29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-10-06 00:00:00 Przedszkola

Piękna pogoda zachęca do spacerów po lesie i parku. Grupa sześciolatków zachwycała się wszystkimi atrybutami jesieni.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (97): Jesienny spacer. Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~...wnik (2006-10-08 21:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F teraz to mnie rozczarowałeś deczko. Wydawało mi się że to Ty jesteś wyznawcą statystyk i na ich podstawie " czytasz " otaczającą nas rzeczywistość.

~A-F (2006-10-08 21:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie uważam ...wnik by tak miało być jak to przedstawiasz. Pamiętaj, że nawet jeśli damy wiary w te cyganione statystyki i sondaże to PiS jest drugą co do wielkości partią. A warto przypomnieć w tym miejscu, że poparcie dla SLD jakie miało kilka lat temu w kraju miało swoje odbicie także i w Raciborzu gdyż wybrano prezydenta z tej partii.

~AXZ (2006-10-08 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nic z tego co wymieniłeś wnik nie dowodzi nieuczciwości Kaczyńskich. Ani to że rosną podatki, ani to że młodzi wyjeżdżają itd. To że oni psują polską gospodarkę to oczywiście inna historia chociaż obiektywnie musze przyznać, choć Kaczyńskich nie za bardzo lubie ze jeszcze dużo nie popsuli. Ale tez nic nie naprawili.

~...wnik (2006-10-08 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do A-F. Z tym dogadywaniem to się tak nie rozpędzaj. PiS w Raciborzu nie ma nic do zaofiarowania, poza odium ludzi przegranych w dotachczasowych wyborach. Teraz są gotowi przytulić do każdego kto by ich mógł troszeczkę, przynajmniej ciut pociągnąć. I to jest tajemnica tego listu.

~A-F (2006-10-08 21:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A mnie się podoba to, że lokalni przedstawiciele PiSu i PO potrafią się dogadywać i szanować mimo całej zawieruchy partyjnej na szczeblu centralnym. I tak powinno być wszędzie. Może "kij w mrowisko" łaskawie wyjaśni mi dlaczego jemu jest to nie w nos??? - musi widocznie mieć w tym jakiś cel lub powód.

~...wnik (2006-10-08 21:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brak słów. Jek można mówić o uczciwości bratając się z przestępcami. Przecież tak można usprawiedliwić najgorszą podłość. Mnie jakoś bardziej od walki z wyimaginowanymi układami, interesuje czemu rosną podatki, czmu młodzi wyjeżdżają za granicę, czemu rosną koszty pracy, czemu jadna awantura goni drugą, czemu... Przez wrodzoną delikatność nie będę pytał o 3000000 mieszkań,kilometry autostrad,większe bezpieczeństwo wewnętrzne kraju i zawłaszczanie Państwa przez republikę niekompetentnych kolesi.

~AXZ (2006-10-08 21:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To czy Balcerowicz jest z PO nie ma znaczenia. Jest jednak jako Prezez NBP popierany przez to środowisko. Wysunęla go tez na to stanowisko Unia Wolności, z której wywodzi sie wielu polityków PO. A Kaczyński jest uczciwy, tylko on uważa, że tzreba zniszczyć "układ", dla tego celu zawiera egzotyczne sojusze.

~AXZ (2006-10-08 21:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

spotkac całkiem konkretnych ludzi. Inicjatywa Nowej Generacji to próba wprowadzenia w lokalne struktury raciborskie nowej jakości życia politycznego. Jakości w ktorej jest miejsce i na ideały i na konkret. Dla niektórych moze się to wydawac naiwne, i spzreczne z zasadami tzw. realpolitik. Tyle, ze  ztymi zasadami było wiele wydarzeń na świecie w XX wieku, Które jednak zaszły.

~...wnik (2006-10-08 21:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do AXZ.Dwa błędy.Balcerowicz raczej nie jest z PO,a Kaczyńscy - uczciwi (tacy ne podają ręki Leperowi) Pan premier jest tak łakomy na władzę dla władzy,że gotów jest pobratać się z Wrzodakiem,Leperem, Giertychem,Beger,Wierzejskim i innymi przestępcami,oszołomami i pałającymi nienawiścią miernotami,aby tylko jeszcze utrzymać się przy władzy.Może on i cały PiS jest uczciwy, ale "inaczej" Tak jak karzeł jest wysoki "inaczej" Zresztą oni wszyscy nie tylko uczciwością,ale i wzrostem. też nie grzeszą

~...wnik (2006-10-08 20:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Brata G. Trzymam Cię za słowo, ale nie chcę za pół ceny. Zapłacę z wielką przyjemnością pełną cene, bo wiem że pieniążki moje będą dobrze wykorzystane i przeznaczone na jedynie słuszne cele wskazane przez Wielkiego Wizjonera, dbającego o dobro innych Ojca ( narodu ? ) Dyrektora

~AXZ (2006-10-08 20:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Postrzeganie raciborskiego PiSu przez pryzmat kraju, to chyba błąd. To jest zresztą cecha polskiej polityki. Platforma, dość dobrze sie prezentuje na szczeblu krajowym - no chyba że ktoś ma alergię na Balcerowicza i słowo "liberalizm", natomiast w terenie często są umiejscowieni typowi karierowicze, czego Markowiak jest tutaj przykładem. Odwrotnie PiS. Na szczeblu krajowym wywołuje nienajlepsze wrażenie - Kaczyńscy są dość uczciwy, ale mają dużą dozę fanatyzmu w sobie, natomiast w terenie można

~Brat Gerwazy (2006-10-08 20:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to poproszę Ojca Dyrektora by odstąpił Tobie jeden zestaw satelitarny za pół ceny! Niech Słowo z Torunia niesie się na cały świat!

~...wnik (2006-10-08 20:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chyba szkoda miejsca i czasu na taką dyskusje. Realia są na szczęście takie, że ile by w tym temacie nie nastukać się w klawiaturę i jakich laurek by tutaj nie napisać na temat PiS-u, to w Raciborzu Pan Kusy i PiS są na kompletnym marginesie i żadne życzeniowe myślenie, ani pisanie tego nie zmieni. Nawet przy pomocy jedynego słusznego radia, jedynej obiektywnej i bezstronnej telewizji i jedynego Wielkiego, miłującego ludzi Ojca. Powtórzę jeszcze raz NA SZCZĘŚCIE !!!

~A-F (2006-10-08 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak się składa, że nie odbieram Trwam z mojej lichej antenki.

~Brat Gerwazy (2006-10-08 19:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bracia i siostry! Pamiętajcie, że jedynie słusznie o swiecie prawią nasi niomylni dziennikarze z Telewizji TRWAM i Radia Maryja! I widze, że A-F też o tym wie! Niech Ojciec Dyrektor będzie z Tobą!

~A-F (2006-10-08 18:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja nie twierdzę, że wymienieni przez Ciebie panowie są porządni. Tylko jeślibym oglądał li tylko "Wydarzenia" na Polsacie to też bym twierdził, że Tusk i Rokita powinni być kanonizowani za życia (a najlepiej gdyby kanonizacji dokonali osobiście: Lis, Smoktunowicz i Grabarczyk). Człowiek, który popiera takie nic jak Markowiak (czyli decyzja odgórna PO w sprawie jego kandydowania na prezydenta SRC)sam jest niczym w moich oczach.

~Tomash (2006-10-08 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rozumiem, że dla Ciebie porządni są bracia Kaczyńscy, Jurek, Giertych, Zawisza itp itd. Ale to pozostawię bz komentarza.

~A-F (2006-10-08 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tusk i Rokita to tacy porządni ludzie jak z Urbana gorliwy katolik.

~Tomash (2006-10-08 17:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F naprawde jestes nudny. CZy ty myslisz, ze Raciborz pod rzadami Kusego bylby lepszym miastem? SZczerze w to watpie. On sam utonie, niech tylko nie topi ze soba NG. I jeszcze jedno nie wrzucaj MArkowiaka do tego samego worka co Tuska i Rokite, ktorzy sa naprawde porzadnymi ludzmi.

~A-F (2006-10-08 17:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteś żałosny a dzięki lokalnym politykom i radnym, którzy mają takie samo myślenie i widzenie świata jak Ty kiju mamy tak fatalnie w mieście.

~kij w mrowisko (2006-10-08 17:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dokładnie

~Mała (2006-10-08 17:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Całe szczęście, że w tym szarym mieście PiS nie ma nic do powiedzenia bo jeszcze byłoby gorzej. Mam nadzieję, że PiS to "błąd w sztuce"  i margines życia politycznego w Raciborzu. PS Czy T. Kusy to ten sam człowiek co sprzedał pirackie oprogramowanie dla Starostwa jakies 5-7 lat temu?

~kij w mrowisko (2006-10-08 16:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak zwykle ci, którzy mają inne poglądy niż Wielki Alf są przez niego obrażani i dyskredytowani. To właśnie są metody rodem z PiS-u. Masz swoje zdanie to je wpisuj, ale nie obrażaj innych. Mam nadzieję, że NG jest mądrzejsza od ciebie i będzie się trzymała z dala od PiS-u i pana Kusego.

~dynamo (2006-10-08 16:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

AF my na tych samych falach nadajemy. Skoro znasz Myśliwego, to może mu zasugerujesz, aby rozważył WSPÓŁPRACĘ z PiSem i żeby nie mieszał w to Siedlaczka, bo on ma NG i ZR głęboko gdzieś, czego dał dowód, dopuszczając Markowiaka do kandydowania na prezydenta.

~A-F (2006-10-08 15:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...a nie Tuska, Rokity czy Markowiaka (widać różnicę? - chyba wyraźnie). Podobnie jest też z lokalnym PiSem - skąd macie pewność, że Kusy to tyle samo wart lokalny PiSowiec co jego szefostwo w Warszawie. Skończcie wreszcie z tym robieniem zadymy i gęganiem niczym gwałcone gęsi a zobaczcie, że rodzi się niebywała okazja zmienienia miasta i róbmy wszystko by młodych motywować i im pomagać a nie zniechęcać - chyba, że jesteście ludźmi pokroju Markowiaka i na zadymach Wam zależy.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog