29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-06-27 00:00:00 Wiadomości

Dwa tygodnie temu odebrano warty ponad 1 mln zł. pierwszy etap modernizacji targowiska przy Pl.Dominikańskim. Kilka dni temu zabrano się za drugą część. Handlowcy obserwują prace z trwogą bowiem efekt końcowy tej pierwszej wcale im się nie podoba.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (55): uszył drugi etap modernizacji miejskiego targowiska; pierwszy "to bubel" Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~wsad (2006-06-28 15:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

widzę, że dezinformacja rządzi tymi komentarzami. Więc prostuję: młode osoby, które jeżdżą na rykszach wynajmują je każdego dnia za 15 zl/dzien. Cały utarg, jaki sobie wyjeżdżą zostaje w ich kieszeni, więc nie ma mowy o jałmużnie. Nie są oni ubezpieczeni i mogą stwarzać zagrożenie. Ale gdyby właściciel riksz otworzył firmę usługowo-przewozową, a nie - jak ma teraz - usługową, która wynajmuje ryksze, to musiałby zatrudniać pracowików. Musiałby im odprowadzać składki do ZUSu, a oni musieliby

~gg (2006-06-28 13:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla właścicieli rikszy będzie mały problem jeśli gówniarze nie będą mogli jeździć. Gówniarz zadowoli się jałmurzną w postaci kieszonkowego na lody z koleżanką. Starszy już na to nie pójdzie.

~Tomasz (2006-06-28 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tydzień temu żona mi opowiadała jak chyba jakimś cudem ominęła łebka, który wywalił się z rykszą na prostej drodze (chyba mocny wiatr zawaiał) wprost pod koła samochodu. Zdaje się, że konstrukcja jest rykszy jest strasznie niestabilna. Jestem za rykszami, ale nie w rękach kilkunastolatków.

~asdf (2006-06-28 12:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F - tu nie masz racji. Widziałem dwóch gówniarzy na rikszy na tyłach minimala. Uprawiali jazdę na dwóch kółkach - jeden wisiał poza koszem i przechylał cały pojazd. Niektórzy z nich jeżdżą, jakby nie mieli wiedzy o podstawach ruchu drogowego.

~A-F (2006-06-28 12:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy mam rozumieć, że radni mają chrapkę na riksze (gdyż jest to chyba jedna z nielicznych działalności nie obsadzonych przez radnych i ich znajomych?) a wszystko pod pretekstem, że "...doprowadzają do niebezpiecznych sytuacji" i "nie jesteśmy w Indiach". Riksiarze nie dajcie się!. Panie Labus i Marchwiak jeśli idzie o inwestycje to Racibórz jest 100 lat za Indiami i rozwój miasta wraz z inwestycjami niech będzie problemem waszych rozważań a nie inicjatywa młodych ludzi!.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog