29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2015-01-09 00:45:22 Felietony

Najpierw przyszli po dziennikarzy, później przyjdą po wszystkich innych. Terroryści sieją strach i śmierć.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Charlie Hebdo - Nie zabiją wolności słowa Strony: 1Dodaj komentarz
~Paris (2015-01-12 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten cały szmatławiec zajmował się obrażaniem każdych religii. Sporo tam było chamskich rysunków odnośnie Boga np Bóg Ojciec spółkujący z Jezusem a w odbycie utkwiony trójkąt Opatrzności. Lepiej redakcjo nie porównywać się do tego brukowca, który zrobił z siebie męczennika na właśne życzenie.

~Roman Lekapenos (2015-01-11 23:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Idiotyczna jest ta akcja. Tak jak polewanie się wodą. Czy Zachód stać już tylko na takie kretynskie i zdziecinniałe wybryki???

~otworzmy oczy (2015-01-10 19:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie popieram przenocy. Potępiam morderstwa i wszelkiego rodzaju gwałty! Ale nie jestem i nie mam zamiaru "być Charlie". I myślę, że większość przyzwoitych i porządnych ludzi nie chciałaby być "Charlie".
Uważam, że większość, która dziś pod wpływem emocji serwowanych właśnie przez czwartą władzę chce "być Charlie" tak naprawdę nie wie, czego chce. Kto sobie zadał trud, by zobaczyć, czym się to tak sławne dziś czasopismo zajmowało. Kto z nas zaakceptowałby chamskie, czy wręc obrzydliwe "satyry" dotyczące np. papieży? Myślę, że bardzo niewielu.
Wolność nasza kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Nie wolno więc w sposób ordynarny naśmiewac się i kpić z uczuć religijnych innych ludzi. Każdych - chrześcijan, muzułmanów, żydów. To nie jest wolość słowa! Nie dajmy się tak manipulować! Otwierajmy oczy i bądżmy samodzielni w myśleniu...

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog