29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-12-05 11:16:24 Wiadomości

393 miejsca parkingowe w centrum mają być objęte płatną strefą w przyszłym roku. Magistrat szuka firmy, która zajmie się pobieraniem opłat od kierowców.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (13): Strefa płatnego parkowania w 2015 roku będzie utrzymana Strony: 1Dodaj komentarz
~tag (2014-12-08 12:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I dobrze - przynajmniej jest gdzie zaparkować. w każdym mieście się płąci, więc nie wiem czemu tu miałoby być naczej.

~basta (2014-12-08 11:04)

Media tylko na sensacjach żerują :)

~Pinokio (2014-12-07 21:24)

Moze zanim taki tytuł warto zapytać tego co zapowiedział zniesienie płatnej strefy? Może potrzebny jest okres przejściowy , przygotowanie strefy ograniczonego parkowania i dyskusja co z parkowaniem na Pl. Długosza ? Przetarg z terminem półrocznym  , zatem tytuł  sugerujący cały 2015 r. chybiony.
Pozdrawiam Zorientowany.

~jo (2014-12-07 20:52)

Na wyborach bylem i nie glosowalem na tego człowieka, a tą obietnicę o zniesieniu strefy parkingowej słyczałem na tej niby debacie przed wyborami która odbyla sie w izbie gospodarczej.
- oto link do owej debaty
http://www.dailymotion.com/video/x2anykd_debata-prezydencka-raciborz-20-11-14_news.
Ten człowiek tylko obiecuje.

~he (2014-12-07 20:14)

Ja wolę zapłacić te 1,5zł lub na pl. Długosza 1 zł i mieć możliwośc zaparkowania, a nie wożenia się po mieście i szukania miejsca. Może zapomnieliście jak to wyglądało kiedyś, jak auta stały cały dzień i nie można było zaparkować, a samochodów ciągle nam przybywa.

~len (2014-12-07 16:09)

Przecież obecny prezydent którego część tzw. pożytecznych wybrało jest z PO a z tej partii obiecanki donaldowe to norma.Przed wyborami naobiecywać czego się da potem jak ich wybiorą "pozyteczni" to juz koniec z konsultacjami i głosami mieszkańców wy możecie cienko gwizdać a tak płacić będziecie musieli.Byle Ci przy korytkach mają swojego finansowego eldorado ciąg dalszy.PO klamcy!!!

~Sybirak (2014-12-07 15:46)

Dlaczego w innych krajach można wybierać dobrze rządzących,a u nas mniejsze zło?Pewnie ktoś odpowie:Co ty gadasz,u nas jest jeszcze dobrze.Pojechałbyś do takiej Ukrainy,tam dopiero jest źle.Odpowiadam:Żyjemy w Polsce,nie w Ukrainie...

~komentarz (2014-12-07 15:13)

tak to jest jak się nie chodzi na wybory, a jak sie chodzi to trzeba dobrze wybierać

~do poniżej (2014-12-07 15:02)

Nic się nie stało !To taka gra.Nie znasz jej?

~ale (2014-12-07 14:44)

To prawda, że taka obietnica była! Więc co się stało?

~Żal mi was (2014-12-07 14:36)

To po cholerę żeście go wybierali???Żal mi każdego kto miałby być prezydentem w tym chorym miasteczku !Wy całe życie skomlecie,nic się wam nie podoba.Tamta kandydatka to niby opcja niemiecka,oczernianie jej że niby z jakiejś sekty religijnej,potem wyciąganie brudów z życia prywatnego!Ten niby wybrany: niby wycina drzewa,betonuje skwery,jakieś niby układy podtrzymuje,a i tak jest wybrany.Więc o co znów wam chodzi?Obojętnie kto tu będzie prezydentował,to i tak będziecie na tej osobie wieszać psy.Zgłoś nurku swoją kandydaturę do następnych wyborów i zobaczymy?Sam się po was "powożę" !!!!Żałośni jesteście!!!

~jak (2014-12-07 14:07)

Pinokio jest kłamcą i nos mu dalej rośnie. Zniesienie strefy było obietnicą przedwybarczą ale ciemny lud to kupił a płacić trzeba będzie dalej.

~Racek (2014-12-07 12:58)

Wydaje mi się że pan prezydent obiecywał przed wyborami zniesienie opłat parkingowych,no cóż,zawsze obiecywał różne rzeczy których nie spełniał a ludzie go i tak ponownie wybierali,szkoda tego miasta, z takim prezydentem nic się tu nie zmieni.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog