29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-22 18:02:09 Racibórz

Mirosław Lenk z zadowoleniem przyjmuje stanowisko PiS w sprawie wyborów i deklaruje, że po wyborach będzie współpracował z każdym kto będzie chciał działać na rzecz dobra Raciborza.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (32): Oświadczenie Mirosława Lenka dotyczące stanowiska PiS Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Pora na zmianę (2014-11-25 10:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak Lenk startował z Osuchowskim też tak mówiono.

~do kropka (2014-11-25 09:02)

Wierz mi, Ronin niczego nie zmieni. Na pewno nie na lepsze.

~kropka (2014-11-24 06:36)

Jeśli ktoś miał szansę i jej nie wykorzystał kilkakrotnie, to po co mu dawać ponownie?
Nie rozumiem.
Jestem z tych, którzy nie mają głosu w tej małej ojczyźnie, bo wyjechali "na zachód". Nie znaczy to że nie obchodzi mnie, co w moim mieście się dzieje.
Gdybym mógł - zagłosowałbym na Dawida. W obecnej sytuacji zostaje tylko Pani Ronin. Racibórz potrzebuje zmian.

~czste ja.. (2014-11-24 02:39)

Brawo @Kropka. Ale co ja widzę zmienili plakat p. Lenka który miał założone ręce w pierwszej turze i wyraźny był przekaz http://mowaciala.net/postawa-ciala/otwa … awy-ciala/ , a teraz postawa prawie jak Pan Wacławczyk. Szybka metamorfoza i współpracować chce z przedsiębiorcami choć pacząc na zdięcia z niby debaty to odniosłam wrażenie, że zebranie przypominało mi dawne czasy. No i tu pojawia się charakterystyczny znak rozpoznawczy założonych rąk ludzi którzy chętnie będą współpracować:)

~kropka (2014-11-23 23:58)

Jeśli ktoś miał szansę i jej nie wykorzystał kilkakrotnie, to po co mu dawać ponownie?
Nie rozumiem.
Jestem z tych, którzy nie mają głosu w tej małej ojczyźnie, bo wyjechali "na zachód". Nie znaczy to że nie obchodzi mnie, co w moim mieście się dzieje.
Gdybym mógł - zagłosowałbym na Dawida. W obecnej sytuacji zostaje tylko Pani Ronin. Racibórz potrzebuje zmian.

~podwieczorek (2014-11-23 14:15)

Super Prezydencie LENK,odwagi trzeba dużej aby być  i mysleć.P.Ronin 70% wyborców Raciborza powiedziło nie ?niet? i tylko uprawnionym do wyborów jest Prezydent LENK

~kolo1 (2014-11-23 10:06)

Pamiętam co było jak cześć spółdzielców chciało zmiany prezesaTW .Pamietam ochroniarzy którzy wtedy byli aby tylko nie dopuścić drugiej strony do glosu? Co ludzie są w stanie zrobić żeby się utrzymać na jednej z najlepszych posad w Raciborzu. Obudzmy się bo dalej będą nam marzenia odbierać.

~obiektywizm (2014-11-23 09:33)

'Obudźcie się, bo was okradną nawet z marzeń" -Głosujcie na Lenka!

[email protected] (2014-11-23 07:46)

Pod tym linkiem jest w całości czytelne to pismo z wytlumaczeniem przez magistrat powodów wycinki http://www.raciborz.com.pl/art32034.htm

~japa (2014-11-23 07:38)

Przydałoby się czytelniejsze to ksero pisma  prezydenta Raciborza M.Lenka do RZGW.Ale dokument jest bardzo wymowny w swojej tresci.Nie chcę takiego prezydenta .

~ideologia fuj (2014-11-23 07:27)

Ronin to wyznawczyni proniemieckiej ideologii, Wacławczyk też jest oszołomem, niezbyt poważnie traktującym życie. enk to solidna marka, nad którą można pracować.

~zybi (2014-11-23 07:25)

Już np mnie okradziono z marzeń za ostatnich kadencji prezydenta Lenka.Inicjowanie wycinki drzew nad Odrą to w zupełności wystarczy.upload/small_020141123_081939.jpgI początkowe zaprzeczanie że nie inicjował tej wycinki Pomijając że argumenty za ta wycinką pierwotnie trochę sensownie potem okazały się zupełnie niewiarygodne. Taka osoba nie może być ponownie prezydentem.

~obiektywizm (2014-11-23 06:02)

Głosujecie na Lenka, bo was okradną nawet z marzeń!

~oj (2014-11-22 22:30)

Ludzie, którzy mają powykrzywiane twarze od krzyku o tlerancji etnicznej, religijnej i kulturowej

~ja też (2014-11-22 22:17)

Każdy naród zatracający swoją tożsamość narodową, religijną, kulturową i
społeczną ginie. Dlatego zagłosuję na Lenka mimo wielu do niego
zastrzeżeń. - dobrze powiedziane. Nie idźmy w marazm i nijakość. nawet jesli PO i Lenk to nie idealne rozwiazanie, to jednak wiem że Ci ludzie są realni. Zaś niewidzialny układ Ronin to Kot w worku. Nie wolno popierać kogos kto nie potrafi się prztyznac do korzeni, pokazać swoj obóz i polityczne cele.

~to lubię (2014-11-22 22:14)

Duet Anny i Dawida to fikcja, tak samo nierealna jak sama Anna Ronin. Pusta marinetka w rękach mniejszości i Bóg wie kogo jeszcze. Nie kupujmy kota w worku. A Ty Dawidzie otrząsnij się i nie wiąż z wirtualnym gabinetem cieni.

~Ghostbusters! (2014-11-22 22:10)

upload/small_3busters.jpg

~obiektywizm (2014-11-22 21:04)

Ludie głosowali na Wacławczyka a nie na Roni i mniejszość. Dla stołka zdradził swój elektorat.

~Ghostbusters (2014-11-22 20:32)

upload/small_2busters.jpg

~anty PO (2014-11-22 20:20)

Jak prezydent Lenk odejdzie swiat się nie zawali w Raciborzu i okolicach.A wręcz odwrotnie jest szansa na pozytywną zmianę nowych prezydentów Anny i Dawida .Nie straszcie Anną Ronin.Wzajemnie Anna i Dawid będą się kontrolować i współpracować gospodarka nie upadnie a zacznie się może w koncu rozwijać. Pierwszego września dzieci pójdą do szkoły chyba że wybuchnie lll Wojna Światowa  dlatego módlmy się my katolicy aby był pokój.

~obiektywizm (2014-11-22 20:10)

Każdy naród zatracający swoją tożsamość narodową, religijną, kulturową i społeczną ginie. Dlatego zagłosuję na Lenka mimo wielu do niego zastrzeżeń.

~jeee (2014-11-22 19:28)

"Od kiedy to ... (Dzisiaj 18:39)

URZĘDNIK ,,oświadcza,, ? Ci - prezydentami nazywani - URZĘDNICY mają słuchać i sprawnie realizować co Im elektorat poprzez swoich przedstawicieli - w tym przypadku tzw. radnych - NAKAZuje ! Miasto - nawet choćby jeszcze ,,***,, - to nie nie PRywatna własność ani folwark czy jakaś niby nowoczesna w-spółdzielnia ..."

100% = Czas urzędników postawić na baczność !

~olas (2014-11-22 19:22)

I ja podpisałem tą petycję ale głosuje na Annę Ronin ja i moja rodzina.Wiem jak zmienny jest obecny prezydent co innego obiecuje w każdej kampanii wyborczej a potem co innego jest gdy zostaje prezydentem. Efemeryda no właśnie dobre słowo.

[email protected] (2014-11-22 19:00)

No, to teraz mnie wq...łeś. Ja też podpisałem tę petycję i nie zamierzam popierać tej efemerydy. Pisz za siebie, OK?
Wyjaśniam, efemeryda to coś zmiennego, szybko przemijającego, szybko znikającego lub jednorazowego.

~lulek (2014-11-22 18:47)

Wszyscy którzy podpisali  się pod apelem do prezydenta Lenka w obronie drzew nadodrzańskich połączmy teraz siły nas i naszych rodzin gdy pojdziemy do wyborów drugiej tury na prezydenta miasta Raciborza 30 listopada 2014 roku i tak jak powiedzieliśmy stanowcze NIE naszymi podpisami dla wycinki drzew tak teraz powiedzmy stanowcze NIE dla obecnego prezydenta Lenka i zagłosujmy na Annę Ronin.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog