29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-09-19 00:00:00 Przedszkola

Zagadnienia edukacji ekologicznej nauczyciele naszego przedszkola realizują niemal w każdej sytuacji , gdyż zawarte są one w treściach programowych z zakresu : wychowania estetycznego , technicznego , umysłowego i zdrowotnego .

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (230): Sprzątanie świata Strony: 1 … 8 9 10Dodaj komentarz
~Łukasz Szczygielski (2006-09-19 15:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Miejmy nadzieje, że władze krajowe pójdą właściwym torem. Pan Markowiak już chyba powinien dać sobie spokój z polityką. POstawmy na Młodych. Robert myśliwy ma poparcie młodych ludzi, tych którzy jeszcze nie uciekli z tego miasta

~Ojciec (2006-09-19 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem o co chodzi w tych przepychankach,bo mnie to nie obchodzi.Ale jestem ojcem córki, którą uczy Myśliwy. Zastanawiam się skąd w tym młodym człowieky tyle pychy, buty, wysokiej samooceny. Przecież ludzie, których nie znam, a których On atakuje bezpardonowo, poniża, są chyba od niego znacznie starsi, posiadają jakiś dorobek życiowy, byli przez wiele lat poddawani różnym ocenom.Jednak zachowują się godnie. Pani Dyrektor jeżeli ma Pani wiecej takich nauczycieli to dziecko zmieni szkołę.

~? (2006-09-19 15:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co masz na myśli loko?

~loko (2006-09-19 14:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I to się nadaje do prasy.!!!!!

~A-F (2006-09-19 13:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Statek Markowiaka tonie a on jeszcze udowadnia, że wszystko jest OK i zaprasza kolejnych naiwnych "pasażerów" na pokład. Przeczytajcie w Nowinach lub na portalu Nowin co mówi Markowiak o Gabrieli Lenartowicz (może wreszcie pewne osoby zrozumieją, że nie jest ona poplecznicą Markowiaka)i co mówi o swoim dawnym podwładnym Lenku (tak przy okazji Lenk jak i też reszta kompanów - Szypowski i Hajduk mogą mieć tarapaty związane z jakimiś podpisami i 600 złotymi).

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 8 9 10
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog