29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-02-22 23:49:05 Wiadomości

Mieszkająca przy Opawskiej Zuzanna Tomaszewska stanowczo protestuje przeciwko przedłużeniu strefy czasowego parkowania. - Za postawienie auta pod własnym domem dostałam mandat od straży miejskiej - skarży się.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Kontrowersyjne parkowanie na Opawskiej. Radna oburzona Strony: 1Dodaj komentarz
~proponuję, aby.... (2016-02-27 07:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak będzie referendum w sprawie odwołania Lenka iść z całymi blokiami na głosowanie, ten facet totalnie odleciał od społeczeństwa , które Go wybrało! parkingi są do z a r a b i a n i a, bo inaczej nie byłyby kasowane od godziny 7-mej /w Katowicach od9-tej/, o tej godzinie/ 7-mej/ - Prezydencie sklepy, ani urzędy jeszcze nie funkcjonują ,aby powstawał tłok, to primo, secundo, coraz więcej uliczek, nie mających statusu tłocznych, czy ,,strategicznych,, są obłożone płatną strefą parkowania, więc proszę nie wypisywać bzdur, podanych w artykule! Dotychczas sądziłem, że tylko Kurski wpadł na pomysł, że ,,ciemny lud to kupi,,  aleteraz widzę, że przedstawiciel PO -Prezydent, też tak sądzi ! Co się z tymi ludzmi dzieje jak posiądą deczko władzy?

~Anna (2016-02-25 13:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proponuję powołać komisję nadzwyczajną do rozliczenia z pracy społecznej Pani Anny

~Mieszkanka (2016-02-24 11:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Radny chyba nie rozumie, iż są osoby posiadające samochód, a nie dojeżdżające nim codziennie do pracy! Mam samochód, ale mam także 10 minut piechotą do pracy - bez sensu odpalać silnik i marnować benzynę, bo auto nawet się nie rozgrzeje a ja już jestem na miejscu. Mieszkam przy ulicy Sienkiewicza - także nas "obdarzono" strefą parkowania. Staram się parkować na Pl. Jagiełły lub w podwórzu, jednak nie zawsze jest to możliwe, ponieważ klienci ING, krwiodawstwa a wieczorami siłowni i zajęć Unii regularnie zajmują wszystkie możliwe miejsca parkingowe. Co mam zrobić w tym przypadku, jeśli brakiem miejsc darmowych będę zmuszona na parkowanie na miejscach strefowych? Biegać później co godzinę z pracy i zmieniać zegar?! Radni sa niepoważni. Powinno to zostać rozwiązane tak, jak w spółdzielniach mieszkaniowych. Jesteś mieszkańcem? Dostajesz kartę zezwalającą na parkowanie, kładziesz ją za przednią szybą i nie musisz się zastanawiać czy ktoś ci wlepi mandat, czy nie.

~skandal i prywata (2016-02-23 20:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To po to pani radna siedzi w radzie by dbać o swoje interesy, czy dobro mieszkańców? Co to za oburzenie, bo dostałam mandat. A co radna ma być poza prawem?

~Życzliwy (2016-02-23 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaka opłata wg vice Krzyżyka obowiązuje, przecież parkowanie jest darmowe ( 2 godziny, a po jak się uda to po trj godzinie też). Ktoś tu chyba mydli oczy Pani radnej, a przedsiębiorców na tym odcinku Opawskiej, aż jeden któremu auta pod sklepem przeszkadzają.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog