29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-05-04 00:00:00 Wiadomości

Na ostatniej sesji Rady Miasta dyskutowano na temat działalności organizacji pozarządowych w sferze zadań publicznych dotyczących kultury, realizowanych przez Miasto Racibórz. Mimo, iż na rok 2006 przeznaczono na ten cel więcej środków niż w latach ubiegłych to i tak Komisja Konkursowa przyznaje, że nie jest to suma wystarczająca i zaproponowała na 2007 rok podwojenie środków.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (17): Dobra ocena organizacji samorządowych działających w sferze kultury Strony: 1Dodaj komentarz
~Janusz (2006-05-10 05:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znów strajk

~kasia (2006-05-09 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzebaby było społecznej solidarności , żeby oduczyć tych złodzieji brania łapówek ( lekarzy ) a dla panów i pań lekarzy więcej taktu , mądrości i powrotu na studia żeby postudiować etykę zawodową lekarza. Niezłe z was chamy.

~edek (2006-05-09 10:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem ciekaw, czy strajk lekarzy obejmie również przyjmowanie pacjentów w ich prywatnych gabinetach?

~edek (2006-05-09 10:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Racja, ale najpierw, zanim lekarze wyjada trzeba ich rozliczyć i należycie ukarać. Bo to są kompletne matoły, które za nic nie odpowiadają. Jedynie pielęgniarki pracują jak należy. Ale mam pomysł: może by tak zamienić pensjami lekarzy i pielegniarki, to byłaby chyba właściwa decyzja...

~Joe (2006-05-09 06:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jasnej cholery czy ten szpital potrzebuje takich doktorow?? Strajkowac o co jak sie tym panom tak w Raciborzu nie  podoba niech jada na saksy ale najpierw prosze sie  milionowo ubezpieczyc bo kazde takie podejscie do pacjenta na zachodzie ciagnie niebywale odszkodowania .Chyle glowe przed pielegniarkami bo one naprawde ciezko pracuja ale wiekszosc tych niedouczonych doktorkow powinna isc won. Pozdawiam JOE

~JOE (2006-05-09 06:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

trzuski w trakcie operacji woreczka zolciowego. Najnowszy przyklad w rodzinie lezy sparalizowny  na lozku. Po mojej interwencji w R szpitalu co do tego co dzialo sie w marcu w tymze szpitalu dostalem wymijajaca odpowiedz od pana J. ze sprawe  formalnie musze zaskarzyc. jestem tak daleko ze  zamierzam opisac cala sprawe na lamach Gazety Wyborczej i napisac do Min . Religi by caly ten dziadowski szpital rozpieprzono  w drobny mak. Nawet nie przeproszono za  zajscie mojej rodziny . Pytam wiec do ja

~JOE (2006-05-09 06:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Raciborscy  lekarze "wyrzneli" plowe mojej  rodzinki .Stracilem dzieki ich  umiejetnosciom oboje dziadkow , siostre ciotke z mojej mamy zrobila ta banda durniow inwalide na wozku.Dawano jej 1 rok zycia w RFN  przezyla 7 a po zobaczeniu wypisow i sposobu leczenia w raciborskim szpitalu niemmieccy lekarze powiedzieli Boze drogi oni z pani zrobili kaleke jak mozna tak leczyc. Leczono ja na dermatologii na grzybice  miala ale owrzodzenia cukrzycowe po uprzednim uszkodzeniu przez tych konowalow trzus

~paweł (2006-05-08 21:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uważam ze podwyżki tylko dla pielęgniarek - niedawno byłem pacjentem i z tego co zaobserwowałem to tylko one harują jak woły!

~sylwester49@interia. (2006-05-07 11:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do pielegniarki to jest prawda co pani pisze gdyż lekarze za dużą sie wami wysługują ponad 70%prac lekarskich wykonuje pielegniarka dlatego słusznie mależy sie wam podwyżka płac ale nie obiecanki w rodzaju dodatku sławnego 203zł tylko że trzeba pamiętać o rencistach i emerytach co mają 720lub mniej

~xxxxxxxxxxxxxx (2006-05-07 10:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proszę bardzo kto strajkuje - lekarze??? a czym sie oni tak przemęczają przecież to pielęgniarki za nich odwalają za nich czarną robotę!!!!! a oni szlachcice siedzą za biurkiem i wydają poleconka , nawet dupy im sie nie chce ruszyć i zlecenia dają przez telefon i za co im dać podwyżkę???????

~pielęgniarka (2006-05-07 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja brałam udział w strajku gdzyż uważam , że jest niemożliwością wyżyć z pensji pielęgniarskiej - 800zł przez cały miesiąc!!!!! a my pielęgniarki mimo ze mamy tak szlachetny zawód to jesteśmy traktowane jak służące i przez lekarzy i przez pacjentów. Myślę ze dobrym rozwiązaniem byłoby pracować tak jak nam płacą!!!!!

~sylwester49@interia. (2006-05-05 07:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do tot gdyby wszyscy tak zrobili jak radzisz to kogo byście leczli w tym szpitalu nie ma co się obrażać na kometarze ja sam bardzo często korzystam z raciborskiej służby zdrowia moje obserwacje udowodniły że są lekarze którzy pacjenta traktóją poważnie i są tacy którzy byle by zaliczyć pacjenta i skasować za niego z NFZ dolę generalnie wszyscy lekarze w polsce nie mówią pacjentom prawdy o ich chorobię ani rodzinię bo odpowiedz że przy zanikach kory mózgowej nie jest żle gdyż nie ma guza mózgu   

~edek (2006-05-05 06:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tot, tym śmiesznym komentarzem sam sobie wystawiłeś świadectwo, głupoty. Gorszych materialistów niż w raciborskim szpitalu nigdzie nie widziałem. Stale słyszałem tylko bajkę o "ludzkich warunkach"... reszty dodawać nie muszę... A poza tym, od jakigoś już zasu leczę się poza tą ubojnią raciborską, jest bezpieczniej. Zresztą polecam art. o zlekceważonym pacjencie: mówi sam za siebie; i czego tu bronić? do roboty, a nie strajkować!!!

~kolumb (2006-05-05 05:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jasne,ze nie ma przymusu,tylko dlaczego my raciborzanie mielibysmy udawać sie do innych szpitali???? Dlaczego w naszym rejonowym nie czujemy sie juz bezpiecznie? Kto zapracował na tę markę? W moim gronie nie ma chyba człowieka, który byłby zadowolony ze swoich "przygód" z lekarzami raciborskiego szpitala.

~tot (2006-05-04 16:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Edek jak Ci sie nie podoba to sie nie lecz w naszym Szpitalu nie ma przymusu. A w kamasze to sobie możesz wziąć swoją żonę. Najwyraźniej dalej tkwisz w komunie czyli Twój swiatopogląd jest dla mnie co najmniej żenujący. Każdy ma prawo do strajku. A jak lekarz ma pracować za 6 złotych na godzine to ty bys musiał za 1,5. Nie pozdrawiam Cie bo śmieszny jestes z tym komentarzem

~sylwester49@interia. (2006-05-04 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

byłem u lekarza specjalisty dziś na badaniach na pytanie dlaczego ostatnio jest gorzej dostałem odpowiedz że to wina wiosny moje gorsze samopoczucie choć byłem kilka razy z tego powodu w szpitalu po kilka tygodni w raciborzu jest kilku dobrych lekarzy a reszta ?

~edek (2006-05-04 11:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To trza ich w kamasze, a jak sie nie podoba to wynocha. Poziom usług lekarzy raciborskich mizerny, w większości to konowały jakich mało, a stale tylko kasa i kasa. Mam już dość słuchania tego biadolenia. A już postawa etyczna i morlana raciborskich "lekarzy" (jeśli tak ich nazywać) przedstawia naprawdę bardzo wiele do życzenia......

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog