dynamo (2006-10-07 08:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i bardzi fajnie! raciborskie PiS, wzorem tego z sejmu chce współpracować z PO, w tym wypadku raciborskim. Bardzo mnie ciekawi, czy rac-PO zacznie współpracę, czy tak jak Tusk(półmusk) i Rokita będą się unosić honorem i zamiast ratować racibórz(czyt. Polskę), będą go (ją) niszczyli. Brawo dla PiSu! Oby tylko władze raciborskiego PO były mądrzejsze niż te w Warszawce. W racku też rządzi układ, który trzeba rozwalić!!

~Janek (2006-10-07 07:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Winetoo, przyznaję że jestem może jeszcze głupi bo i młody ale ty chyba jesteś mądry. Może byś mnie czego nauczył. Czekam na propozycje.

~Winetooo (2006-10-07 06:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TE pan z wekslem!!!! Ty jesteś ornitolog, znasz sie na ptakach. To ty jesteś człek Markowiaka, masz u niego pracę w arboretum będziesz liczył ptaki. Jedyne miejsce pracy które stworzył prezio Markowiak

~Winetooo (2006-10-07 06:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tomasz, nie słuchaj tego Janka jego rodzice byli pod wpływem 4 pancernych - stąd to imię, dlatego do dziś jest głupi i wierzy w miłość poolsko - radziecką.

~Janek (2006-10-07 05:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale jaja. PIS chce w Raciborzu naprawiać PO.Czy  Koła Alternatywa-czytaj Lenk, Wojnar-już wdepneło w jakieś bagno. Słyszałem już o 8 wiceprezydentach, którym L. to proponował, ciekawe ilu jeszcze zaproponuje do wyborów.

~Krótko i na temat (2006-10-07 02:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PIS - Przeproście I Spier....jcie

~Tomasz (2006-10-06 22:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JA-nek: Jesteś zwykłym kłamcą. Nigdy nie tworzyłem koalicji z SLD bo... takiej nie było. Tym bardziej, że nigdy nie należałem do AWS. Również nie głosowałem wtedy na "Osucha", bo... kontrkandydatem Markowiaka był Bugdol. Rzeczywiście, ewenement wtedy był to, że lewica jak i prawica, jak napisał wtedy Stanisław Tym (tak, ten Tym), "chciała wywalić ze stołka przyspawanego Markowiaka". Nic  z tego nie wyszło, bo paru radnych się sprzedało (sam miałem propozycje przy których taśmy Beger to pikuś).

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog