29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-09-19 00:00:00 Przedszkola

Zagadnienia edukacji ekologicznej nauczyciele naszego przedszkola realizują niemal w każdej sytuacji , gdyż zawarte są one w treściach programowych z zakresu : wychowania estetycznego , technicznego , umysłowego i zdrowotnego .

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (230): Sprzątanie świata Strony: 1 2 3 4 5 6 … 10Dodaj komentarz
~loko (2006-10-01 14:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podajcie chociaż jeden przykład, któremu nie chodzi o stołek? Przypomnijcie co działo się w ubiegłej kadencji, gdy nie wygrali ci "wybrańcy". I co? Czy coś im to zaszkodziło?

~jack (2006-10-01 13:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dobrze to ujałeś a-f . P. markowiak to czysty karierowicz ma w nosie wyborców wazny jest tylko stołek na którym siedzi

~A-F (2006-10-01 10:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Markowiaczek jeden, miał Krecików siedem/ pojechał na Wiejską, został tylko jeden/ Pięć lat powojował, wcale nie głosował/ oręż zardzewiała, niemoc ukazała":)))))

~A-F (2006-10-01 10:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kampanię anty-Markowiakową na portalu już nikt nie musi robić bo to jest ostatnio obowiązkowy punkt programu komentarzy:). Teraz należy takową kampanię zrobić w terenie poprzez dyskusje ze znajomymi, rodzinami, sąsiadami i z wszystkimi tymi, którzy nie mają internetu (zwłaszcza z omami oupami, którzy znają tylko Markowiaka - warto im podpowiedzieć by zagłosowały na kogoś innego niż na miedzianowłosego posła).

~Norman (2006-10-01 09:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może by zrobic porządną kampanię antyMarkowiakową? Wielu Raciborzan nie zna "osiągnięc" naszego (p)osła, więc może warto co nieco przypomniec.

~raciborzanka (2006-10-01 09:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panu poslowi pali się tyłek w sejmie i szuka posadki w Rciborzu opowiada bzdury a co zrobił przez cztery lata dla naszego miasta nic .Co on biedny zrobi ani poseł a ni pracy w Raciborzu bo o prace cięzko lepiej zeby dbrze żył z elitami to mu coś znajdą zawsze go gdzies wsadza niech spada z maszego miasta uważam że już się wykzal wystarczjąco tylko cudem dostał się do sejmu tej kadencji.       

~czytelnik (2006-09-30 18:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Józefie, idź rżnij te deski jakeś cieśla! Ora et labora..

~nie zorientowany (2006-09-30 18:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i rok temu ostatnio te wybory były, to mu się to poświęcanie w sejmie znudziło czy jak?

~nie zorientowany (2006-09-30 18:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakoś tak mam wątpliwości, w poprzedbich wyborach wygrał pan, który nas budził, bo okradną. wprawdzie nikt mnie osobiście nie okradł ale ten pan mi też nic nie poprawił. Teraz jest inny pan, który chce się poświęcić (mnie ksiądz przy każdej mszy święci to ja nie mam potrzeby ale nie wiem jak kto nie praktykujący to może potrzebę samopoświęcenia ma. Tylko czemu mamy na niego głosować to nie rozumiem. Już dwa razy Racibórz na niego głosował i co? Ja nie widzę z tego korzyści dla tego Raciborza,

~Staszek (2006-09-30 12:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Markowiak. Jeśli ma Pan się poświęcać to my Panu sedecznie dziękujemy.

~arock (2006-09-29 20:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tadzio Balewicz the bestiak na prezdenta!! Wyborca ma racje!

~czyżby?? (2006-09-29 17:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A moze pan Markowiak ucieka z sejmu bo tam nowa ustawa kaze go lustrowac i wyjdzie ze sbecja mu bliska byla??

~hasło wyborcze (2006-09-29 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wymyśliłem rekalmę dla  partii startujących w wyborach. Jeśli któraś chciałaby skorzystać, niech korzysta, póki nie zrobi tego inna: 1. Ukazuje się wielki plakat, członkowie partii są na nim w marynarach, koszulach i ze ściągniętymi spodniami. Napis: MAMY JAJA. 2. Ukazuje się drugi plakat, tym razem wszyscy stoją bokiem i przymierzają się do pokazania d... Napis: "...i....". 3. Ukazuje się trzeci plakat, wszyscy stoją tyłem ale d.. nie widać jest tylko wielki napis zakrywający d... "MAMY PROGRAM

~A-F (2006-09-29 08:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Razem dla Raciborza" - mogę się domyślać razem z kim chce on coś (bo nie jest określone co) dla Raciborza.

~Józek (2006-09-29 07:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Razem dla Raciborza" to będzie hasło M. Lenka w wyborach na prezydenta.Proszę o opinię szczerą, subiektywną i na poziomie. Co do tych opinii mam plany na temat "świdomości politycznej"piszących w tych komentarzach.

~Andersen (2006-09-29 06:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan już tyle poświęcił, że niech Pan już zejdzie ze sceny. W-wa Pana już poznała, a R-rz Pana już zna. Dla dobra Ogółu i R-rza.

~Kulcia (2006-09-28 16:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...takie knify, żeby tych młodych zapaleńców skłonić do podległości... i wstąpienia do PO. Wychodzi z tego polityka dla polityki a nie polityka dla miasta. Podlegli są bardziej przewidywalni, są bliżej, łatwiej podłożyć im haka. I o to tu chodzi. "Zwabić" byciem na LIŚCIE PO... Ideały nie idą w parze z tzw. skutecznością polityczną (sojuszem) lecz z bezkompromisowaością i umiejętnością chytrej krytyki i manipulacji (ale nie wyborcami a opozycją).

~Józek (2006-09-28 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W partii, czy to w życiu, kontrolę nad społeczeństwem uzyskuje się przez przemyślaną manipulację faktami.To co ja nazywam draństwem, PO czy PiS, Samob., LPR, SLD itd.nazywają koniecznością w realizacji zadań programowych.To nie PiS jest winny, tylko wyborcy, bo takich wybrali posłów! Taka będzie obrona PiS-u przed odpowiedzialnością za ten chaos.To samo mamy w Raciborzu i nie tylko.Źle się dzieje: prywata zaślepia, niszczy dobro nasze wspólne, Polskę.

~Fisik (2006-09-28 07:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja *ę taką demokrację z Markowiakiem i PO w Raciborzu. Jak długo można w tak ohydny sposób manipulować mieszkańczami Racka ? Jako wyborca i mieszkaniec tego miasta czuję się poniżony z powodu dyktatorskich metod , które panują w PO .

~A-F (2006-09-27 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Patrząc na nagłówek tego artykułu mówiącego o Markowiakowym poświęceniu przychodzi mi na myśl, że gotowość Markowiaka do poświęceń jest identyczna do tej jaką w Shreku ogłosił Lord Farquaad rycerzom idących na bój ze smokiem, cytuję "Zapewne wielu z was zginie ale jestem gotów na takie poświęcenie!". Markowiakowi chodzi o to samo (Racibórz zginie ale ważne, że on osiągnie to co chce).

~wyborca! (2006-09-27 21:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tadzio Balewicz na Prezydenta!

~Tomash (2006-09-27 19:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W niego nie wieza nawet byli podwladni...

~wojak (2006-09-27 18:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

twierdze ze najlepszym prezydentem bedzie Pan Tadeusz Ekiert !!!!!!!!!!!! epoka solidarucha skonczona

~wojak (2006-09-27 18:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

twierdze ze najlepszym prezydentem bedzie Pan Tadeusz Ekiert !!!!!!!!!!!! epoka solidarucha skonczona

~baran (2006-09-27 17:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dlaczego markowiak pisze ze moze sie poswięcic dla raciborza  i kandydowac ? niech sie poswięci w kosciele ! i do namysłowa !

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 6 … 10
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog