29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-19 20:57:07 Wiadomości

Kandydatka do fotela prezydenta podkreśla, że nie jest członkiem Odnowy i że jednocześnie szanuje i akceptuje  decyzje ludzi, którzy należą do różnych organizacji religijnych...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (72): Anna Ronin dementuje plotki o członkostwie w Odnowie Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~Robert Myśliwy (2014-11-20 08:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W drugiej turze wyborów prezydenckich w Raciborzu zagłosuję na pana Mirosława Lenka. Zrobię to w imię odpowiedzialności za moje miasto. Postanowiłem w tym miejscu nie uzasadniać swojej decyzji, ponieważ spora część argumentów, które wzbudziły we mnie, być może dla niektórych zaskakujący imperatyw moralny, padła już na tym forum. Apeluję do wszystkich, którzy mnie znają, ufają mojej intuicji i doświadczeniu samorządowemu, którzy oddali na mnie głos 4 lata temu i być może  także dziś widzieli mnie w roli kandydata na najwyższy urząd w tym mieście, by postąpili mądrze. Ja wybieram przewidywalność. Robert Myśliwy

~Antoni Kwiatkowski (2014-11-20 06:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Anno.
Skoro Pani szczyci się tym, że jest Pani osobą wiarygodną, to w czym problem, aby przedstawiła Pani swoich kandydatów  na zastępców, oraz powiedzieć nam. kto wchodzi w skład owej, tajemniczej.  grupy przedsiebiorców finansujących Pani kampanię?
I proszę nie straszyć nikogo prokuratorem, bo wyborca ma prawo wiedzieć komu powierza swoj głos!
Skoro pojawiły się plotki o ciemnym układzie z raciborską sektą, która nie ma nic wspólnego z katolickim Ruchem Odnowy w Duchu Świętym, to proszę nie odwracać kota ogonem, ale wyraźnie wypowiedzieć się na temat pogłosek Pani powizań z Panem Norbertem Miką. Oczekujemy od Pani tak niewiele jako osoby transparentnej  i zarazem tak wiele, jeśli jest coś do ukrycia!

~UFO (2014-11-20 06:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chiałem przeprosić Ruch Odnowy w Duchu Świętym - to organizacja kościelna i nie ma nic wspólnego z tą zarazą gdzie guru jest KUŚTYKAJĄCY APOSTOŁ. Ma rację "Telog" gdyz ludzie potocznie mówią Odnowa i mylą ze soba te dwie grupy. To tak jak media zachodnie mówiłyo polskich obozach smierci.

~UFO (2014-11-20 06:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od-nowa to nie jest żadna grupa o odmiennych poglądach religijnych tylko SEKTA. Widać, ża Ana ma bardzo bliskie kontakty z nimi gdyż da się wyraźnie odczuć jak stara się nie używać słowa sekta tylko zasówa nam kawałki o tolerancji religijnej i odmiennych poglądach religijnych. Ciężko jej będzie się odcinać od sponsora i sztabu jej kampanii. PRAWDĘ MÓWIĄĆ WYBÓR MAMY MIĘDZY DŻUMĄ A CHOLERĄ, niektórzy mówiąże między biegunką i sraczką ale to tylko kwestia nazewnictwa.

~Do Pani Anny Ronin (2014-11-20 05:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kto będzie wiceprezydentem po Pani wygranej na urząd prezydenta? Pytanie proste więc wystarczy podać nazwisko kandydata.

~ZMIANY (2014-11-20 00:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anna Ronin to jedyne rozwiązanie żeby rozwalić ten układ. to fakt.

~Zainteresowany (2014-11-20 00:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wypowiadam się na temat odnowy bo myślę że już wszyscy wiedzą że to ściama wojnarowców. Ale jeżeli Anna Ronin dostanie poparcie Wacławczyka to co? nie ma zaplecza? Ma zaplecze w postaci radnych opozycji i aktualna klika pęka jak mydlana bańka! Czy nie o to chodziło ludziom którzy maja dość mafii trzymajacej władzę idegradujących to miasto?! Teraz wszystko w rękach Wacławczyka i jego elektoratu który też ma dosyć tego układu.

~egon (2014-11-20 00:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pieprzyć jakieś Odnowy. Guzik mnie to obchodzi. Istotne jest to, że ta Pani jest cieniutka jak barszcz. Zna się na
pracy tłumacza, ale nie ma zielonego pojęcia ani o pracy społecznej ani o gospodarowaniu ani o kierowaniu czymkolwiek.
Taki Tymiński w spódnicy z Raciborza. Opowiadanie banialuk o jakimś BMW właśnie o tym świadczy. Szkoda tego miasta.

~archiwum x (2014-11-19 23:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nikt raczej nie pisał, że Anna Ronin JEST w strukturach  Odnowy, ale że za NIą stoi to ugrupowanie (zatem domentowanie plotki to tylko zabieg słowny). To inna bajka. Jeśli faktycznie jest tak, że w zamian za obiecane (przez mniejszość niemiecką, aby to też było jasne) stanowisko np. wideprezydenta, nieformalna grupa ma głosowac za p.Ronin to moze okazać się, że dostanie w ten sposób może i 2 tys głosów.  Wówczas władza w mieście będzie w rękach mniejszości niemeickiej i Odnowy.  Układ niebezpieczny? Osądźcie sami.

~archiwum x (2014-11-19 23:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oczywiście, że mowa o nieformalnej grupie ktora powstała po zdelegalizowaniu Odnowy w Raciborzu. Tej Odnowy która kierowal NM.

~ANNA NA TAK! (2014-11-19 23:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anna Roniz z odnowy? co to za idiotyzm!

student1963 (2014-11-19 22:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj
student1963 (2014-11-19 22:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pani anno do przodu Tymczasem nasze eminencje mówią, że „Racibórz posiada kilka kluczowych dokumentów, które określają politykę miasta. to tylko niewielki wycinek tych, które mówią o wizji funkcjonowania czy perspektywach rozwoju. Kluczową sprawą staje się w obecnym czasie "zatrzymanie" młodych ludzi.” Wielokrotnie słyszane słowo PRÓBUJEMY ogranicza się wyłącznie do tego, aby  starszym oraz (ale mniej) młodszym mieszkańcom dać warunki do biernego i czynnego wypoczynku. Tu wyliczanka wielokrotnie powtarzanych sporych? sukcesów: ścieżek rowerowych, kompleksowej przebudowy Areny Rafako, Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina, bulwarów nadodrzańskich, parku Roth, skweru ks. prałata Stefana Pieczki, inwestowanie w Arboretum Bramy Morawskiej czy budowa aquaparku H2Ostróg – to przedsięwzięcia, które świadczą o…., no powiedzmy to otwarcie, są unaocznieniem mizernej aktywności gospodarczej Panowie?

Ostatnia edycja 2014-11-19 22:56 przez student1963

~Pani Ronin (2014-11-19 22:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie szkoda Pani wiele czasu straconego na załatwiania w Urzędzie Miasta i po godzinach służbowych terminowych spraw, spotkań, skoro w domu te piękne, małe dzieci będą czekały na mamę. Kariera zamiast rodzina?

~Jaki to problem? (2014-11-19 22:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten filmik to mała sprawa. Robili to wszyscy dla historii tego Miasta . Radzę to zostawić. Szkoda czasu. Są ważniejsze spreawy w tym mieście do załatwienia.Nie zajmujcie się pierdołami bo to Wam wcale nie pomoże..

~a jednak (2014-11-19 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odnośnie wniosków do prokuratury to również pan Wacławczyk zapowiadał wniosek do prokuratury w związku z emisją filmu o  sukcesach naszego miasta i jego rajców.Film był emitowany w czasie kampanii, tworzony za pieniądze podatników i a promował sukcesy rajców i p. Lenka. A więc nie tylko p.Ania, jak ktoś zarzuca.

~Teolog (2014-11-19 21:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciągle mylicie tzw. Ruch Odnowy z e stowarzyszeniem które powstało na bazie grupy raciborskiej z siedzibą w Żorach.
Ruch Odnowy W Duchu Swiętym który jest ściśle związany z Kościołem Katoliuckim. W Raciborzu po przyjeździe pana N. z Krakowa  przekształcał się ten ruch w sektę z guru. Po odwołaniu przez ks. biskupa Ordynariusze członkowie tej grupy, a jest ich ok. kilka tysięcy w Raciborzu i okolicy, zarejestrowali się jako Stowarzyszenie Wolnych Chrześcijan z Siedzibą w Żorach i tam urzędującym dwudziestokilkuletnim , własnym biskupem. Działają więc poza Kościołem Katolickim.To można przeczytać na ich stronach internetowych.
Wielu z nich jest już ludźmi dorosłymi, wykształconymi, posiadającymi swój dochodowy biznes. Może ta grupa popiera Panią Annę Ronin. Ale to trzeba Ją o to zapytać.Ciągle mylimy ten prawdziwy, katolicki Ruch Odnowy w Duchu Swiętym z tzw. Duchami. To nieporozumienie.

~archiwum x (2014-11-19 21:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Anna zapomina, że sekta nie jest ugrupowaniem formalnym zatem dementowanie plotki to  wyłacznie gra słów.  Mozna bez uszczerbku na prawdomówności oświadczac do woli, ze nie jest członkiem Odnowy gdyż formalnie Odnowa nie ma członków. Zabieg sprytnek kapmapnii wyborczej. .

~sd (2014-11-19 21:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sam fakt straszenia prokuratorem jest iście stylem norbertowym, ani Lenk którego obrzucano błotem w kampanii , ani Wacławczyk którego też nie oszczędzano nie ucieka się do takich zagrywek jak Pani Ronin. Pozdrawiam Norberta (wiem że to twoja ulubiona lektura), pozdrawiam wspólnotowych strategów szczególnie wielkiego przegranego - Andrzeja - upragniona kotwica

~wyborca (2014-11-19 21:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani Anno proszę powiedzieć kto po wygranej zostanie wiceprezydentam. Myślę że nie jest to wielka tajemnica, no chyba że jest. Jeśli jest Pani taka uczciwa jak się słyszy i odcina się pani od odnowy w Duchu Świętym a wiceprezydentam zostanie Pan Mika to niestety nie odcina się Pani od tej grupy, ale wręcz wiąże. Dlatego proszę o odpowiedź

~żenada (2014-11-19 20:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zenująca antykampania

~Apostoł (2014-11-19 20:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"że jej kampania finansowana jest przez osoby prywatne" może i tak, ale dostały one rozkaz od Apostoła Miki, by ją finansować! A to jest nielegalne! W ogóle, Mika, w przypadku jej wygranej, ma być WICEPREZYDENTEM! Info potwierdzone, przez osobę, z odnowy!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog