29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-21 12:12:27 Listy do redakcji

KIM PANI JEST, ANNO RONIN? - pyta Marek Rapnicki w felietonie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (109): Marek Rapnicki wybiera Lenka Strony: 1 2 3 … 5Dodaj komentarz
~Tadeusz (2015-01-14 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie pij tyle

~Z NR (2015-01-13 10:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Warto poczytać: http://www._reklama_/wybory-samorzadowe-2014/105733-burzliwy-powrot-czlowieka-prawicy.html

~ryś do prawda. (2015-01-13 07:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

haaaaaaaaaahahha hahah
hahahaha
hahaaaaaaahahaha
aaaaahahahaha

~Prawda (2015-01-12 13:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Rapnicki to człowiek prawy, intelektualista który nie pasuje do całej reszty sprawujących władzę w mieście.
Wychowany w duchu patriotyzmu którego brakuje innym.

~hehehe (2014-12-13 08:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rozum i wiara, to pojęcia nawzajem w y k l u c z a j ą c e się ! Wniosek jest niezwykle prosty !

~rozum, WIARA, kompetencja (2014-12-12 08:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_4ScreenShot283.jpgW związku z głęboką WIARĄ Rapnickiego /patrz plakat wyborczy /  oraz krzyż, jaki był wisiał, w Jego gabinecie ,kiedy był dyrektorem RAC-ka / 2x 1/2metra / Proponuję radnemu wykonanie rajcowskiego kroku, jak tego na jpg!

~czytaj durniu ze zrozumie (2014-12-12 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

,,A Kim Pan Jest Panie Rapnicki ? Bo Pana Ideologowie Z Pis To......zwykli Złodzieje Publicznych Pieniędzy ? Za Co Kupuje Pan Mercedesy, Za Pensję Lekarza - Żona I Swoją? ,,

JEŻDZI GRANATOWYM MERCEDESEM !     A jest napisane .......ZA PENSJĘ LEKARZA ,,MYŚLIK,, ŻONY I SWOJĄ ,CZYLI JEGO !

Geralt2014 (2014-12-08 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a propos Pan Rapnickiego i jego walce z hejtami na ostatniej sesji.... coś o szaleństwie to już ostatnio nasz Dyslektyk Narodowy mówił ... ale nie wiedziałem że M.R. już też o szaleńcach wspomina :) ... czy tego, skądinąd wrażliwego człowieka, nie zastanowiły te hejty.. ich geneza ... czy nie uważa że przez m.in. jego postawę można powiedzieć że wybory zostały  w pewien sposób "sfałszowane"  , bo poszedł pod innym szyldem, z innymi hasłami a teraz jest zupełnie gdzie indziej, pod inną flagą ... inna trąbka mu gra ... nie może się dziwić, że niektórym puszczają nerwy....aaa i i jeszcze jedno pytanie ...czy Pan M.R. wybiera się 13 grudnia do W-wy ? Ale na kontrmarsz jakiś organizowany przez np.GW, bo jak Prezes zobaczy ...  Jak szaleć to szaleć ... :)  a wystarczyło tylko wzniośle milczeć i nie trzeba by było walczyć teraz z hejtami i mową nienawiści / a to termin z GW /.  Może zamiast skarżyć się i oskarżać kolegów wystarczyłoby zwykłe - " przepraszam Was wyborcy stop słowa o popieraniu Pana M.L. były niepotrzebne stop i wypowiedziane w afekcie stop ... czy jakoś tak " i gitarrrra

~do wiem (2014-12-07 05:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rapnicki nie ma mercedesa i nie jest lekarzem, bęcwale!

~Z archiwum 3tygodnie temu (2014-12-05 14:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Dlaczego Pani Ronin jest dla mnie niewiarygodna... 1. Bo obiecuje daleko idące zmiany nie ubiegając się nawet o uzyskanie większości w Radzie Miasta - (12 kandydatów z jej listy to niezbędne minimum by się zarejestrować jako kandydat na Prezydenta), a jako prezydent bez większości w Radzie, będąc władzą wykonawczą, będzie musiała realizować jej uchwały a nie swoje wizje... 2. Bo deklaruje wsparcie dla walczących pielęgniarek nie ubiegając się nawet o reprezentację w Radzie Powiatu, która może mieć na to realny wpływ - więc wsparcie duchowe chyba... 3. Bo czyni sensację medialną z faktów, które są dobrze znane wszystkim pracownikom SGL,...z drugiej strony porażające jest, że miłościwie nam panujący (jeszcze) Prezydent "podłożył" się w tej kwestii. Pozdrawiam, Piotr Ćwik"

~?? (2014-12-04 19:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@ Poniżej- Prostak!!!

~do patałacha poniżej (2014-12-04 18:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co zabolał?

~basta (2014-12-04 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odwal się od Rapnickiego, opisuj swoich złodziei.

~to pisowskie,,autorytety, (2014-12-04 15:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_7ScreenShot197.jpgupload/small_1ScreenShot260.jpg

~wiem (2014-12-04 15:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A Kim Pan Jest Panie Rapnicki ? Bo Pana Ideologowie Z Pis To......zwykli Złodzieje Publicznych Pieniędzy ? Za Co Kupuje Pan Mercedesy, Za Pensję Lekarza - Żona I Swoją?

Geralt2014 (2014-11-23 15:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a Niccolo powinni przeczytać wszyscy kandydaci na polityków / no może poza radnymi w takim małym mieście jak Racek, bo wtedy zamiast zajmować się sprawami mieszkańców, czyli przysłowiową psią kupą na chodniku , zaczęliby kombinować i nie daj Boże sprawdzać w praktyce czy te mechanizmy "powiedzmy najprościej jak można politycznego cynizmu" naprawdę działają również na tak małą skalę... /

Geralt2014 (2014-11-23 15:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a z lektur obowiązkowych... proponuję coś z Dzienników gwiazdowych Ijona Tichego .. zupełnie bez związku .. tak dla rozluźnienia napiętej atmosfery.. I proszę się nie martwić,że ,  być może, zadeklarował Pan już swoją decyzję wyborczą publicznie, rodzinie i przyjaciołom... pomylić się może każdy, nawet taki intelektualista jak Pan ... ludzie błądzą ... taka ich natura... zdarza się najlepszym... ważne,  jakie wyciągają z tego wnioski.. proszę pozostać w domu ... naprawdę

Geralt2014 (2014-11-23 15:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do anatol ... nigdzie nie napisałem, że " Erystyka" jest traktatem filozoficznym...Pan polemizuje z samym sobą... Jeśli czepiamy się literówek, Panie purysto językowy to ... nie pisze się " trzy błędny " a "trzy błędy", "anie" pisze się osobno, "rzezcz" to chyba rzecz itd, więc robienie mi wymówek z literówek / dwa perwsze punkty Pana polemiki  / jest Pana niegodne ... dobra, wystarczy... umówmy się tak, że Pan zrozumiał /szacun/ co do Pana napisałem i wróćmy do meritum sporu czyli Pana decyzji wyborczej ... jak to Pan będzie głosował na Pana Lenka ale być może będzie Pan tego żałował ... przy takich wątpliwościach, intelektualnych rozterkach wykształconego człowieka, proponuje drugie wyjście ...pozostać w domu i nie stresować się tak ...

~anatol (2014-11-23 14:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skoro o obowiązkowych lekturach mowa, to pani Ronin proponuję odstawienie "Piotrusia Pana" i wnikliwą lekturę "Ksiecia" Machiavellego.

~anatol (2014-11-23 14:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Popełniłeś trzy błędny:
1. prawo pisze się "juris" anie "iuris", tak więc maksyma powinna brzmieć: "desipere est juris gentium",
2. inicjał nazwiska Schopenhauer to Sch. a nie Sh.,
3, "Erystyka" nie jest traktatem filozoficznym lecz etycznym.
Nie sztuka bezmyślnie coś skopiować i wkleić aby udawać mędrca. Zgodnire z zsadą, ktorą raczyłeś zacytować przyznaję, żeTwoim prawem jest głupota. Na zakończenie polecam lekturę dzieła, na które się powołujesz. Mocna rzezcz!  :)

Geralt2014 (2014-11-23 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do o kurde ... nie jestem żadnym mistrzem manipulacji ... nigdy tego nie twierdziłem... po drugie ja z Panem nie dyskutowałem tylko oceniłem Pana decyzję wyborczą.. a jeśli podpieramy się filozofami to proponuje przemyśleć taki cytat z Sh. ...desipere est iuris gentium ... bo jak inaczej nazwać zaprzeczanie samemu sobie w jednym napisanym zdaniu .... " zagłosuję ale będę żałował ..."

~Rano (2014-11-23 07:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Marku za mądrą decyzję.Namieszałeś w koszu politycznym ale nieraz tak trzeba aby plewy wyleciały.Brawo dla Prezydenta LENKA i nie dla P.Ronin "tyminskiej" w wyborach,70% raciborzan powiedziało nie w wborach dla tej pani!!!

~do anoda (2014-11-23 07:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czemu uważasz, że Ronin jest tworem Wawa?

~Hipokryzja! (2014-11-23 01:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak Sput chamsko walił jak w bęben w Lenka tuz przed I turą, to było mu wolno, ale jak Rapnicki wyraził swoje stanowisko to święte oburzenie.

~o kurde (2014-11-22 23:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... Muszę głosować na Lenka i być może pożałuję swojego wyboru ... koniec cytatu .. to jak to nazwać ... pozostawiam bez komentarza ...

W swoim mniemaniu jesteść mistrzem manipulacji, bo wyrywasz fragmenty zdań z kontekstu by zaatakować personalnie? Czyżby zabrakło Ci rzeczowych argumentów? Schopenhauer w "Erystyce" określa kogoś takiego jak ty mianem marnego przeciwnika, dlatego podtrzymywanie dyskursu z tobą jest funta kłaków warte.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 5
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog