29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-01-26 00:00:00 Wiadomości

Wiceprezydent Mirosław Szypowski naraził się radnemu Franciszkowi Mandryszowi. Skierował on przeciw niemu oficjalną skargę do Przewodniczącego Rady Miasta.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Radny się skarży Strony: 1Dodaj komentarz
~A-F (2006-01-28 12:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak "jeden z nich" się skarży to na nogi stawiają cały UM i bawi się w rzecznika praw obywatelskich Wojnar ale jak się od wielu lat skarżą mieszkańcy na sytuację w mieście i na radnych to oni mają to głęboko i szeroko!!

~A-F (2006-01-27 12:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po Tadeusz W. funkcjonuje na zasadzie "uderz w stół a nożyce się odezwą". Tam są sami "zdrowi" moralnie ludzie: Wojnar, Wiecha, Markowiak itd. itp.

~xxx (2006-01-27 09:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

P.Wojnar apeluje o ukaranie viceprezydenta bo jego żołnierz z Racibórz-2000 poczuł sie urażony. Dziwne to miasto kiedy to ludzie moralnie i etycznie mający najmniej do powiedzenia uczą etyki innych.

~bobo (2006-01-26 23:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy aby Pan Radny nie jest nadwrażliwy ? W końcu Prezydent nic złego nie zrobił. Ma swoje za uszami ale obrażać się za coś takioego to kretynizm i miekkość życiowa. Nie ma innych problemów Pan Radny.

~mietek (2006-01-26 14:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Slyszałem że Pan Szypowski lubi sobie od czasu do czasu dość brutalnie zbywać ludzi i zapewniam, że nie tylko radnych tylko "zwykłych" ludzi. Pytanie Pana Mandrysza "Czy tak powinien zachowywać się prezydent w stosunku do radnego?"też jest conajmniej dziwne bo to że jest radnym nie daje mu prawa jakiegoś większego zainteresowania ze strony P. Szypowskiego. Oni wszyscy są siebie warci. To ja mam pytanie teraz do P. Mandrysza Jak powinien zachować się prezydent oraz radny w stosunku do interesanta

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog