29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-09-03 11:12:07 Wiadomości

Spotkanie zorganizował radny Piotr Klima. Obecni byli na nim m.in. członkowie spółdzielni, pracownicy mleczarni, politycy PiS.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (5): Spotkanie w sprawie mleczarni Strony: 1Dodaj komentarz
~Arek (2015-09-06 13:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncern Zott jak i pozostałe globalne firmy mają w nosie symboliczne gesty i protesty. Rynek zbytu trajtują jak szachy. Poświęcają pionka by chronić figury. (patrz: zachowanie Sudzucker- Racibórz vs Polska Cerekiew). Dlatego najlepszą formą protestu jest dać im po kieszeni. A jak? To proste. Ja osobiście, wyeliminowałem wszystkie produkty Zotta z listy moich zakupów. Konkurencyjnych produktów, często o wiele zdrowszych i tańszych jest mnóstwo. Wiem, że ta moja samotna zemsta też ich nie zatrwoży ale....gdyby tak samo zrobiło kilkaset tysięcy konsumentów z naszego regionu??? Cyfry nie kłamią!!!!!!!! Sam - nie licząc rodziny - przejadam serków, jogurtów, kefirów itp. za ok. 200zł miesięcznie. Pomnóżmy to razy 150 000 świadomych konsumentów tylko z naszego regionu, to daje nam już 30 milionów złotych straty miesięcznie i 360 mln rocznie !!! Może to też dla nich pryszcz ale bardziej dotkliwy niż zapalanie zniczy pod mleczarnią. Gestem tym nie przejmie się nawet przedstawiciel handlowy ale wyniki gwałtownego spadku sprzedaży w danym regionie dotrą do samego zarządu. Zapewniam.

~PiSocjalizm (2015-09-04 07:34)

Komuno wróć!

~Elias (2015-09-03 17:17)

Za wszystko  odpowiedzialna jest mniejszośc niemiecka i basta, to dopiero poczatek likwidacji polskich zakładów i miejsc pracy.

~Racek (2015-09-03 16:24)

przecież to szwabscy koalicjanci

~Racek (2015-09-03 16:23)

A Gabi z krzanowic i kudłaty z rud nie byli zaproszeni?
Oni swoje zrobili -zniemczyli i ukryli sie do wyborów

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog