29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-09-19 00:00:00 Przedszkola

Zagadnienia edukacji ekologicznej nauczyciele naszego przedszkola realizują niemal w każdej sytuacji , gdyż zawarte są one w treściach programowych z zakresu : wychowania estetycznego , technicznego , umysłowego i zdrowotnego .

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (230): Sprzątanie świata Strony: 1 2 3 4 5 … 10Dodaj komentarz
~oko (2006-10-02 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

AF, o co temu kretynowi "kij w mrowisko" chodzi?

~A-F (2006-10-02 19:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz jakieś problemy z pisownią?

~kij w mrowisko do ok (2006-10-02 19:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wypisz, wymaluj ALF

~za litosci (2006-10-02 18:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kolego/koleżanko jestesmy chyba wymierającym gatunkiem znającym takie teksty. Ja polecę wprawdzie też starszawym, ale po polsku, za Lecem "krytyk i eunuch z jednej są parafii - każdy wie jak, żaden nie potrafi"

~litości (2006-10-02 17:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekaw jestem czy którakolwiek z osób narzekajacych na wszystko i wszystkich zrobiła coś dla tego miasta. Lepiej krytykowac, obwiniac i obrażac. Nawet tych, którzy dopiero próbują coś zmienic. Damnant quod non intelligunt

~edek (2006-10-02 16:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak tak będziemy czekać i czekać, to za chwile zamiast prezydenta wybierać bedziemy wójta lub sołtysa. i tym sie to skonczy.

~mw (2006-10-02 13:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

najlepszą specjalistkę w tych sprawach w Racu, cóż trzeba więcej? Co robią inni? Obdzwaniają ciągle znajomych, nawet tych, z przedszkola, i namawiają do kandydowania. Mało komu chce się cokolwiek robić. Więc nie piep...yć, że młode PO nic nie robi. Robi, i to więcej, niż się nawet po nich spodziewałem. Tak trzymać! Stare się w końcu wykruszy.

~edek (2006-10-02 13:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

skoro Siedlaczek jest taki aktrywny, wspaniały itd. to dlaczego kandyduje AM? MW ja nie pouczam, ja wytykam i podreślam to, co mi sie nie podoba. Widzę, że w kręgach PO szerzy się nietolarancja, a przecież o zapędy dyktatorskie posądzanie waszych konkurentów, czyżbym się mylił?

~mw (2006-10-02 13:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czemuż to Siedlaczek to lipa? Przecież AF udowodnił, czarno na białym, że w porównaniu z AM, to jest i aktywniejszy i sensowniejszy. Chyba wynika to z tego, że jako prosty chop z Rud wie, co może zrobić i nie lubi bić piany. Skupia się na swoim małym poletku i chyba działa dobrze, tak mówią człowieki w interiorze. A co do komisariatu - zrobił swoje, udało mu się zorganizować nowe koła, nie wypadli z gry, mimo działań AM, robią listy do miasta i powiatu, mają kandydatkę do sejmiku, chyba...

~Ad. (2006-10-02 12:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Generacja, czy degeneracja?

~DW (2006-10-02 11:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Edek - powtarzam to co na innym wątku - przestań pouczac, a stwórz cos swojego, bedziezzmiał ideał. I zamiast pleść bzdury włącz myślenie: AM robi swoje, NG robi swoje. Tyle. Kropka. PO nie składa się z 15 tys Tusków, PiS z 10 tys Kaczek, moja parafia z tysiąca proboszczów, twój zakład z 300 takich samych inzynierów. Każdy pracuje na siebie swoim działaniem codziennym, nie flagą. Czy można porównać chorego Kaczyńskiego do swietnego Kusego? Pogotowie łódzkie do naszego? Kwacha do Gomułki?

~edek (2006-10-02 10:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a od kiedy stare znaczy nowe? Jeśli nowa generacja jest z markowiakiem, to znaczy, że nie jest nowa, a stara i zamierza podtrzymać wieloletnią degeneracje, miałkość i głupotę już i tak nad wyraz widoczną w urzędzie na Batorego. Moi drodzy z NG jesteście miesem armatnim, które potrzebne jest do legitymizacjio działań PO i jej działań. Mam nadzieję, że nie zostaniecie wykorzystani w tak ohydny sposób w jaki partia ta usiłuje zdobyć popularność i w jaki prowadzi swój dyskurs społeczny. Fuuuuuuuuuj!

~...wnik (2006-10-02 10:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Posłuchaj zniewolony umyśle. Nikt tu nie mówi o spiskowej teori dziejów tylko o rozgrywkach politycznych, w których silniejsi i lepiej umocowani w politycznej rzeczywistości wypuszczają tych słabszych w maliny. Po co ? Żeby osiągnąć założone cele. To się nazywa SKUTECZNOŚĆ w polityce, która jest brutalną grą, a nie idealistyczną sielanką. Spróbuj zdjąć lekko przyciasny berecik (mocherowy ? ), to też to zobaczysz.

~DW (2006-10-02 09:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie pisałem, że rozdaje karty, tylko że jest aktywny i że pomaga NG. W stopniu w jakim nikt inny (poza pania Gabrysią L.) ze starszych kolegów nam na razie nie pomógł. W polityce karty rozdaje chyba sam diabeł... ;)))

~do ...wnik (2006-10-02 09:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A kto to ten mafioso, który rozdaje karty? Co? Pewnie z WSI.Już się boję, i jak mnie tak wystaraszy, to do wyborów nie pójdę .. Spiskowa teoria dziejów zawsze miała zwolenników wśród zniewolonych umysłów...

~...wnik (2006-10-02 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nareszcie jakiś głos rozsądku politycznego ze strony NG ( DW )i rozeznania w tym co się dzieje na lokalnej scenie politycznej.Jeśli będziecie wieli więcej takich ludzi to macie szansę zaistnieć. w jednym tylko DW nie masz racji. Z całym szacunkiem do Pana komisarza, to nieon rozdaje karty,ani na scenie lokalnej, ani wojewódzkiej. Jest tylko narzędziem w tej rozgrywce, zresztą już lekko na bocznym torze.Mam nadzieję że zdajecie sobie z tego sprawę.

~DW (2006-10-02 09:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kto powiedział że poseł Siedlaczek zdezerterował? Jest na każdym spotkaniu i działa jako komisarz, jezdzi do Katowic i pomaga Nowej Generacji. Acha - i skończcie juz z tym, że NG jest antymarkowiakowa. NG jest NOWOGENERACYJNA. Mielismy innego kandydata, ale wyżej od... podskoczyc się nie da. Czy tu juz nic nie można zdziałać proponując coś swojego, a nie krytykując poprzedników? Ostatnio prezydentem został negator i co nam to dało? Nic!

~Józef (2006-10-02 07:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Henryka S. można określić jednym komentarzem , TO LIPA!Chociaż "Edku"i masz rację,może szykować dla nas jakieś dyrektywy działania opracowane z góry. Cisza przed burzą?

~edek (2006-10-02 07:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nagle (choć był przecież komisarzem) zamilkł i przepadł jak kamień w wodę. Jak mam to rozumieć? Ta jego dezercja jest baaardzo dziwna. A poza tym jak miałaby wyglądać współpraca RM zdominowanej przez PO, jeśli prezydentem zostałby Markowiak, skoro koła założone przez Siedlaczka są anty-markowiakowe? Wszystko to jest bardzo dziwne i brzydko pachnie. Dlatego czekam na głos Siedlaczka i jakieś wyjaśnienie.

~edek (2006-10-02 07:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Miedzianowsłosy pinokio wszedł do sejmu dzieki popraciu elektoratowi z Rybnika, a nie Raciborza. Mam jedynie nadzieję, że w tych wyboprach przepadnie z kretesem. A co do anty-kampanii, to wydaje mi się, że Polacy robią zawsze na odwrót: powiesz, że wolisz tamtego, oni i tak wybiorą tego złego. Więc nie wiem, czy ma sens robienie aty-kampanii. może lepiej byłoby rozliczyć POosła z jego składanych obietnic? Dziwi mnie również fakt dezercji posła Siedlaczka w tej sytuacji:

~Józef (2006-10-02 06:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...Wnik,czytam twoje przemyślenia z chęcią, bo twoja świadomość polityczna jest dojrzała i masz rację jeśli mówisz o PO i A. M.Jest jeszcze inna rzecz, otóż to, że mamy już inny elektorat, młodzież wykształconą, odważną, która pociągnie za sobą swoich rodziców, dziadków mówiąc im o przyszłości,a nie o stagnacji. Chciałbym , żeby tak było i to bardzo!

~...wnik (2006-10-01 20:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do jack.nie rozumiem Twojego oburrzenia. Ty chyba nie rozumiesz istoty wyborów.Wszystkim, ale to dosłownie wszystkim, którzy startują w jakiś wyborach chodzi o stołek. Nieistotne jaki. Miss piękności,radnego,trenera, prezydenta,czy posła.Dopiero po uzyskaniu stołka można myśleć o realizacji jakiś celów.

~...wnik (2006-10-01 20:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciałem zauważyć że Markowik przy swoim tak wilkim nieróbstwie i wielkiej niechęci uczestników tej dyskusji, został po pierwszej kadencji umieszczony na listach PO i wszedł drugi raz do sejmu lekkim leszczem. Nie lekcewazył bym tego, ani jego elektoratu. To tacy sami mieszkańcy Racka jak inni.Zresztą zacietrzewienie w depracjonowaniu jego osoby świadczą o dużym strachu przed nim jako kandydatem.Chyba nie jest tak przegrany jak się tutaj niektórym wydaje.

~jo (2006-10-01 16:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-Fie. Wszyscy podziwiamy twoją twórczość, ale jak już tworzysz, to pisz prawdę, bo na wiarygodności tracisz. Chyba niemożliwe, żeby Markowiak nie głosował przez tyle lat, co? Nie żebym kogokolwiek broniła, ale zawsze jak się zbliżają kolejne wybory, komitety i partie deklarują "czystą grę". Ale jak widać, to zawsze są tylko obietnice i perfidne kłamstwa.

~loko (2006-10-01 14:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I jak u licha rozpoznać karierowicza od nie karierowicza? No jak?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 … 10
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog