29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-05-01 00:00:00 Gimnazja

30 kwietnia, w Gimnazjum Nr 5 im. Jana Pawła II, jak i we wszystkich szkołach, które biorą udział w ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod nazwą "Młodzi głosują" - odbyły się młodzieżowe wybory prezydenckie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (2): "WYBORY PREZYDENCKIE W G5" Strony: 1Dodaj komentarz
~obywatelRP (2015-05-01 16:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widać jaki wpływ mają media, które nie są niestety apolityczne na młodzież. Szkoły na szczęście nie zajmują się polityką tylko uczą jak zachować się np. w lokalu wyborczym. Reszta to już domena rodziców i środowiska, które jak widać jest coraz bardziej sflustrowane. Dobrze, że take akcje organizuje się w szkołach, młodzi ludzie przynajmniej nabiorą nawyku odpowiedzialności za swoje Państwo z czym też coraz gorzej w naszym społeczeństwie o czym świadczą wyniki frekfencji na wyborach i nieprawidłowości, które zdarzają się coraz częściej w komisjach wyborczych

~zgroza (2015-05-01 13:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Takie będą Rzeczpospolite, jak ich młodzieży chowanie. Korwin pierwszy, komor drugi. To mówi samo za siebie I pomysleć, że ci młodzi za parę lat będą glosować w prawdziwych wyborach. Pora wyjeżdżac z tego kraju.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog