29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5): Orange Finanse opinie Strony: 1Dodaj komentarz
~hehehe! (2016-09-30 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy my Polacy jesteśmy rzeczywiście tak durni, że wierzymy ,że coś można ,w kapitaliżmie, dostać darmo?









/

~Morwa (2016-09-29 17:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest zwykła karta debetowa, a z taką, zawsze łączą sie koszty dla użytkownika!

Kiedyś byłam w PKO BP i faktycznie musiałam płacić dość sporo za kartę. W Orange tego problemu nie mam. Zobaczymy co będzie za jakiś czas ;))

~debeciarz (2016-09-29 05:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest zwykła karta debetowa, a z taką, zawsze łączą sie koszty dla użytkownika!

~Morwa (2016-09-27 07:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie będę się rozpisywała. Konto jest darmowe. Teraz dają bodaj gwarancję na 2 lata. Nie ma kruczków i ukrytych zapisów. Z przelewów na telefon nie korzystałam, ale czasem zdaża mi się korzystać z rabatów. Czyli zniżek w sklepach i restauracjach. Działa to tak, że jeśli jesteś posiadaczem konta w Orange, dostajesz upusty na jakieś produkty czy usługi. Lista miejsc jest pewnie w sieci, więc sobie zobacz. Jestem zadowolona, nie marudzę ;)

~Seweryner (2016-09-13 10:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam serdecznie,

Chcę skorzystać z bankowości mobilnej. Sporo analizowałem i skłaniam się
ku Orange Finanse. Inne banki odrzuciłem drogą eliminacji. Oferta wygląda kusząco, ale właśnie...
Chciałbym poznać opinie użytkowników bankowości mobilnej Orange. Jak
wygląda "darmowość" konta w praktyce? Czy oferta jest prawdziwa, tj. nie
ma ukrytych kruczków i opłat?
W Orange jest teoretycznie najwięcej bonusów, np. przelewy na telefon. Jak one wyglądają w praktyce? Korzystacie nich?

Zanim podejmę ostateczną decyzję wolę poznać opinie "realnych"
użytkowników. Już raz zostałem wyprowadzony w pole... Trochę się
obawiam.

Z góry dziękuję za opinie! <span>http://forum-ebank.pl/images/smilies/icon_e_smile.gif</span>

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog