29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-21 12:12:27 Listy do redakcji

KIM PANI JEST, ANNO RONIN? - pyta Marek Rapnicki w felietonie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (109): Marek Rapnicki wybiera Lenka Strony: 1 2 3 4 5Dodaj komentarz
Geralt2014 (2014-11-21 20:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Rapnicki właśnie popełnił polityczne sepuku, wymiotując na swój cały, raciborski fragment życiorysu...To bardzo smutne, niestety.. A o Michała Fitę się nie martwcie; pozostanie niezależny, aż do następnych wyborów na Prezydenta.
Znam go i nigdy nie postąpi tak jak jego przyjaciele...I hope

~hiPOkryzja (2014-11-21 20:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobranoc Marku lampę zgasiłeś

~komedia (2014-11-21 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytający nagłówek Marka Rapnickiego to najwidoczniej autokpina. Rapnicki, sympatyk a nawet członek NaMu pyta się Annę Ronin, także członka NaMu : kim jest, bo on jej nie zna. Normalnie jaja. Pytanie gdzie pan Rapnicki już nie był i pod jakimi sztandarami już się nie krył? Oczywiście pytanie retoryczne, bo co wybory to innny sztandar, inne kolory i inne poglądy.

~anoda (2014-11-21 19:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anoda do katody
No wlaśnie W PEWNYCH KRĘGACH JEST ZNANA...gratuluję!!!

~obiektywizm (2014-11-21 19:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mieszaj do tego Jana Pawła II - to wysoce niestoswne!!

~hejka (2014-11-21 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"My Raciborzanie" - o kim Pan mówisz Panie z Lublina ?????? Za mnie ????

~pis (2014-11-21 19:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poza sprawami samorządu w raciborzu to Rapnicki powinien wylecieć z szeregów PiSu za takie zagrania bo przynosi tej partii tylko WSTYD swoim papierowym honorem i patriotyzmem!!!

~katoda do anody (2014-11-21 19:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jana Pawła II też nikt nie znał. !!! Debilne rozumowanie! Anna Ronin to raciborzanka która w pewnych kręgach jest znana a pewnych nie. Koniec.

~anoda (2014-11-21 18:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie zacznijcie myśleć swoimi niezależnymi mózgami. Kto z Was zna A.Ronin? Ja jej nie znam!!! Dlatego nie mogę głosować na KOTA W WORKU. Nie znam- znaczy, że nie wiem czy sobie poradzi kobieta, która nie ma nawet ustabilizowanego związku z partnerem, a przecież ma kilkoro dzieci!!!.Glosowałem na Wacławczyka, bo prowadzi firmę - klawiarnię "Na końcu swiata" i zatrudnia młodych ludzi, jakoś mu to wychodzi. Teraz, kiedy w tej zawierusze jakaś liczba głosów zostala uznana za niewazną, bo ktoś w tak ważnej sprawie śmiał się pomylić, co jest NIEBYWAŁYM SKANDALEM. a mój kandydat przepadl, to nie mam na kogo głosować!!! O Lenku wiem tyle, ile nam już pokazał, wiem, że to poważny człowiek z ustabilizowaną sytuacją matrymonialną!!!!

~:/ (2014-11-21 17:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Leszka Wykę pamietamy i szanujemy. To że nie ma go już z nami to nie znaczy że nie może być autorytetem dla wielu raciborzan w sprawach polityki. - został tutaj przypomniany w słusznej sprawie i mowa którą Rapnicki wykonał na pogrzebie Leszka pokazuje że Rapnicki jest nikim innym jak tylko jest kłamcą.

~to dzięki Rapnickiemu (2014-11-21 17:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rapnicki, to ten patałach, który wprowadzil  ,,na salony,,  cepa z Baborowa -WOJNARA,. PONIEWAZ JEDYNYM JEGO CELEM, WÓWCZAS, BYŁIO POZBYCIE SIE .....KOMUCHÓW, jak twierdził,tym sposobem - WSPANIAŁEGO CZŁOWIEK, Rybickiego z-cę dyrektora Rafametu pozbył się i tak skazał nas,-Rapnicki,  na 20 -to letnie rządy goscia, którego jrdynym osiągnięciem ,wówczas był pozytywnie zdany egzamin na ....wózek widłowy w ZDZ w Raciborzu!

~brawo (2014-11-21 16:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Panie Rapnicki za odwagę. Dziekujemy za szczerość!

~STOP (2014-11-21 16:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zostawcie w spokoju śp. Leszka Wykę. Ciekawe ile razy zapaliłeś jeden z drugim lampkę na Jego grobie obłudniku!

~delta trans (2014-11-21 16:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skąd jesteś - przybyszu Rapnicki... ? Tu w Raciborzu - wybiera się ludzi z Raciborza. Nie dziwota, że Anny Ronin jakobyś nie znał...

~szwejk (2014-11-21 16:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

RCK - dofinansowanie z powiatu w 2014: ponad 2 000 000 PLN
Spradź inne lata na stronie RCK -> budżet ; )

~4 lata (2014-11-21 16:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakie 4 lata stagnacji? Jeżeli wygra Ronin i wickiem zostanie Wacławczyk ze swoimi radnymi to ludzie Lenka przejdą na jasną stronę mocy!

~Popieram pan Marka (2014-11-21 15:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Właśnie potencjalna pani prezydent straciła zdolność do skutecznego rządzenia. M.Lenk zyskał większość w radzie jeszcze przed drugą turą wyborów, a odejść  od tego toksycznego związku KWW Mniejszość Niemiecka i KWW DW ( już niepełnego) pewnie będzie więcej. Teraz jedyny racjonalny wybór to Mirosław Lenk, jeżeli chcemy uniknąć 4 lat stagnacji i pata w strukturach władzy. No chyba że AR i DW zamierzają stosować krytykowane przez nich metody kupowania lub zastraszania radnych z drugiej strony.

~3xNIE (2014-11-21 15:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Rapnicki, skoro takie jest pana stanowisko, to powinien pan niezwłocznie i bezapelecyjnie złożyć mandat radnego!
Zdradził pan już kilka dni po I turze wyborów oczekiwania wyborców, którzy głosując na pana, głosowali za zmianą władzy w Raciborzu i tylko dlatego na pana głosowano, jak i na pozostałych kandydatów z KWW Dawida Wacławczyka.
Popadł pan w intelektualny banalizm, podobnie jak pan Myśliwy stawiając na postawę męczeńską. Stchórzył pan przed prawdziwym wyzwaniem.

~KIM... (2014-11-21 15:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pan jesteś , panie Rapnicki ?

~hehehe (2014-11-21 15:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odezwało się stado bezstronnych, obiektywnych oburzonych. Zapewne w żaden sposób nie związanych z żadną opcją. No, to klikajcie...

~rck (2014-11-21 15:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Rapnicki, może nie powinienem tutaj przytaczać takich ludzi ale chyba nie dajesz mi pan wyjścia. Świętej pamięci Leszek Wyka w grobie się teraz przewraca jak widzi Rapnickiego w obozie Lenka! Ty nie jesteś opozycjonistą tylko sprzedawczykiem.

~mm (2014-11-21 15:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dokładnie. Co ja mam teraz powiedzieć rodzinie która głosowała za rapnickim za moją namową tylko dlatego że nie chcą lenka!

~szkoda (2014-11-21 15:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

szkoda bo sympatyzowałem z działaniami klubu gazety polskiej-POgratulować Panu M...i jednak lenin miał rację NAJWAŻNIEJSZE SĄ KADRY.

~wyborca (2014-11-21 14:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Rapnicki, jeszcze jedno. Powiedziałem rodzinie z Mysłowickiej, że jak chce głosować przeciwko Lenkowi, to musi głosować na pana. Teraz jak mam spojrzeć im w oczy, jak jeszcze slubowania pan nie złożyłeś a już wyborców w błąd wprowadziłeś? Co mam im powiedzieć?  Że niby pan byłeś przeciwko, ale jednak za? Zakamuflowana opcja Lenkowska?

~MĄDRZE (2014-11-21 14:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wreszcie Ktoś mądrze ocenił tą Panią i całe zamieszanie wokół JEJ osoby.. Popieram Pana Marka.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog