29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-09-19 00:00:00 Przedszkola

Zagadnienia edukacji ekologicznej nauczyciele naszego przedszkola realizują niemal w każdej sytuacji , gdyż zawarte są one w treściach programowych z zakresu : wychowania estetycznego , technicznego , umysłowego i zdrowotnego .

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (230): Sprzątanie świata Strony: 1 … 4 5 6 7 8 … 10Dodaj komentarz
~dynamo (2006-09-25 16:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nijaka MARYŚKA WIECHA, powiększyła swoje CV o kolejny skandal. Otóż nie tak dawno przechodziłem ulicą Solną a Bankową i co widzę? Mery wpakowała się w samochód jakiemuś brodaczowi. idę i staram się podsłuchać:Mery zaklina kierowcę zielonego(chyba)tico,żeby nie zgłaszać tego na policję, bo ona jest osobą publiczną itd. Nie wiem jak "brodacz"zareagował,ale skoro o tym nie piszą, to chyba sprawa została wyciszona. Patrząc na MW miałem wrażenie, że była w stanie wskazującym na spożycie.

~Józek (2006-09-25 12:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brum...To określenie do Ciebie pasuje, może nawet, tak myślę, to twoje drugie imię."Motłoch" jest najlepszym określeniem na te twoje ipertynencje.Twoja "Swiadomość" jest częścią wirtualnej mądrości. Jedyne co Cię ratuje to ta anonimowość. Jestem przekonany, że jesteś tylko i nic więcej. Taki tam sobie robaczek, który lubi pluć i łapać co najlepsze dla siebie.

~Jan-ka (2006-09-25 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech się poświęci - może zostanie w Raciborzu proboszczem w jakiejś parafii.

~Jan-ka (2006-09-25 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech się poświęci - może zostanie w Raciborzu proboszczem w jakiejś parafii.

~BRUM (2006-09-25 07:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JEzu, Jozku.... takiego bełkotu już dawno nie slyszałem.. Jestes taki Lepper,ktory solarium pomylił z biblioteką.. No przecież filzoficznie wszystko możemy uzasadniać, ale niczym to się nie będzie różnić od głosu ludu. Biale jest białe, a czarne- czarne. Tytuł tego artykułu jest odrażająco wyrachowanym glosem MArkowiaka, cynicznie obleśnym i najgorsze - mającym nas za bande idiotów. No jak na takie coś się można godzić? Ludzie miejcie jakąć godność, a nie chrzancie-jaki to fachowiec... Oszust!!!

~Józek (2006-09-25 06:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mamy autorytetów, mamy natomiast ekspertyzy z zasady powątpiewania.Nasi przyszli rajcowie, czy prezydenci stosują zasadę sceptycyzmu poznawczego. Łatwiej jest wytykać błędy niż mówić o wielości atrakcyjnych podjętych już działań na rzecz miasta.Wpadamy w patologiczną skrajność do której należy skłonność kreowania "dogmatycznego autorytetu".Przeciwieństwem tej patalogii jest stan istnienia ze zwykłymi relacjami społecznymi i poddania się ich woli(może to być nawet "ich styl życia").

~Józek (2006-09-25 06:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żeby żyć,przyjmujemy kwestie przyjęte już np. rodzinę.W praktyce one rozsypują się w pył, pod sceptycznym naszym spojrzeniem.Kwestie egzystencji w dzisiejszym świecie przechodzą kryzys. Brakuje nam ciągłości w narmalnych działaniach codziennego życia. Istniejące działania egzystencjalne są jedynie podtrzymywane przez "władze", w żadnym razie nie "ugruntowane".Brakuje stabilności politycznej. Chaos nie jest alternatywą i nie może być źródłem "wiary".

~sołtys (2006-09-24 20:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli czekasz na zachętę, to dawaj Józek! Rozwiń temat , najpierw jednak wyjaśnij o co Ci chodziło wcześniej, tym razem po ludzku. Łu mnie we wsi chłopy łokrutnie ciekawe, ale niekumate. Myślo, że ja, osoba urzędowa, wyjaśnie o co chodziło miastowemu, tymczasem pomimo powagi majestatu, wstyd przyznać, sam nie zrozumiałem o co chodzi.

~Józek (2006-09-24 15:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wasze wypowiedzi można ocenić na płaszczyźnie określanej jako "testowanie rzeczywistości". Dla takich jak ja posłuży to, do kontroli, nad sposobem wpływania przez tożsamość, czyli nawyki i rutynę , którą wyssaliście z mlekiem matki. CDN?

~Tomash (2006-09-24 12:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anna nie podzielalbym twojego opytmizmu :] W IV RP nikt nie moze spacerowac spokojnie. Czasem sie zastanawiam, jaki procent piszacych tutaj pracuje w UM. To by wiele tlumaczylo ;>

~Nikt taki (2006-09-24 10:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panu M. mówimy NIE!!!!!!!Dwa razy się nie wchodzi do tej samej rzeki. Może i czyta Markowiak te komentarze i sam zrozumie swój błąd.

~...wnik (2006-09-23 22:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakoś nie chce mi się spacerować z Giertycham, Wrzodakiem ( co za pasujące nazwisko do właściciela)i pozostałościami po Leperze. Nawet po Raciborzu.

~kij w mrowisko (2006-09-23 21:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tą swoboda może być różnie, zależy od rocznika. IV RP nie dla wszystkich.

~anna (2006-09-23 19:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja tam wolę swobodnie spacerować po Raciborzu i dlatego zagłosuje na kogoś z PIS-u!!!

~Tomash (2006-09-23 17:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taa a jak dla mnie to jestes z SLD a nie z Owsiszcz :]

~Marek z Owsiszcz (2006-09-23 16:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Głosujcie na Pana Ekierta ! Gość ma kontakty jak nikt inny ! Ściągnie tyle inwestycji do Raciborza że swobodnie nie będzie można po nim spacerować !

~Raciborzanin (2006-09-23 15:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Andrzeju Panu Dziękujęmy !!!! Proszę się najpierw rozliczyć z pieniędzy które otrzymało miasto po powodzi 100lecia tj. 1997 a potem pan startuj na prezydenta!! W latach swojej prezydentury nie zrobił pan nic!! acha  przepraszam !! zrobił pan :D:D z Raciborza malutką przez wszystkich zapomnianą mieścinką gdzieś "koło Kietrza" Więc ja na pana na pewno NIE zagłosuję!! ż życzeniami pozostania tam gdzie pan jest czyli w sejmie jako poseł liberalnej , skłamanej PO 23 latek z RACIBORZA

~kazik (2006-09-23 14:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z tego co widze to Markowiak szuka nowego miejsca dla siebie. Nowe wybory? Lepiej byc Prezydentem upadajacego Raciborza niz exposlem. Kasa nade wszytko.

~SS (2006-09-23 13:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do "edek" nie powiedziałem że w wyborach uczestniczą tylko emeryci (napewno są dużą większością) stwierdzam tylko fakt. Nie mam pretensji do nikogo bo nidgy nie wybierałem a "żal" mi tych co to zrobili a potem płaczą -Osuchowski 3 sukcesy -Markowiak szuka nowego stołka i po co to nie wybieram -kradną i śpią wybieram-kradną i śpią SAM ZOBACZYSZ CO BĘDZIESZ MÓWIŁ I MYŚLAŁ O TYCH KTÓRYCH WYBRAŁEŚ

~fafik (2006-09-23 08:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

markowiak, ty musiales sie chyba z ch.ejm na glowy pozamieniac,ze chcesz startowac na prezydenta w raciborzu. twoje megalomanstwo nie zna granic! daj sobie spokoj i zapros zone na pierogi ruskie

~marysia (2006-09-22 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Markowiak sam nie wie czego chcejak byl prezydentem to chcial byc poslem a jak jest poslem to chce byc prezydentem jak kaprysne dziecko wstydzil by sie

~edek (2006-09-22 18:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mieć oczekiwań, by ktoś zajmował się Tobą, a już tym bardziej nie masz prawa do krytyki tego, co się dzieje, gdyż dobrowolnie zrezygnowałeś z tego, aby cokolwiek zmienić! Ze swojej strony najchętniej powiązałbym obowiązek czyynego prawa wyborczego z uzyskaniem pewnych praw, np. prawa otrzymania zasiłku dla bezrobotnych, czy czegoś podobnego, aby zdyscyplinować społeczeństwo. W Szwajcarii udział w wyborach i referendach jest obowiązkowy (usankcjonowany prawnie) i nikt nie ma nic przeciwko.

~edek (2006-09-22 18:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi SS: bardzo mi przykro, że uważasz, że w wyborach uczestniczą tylko osoby, które się nudzą. Udział w wyborach powinien być obowiązkiem każdego obywatela posiadającego czynne prawo wyborcze, bez względu na przekonania. Zasada jest prosta: skoro wymagasz od państwa bezpieczeństwa, zasiłku, opieki zdrowotnej i wielu innych rzeczy, to Twoim obowiązkiem jest pójść do wyborów i oddać głos. Jedno wynika z drugiego. Jesli natomiast nie bierzesz czynnego udziału w życiu publicznym nie powinieneś

~Tomash (2006-09-22 17:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wcale nie namawiam do glosowania na Markowiaka i sam watpie abym na niego zaglosowal. Namawiam do myslenia :]

~SS (2006-09-22 17:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

po co ta dyskusja Markowiak zły-dobry i tak głosować będzie ok.35% raciborzan najczęściej emeryci i to ci którzy się nudzą:)

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 4 5 6 7 8 … 10
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog