29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-10-19 12:24:03 Listy do redakcji

Ja osobiście zwracałem uwagę, że ta ustawa uderzy przede wszystkim w najbiedniejszych, których nie stać na paliwo odpowiedniej jakości - pisze w liście otwartym poseł, kandydat PiS w wyborach w naszym okręgu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Poseł Sobierajski zapowiada nowelizację ustawy antysmogowej Strony: 1Dodaj komentarz
~Bala (2015-10-21 11:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech pan lepiej nic nie próbuje nowelizować bo dzieki takim działaniom bedziemy dalej zmuszeni tracić zdrowie.Prosze sie coś wiecej dowiedzieć i nie być hamulcowym niezbędnej ustawy antysmogowej.

~Bala (2015-10-21 11:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Powinniśmy dazyc do zapewnienia mieszkańcom taniego gazu port LNG może tu w tym pomóc.Oraz rozwijać sieci cieplne miejskich ciepłowni oraz budować nowe tam gdzie ich nie ma.Te cieplownie będą ogrzewane węglem głównie wiec obawy pana są nieuzasadnione że to spowoduje problemy ze zbytem węgla przez kopalnie.Kotly ciepłowni mają o wiele wyższa sprawność niż kotły domowe na węgiel Oraz są standardowo wyposażone w odsiarczanie  spalin oraz ich odpylanie częściowe. Trzeba zorganizować akcje za unijne środki dociepleń budynków wielo i jedno rodzinnych .Dlaczego pan poseł nic o tym nie wspomina?Nie chcemy się tu truć.Na rozwoj sieci cieplowniczych są srodki w ramach nowego RPO.Trzeba tylko zacząć działać i nie wchodzić w niepotrzebne inwestycje bo wtedy nas na nic nie bedzie stać w dziedzinie walki ze smogiem na Śląsku i w Polsce.

~Dudek (2015-10-20 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Choć popieram Pis  to na pewno nie zagłosuje na pana Sobierajskiego.Prezydent Duda jest od pana  bardziej konstruktywny niż pan. I wiecej od pana rozumie.Chesz pan zablokować ustawę? I dalej oddychać smogiem w Rybniku skąd pan chyba pochodzi. Lepiej żeby pan nie wszedł do sejmu bo już widzę że będzie pan działał dla zachowania obecnego stanu czyli gigantycznego smogu.Ja dziękuję za takiego posła.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog