29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-18 20:21:04 Racibórz

Dabata wyborcza kandydatów na prezydenta Raciborza odbędzie się 20 listopada o godz. 14.00 w hotelu Racibor. 

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (61): Izba Gospodarcza chce debaty prezydenckiej Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~patrzcie.. (2014-11-21 07:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_27ScreenShot075.jpgupload/small_27ScreenShot077.jpgupload/small_18ScreenShot078.jpgupload/small_28ScreenShot077.jpgRupload/small_19ScreenShot076.jpgciborska Izba Gospodarcza to......totalneupload/small_54ScreenShot017.jpg patałachy i lizoduupy ! Przyznać tytuł FILARA  miasta t a k i e m u gospodarzowi majątku NOWOCZESNEJ !

~JA CIE (2014-11-20 15:55)

Robert Myśliwy  TO.....l a l u ś  bez zadnych znaczących umiejetnosci ! Nauczyciel ? Kim w NASZYM kraju jest nauczyciel , może nim być każdy , nawet ci  Z   n e g a t y w n e g o    ....NABORU !~  Jak np. LENK , SKOŃCZYŁ WSE ale pracę podją w oświacie po.......kilkumiesięcznym  kursie przyspasabiajacym do zawodu ....nauczyciela !
Mysliwy, pojechał zarabiać do USA  i jeszcze szybciej wrócił, brak jakilkolwiek umiejętności praktycznych,  nawet do zmywaka, nie NADAWAŁ SIĘ !

~emil (2014-11-20 14:06)

1. Nie rozumiem dlaczego Mika miałby się pchać na wice będąc dyrektorem-żaden awans
2. W R-rzu od dawna istnieją powiązania władzy, szkolnictwa i biznesu z różnymi ruchami religijnymi: odnowa,'zieloni','jehowi',.Sam tego doświadczam co pewien czas. Dotychczas nikomu to nie przeszkadzało. I tak jest już w społeczeństwie, trzeba umieć się dogadywać.
3.Porównywanie Ani do Tymińskiego - bez przesady , nie jest osobą znikąd. Dla mnie jest rozpoznawalna w Raciborzu.
4. Wybierając obecnego skazujemy się na to co mamy, czyli kto jeszcze odważy się  u nas załozyć jakiś biznes? (wnioski na spotkaniu -Rafał Brzoska - uwagi o administracji). Które firmy pójdą jeszcze śladem ekookien?
5. Które z obiecanek z 2006 udało się obecnemu zrealizować, a na które nie ma szans? 'Z tego możecie mnie rozliczyć' - kto pamięta?

[email protected] (2014-11-20 10:41)

Nie, będzie dyrektorem gimnazjum za N.Mikę.

~jsw (2014-11-20 10:39)

Panie Robercie Myśliwy, Czy to prawda ze za poparcie Lenka otrzyma Pan stanowisko dyrektora RCK?

~obudzony (2014-11-20 08:54)

Popieram Stanowisko pana Mysliwego. Lepiej byłoby, gdyby został wiceprezydentem, niż dyrektorem szkoły. Pozdrawiam!

~do oko (2014-11-20 08:22)

Tak, Mika będzie wice wtedy.

~Robert Myśliwy (2014-11-20 08:01)

W drugiej turze wyborów prezydenckich w Raciborzu zagłosuję na pana Mirosława Lenka. Zrobię to w imię odpowiedzialności za moje miasto. Postanowiłem w tym miejscu nie uzasadniać swojej decyzji, ponieważ spora część argumentów, które wzbudziły we mnie, być może dla niektórych zaskakujący imperatyw moralny, padła już na tym forum. Apeluję do wszystkich, którzy mnie znają, ufają mojej intuicji i doświadczeniu samorządowemu, którzy oddali na mnie głos 4 lata temu i być może  także dziś widzieli mnie w roli kandydata na najwyższy urząd w tym mieście, by postąpili mądrze. Ja wybieram przewidywalność. Robert Myśliwy

~na ,,śmietnik,, z takimi (2014-11-20 07:43)

I tooooooooo, jest .....promotor i ....mentor Lenka !

~aby byłó to jasne~! (2014-11-20 07:40)

Doprowadzone do takiego stanu zostało .....dopiero sprzedane!

~bezkarność Wojnara (2014-11-20 07:37)

upload/small_17ScreenShot078.jpgupload/small_53ScreenShot017.jpgupload/small_18ScreenShot076.jpgIzba Gospodarcza, Wojnar , Lenk, to jedna wielka sitwa raciborska ! Izba przyznała w ,,międzynarodowym ,, konkursie / jeden Czech, czy Słowak, tytuł FILARA  Raciborza, dla parweniusza - byłego kierownika transportu NOWOCZESNEJ i traktorzysty z  Baborowa -  Wojnarowi, najwiekszemu raciborskiemu  z a b o r c y  spółdzielczych pieniedzy /c.30 000zł na m -c/ Ten F I L A R, tak oto gospodarzył mieniem m o j e j  s-ni PATRZ pliki jpg ! On - Wojnar, to tylko osobnik  w y n  a j ę t y do Zarządu, przez n i e d e m o k  r a t y c z n i e wybraną Radę Nadzorczą NOWOCZESNEJ , PONIEWAŻ WOJNAR   o s o b i ś c i e  zaupload/small_26ScreenShot075.jpgupload/small_26ScreenShot077.jpgtwierdza ......tych członków / patrz statut NOWOCZESNEJ !

~Gdzie 2 się bije tam 3 .. (2014-11-20 01:41)

Wojował Lenku razem sTadkiem z Wacławczykiem w poprzedniej kadencji zamiast współpracować to teraz ma. Słuchało sie Tadka będzie wypadka. Sama Pani premier dokopał w spocie reklamowym " dość mamy kłótni w samorządach ...."

~mbb (2014-11-19 23:08)

Głos rozczarowanego mieszkańca? Nie sądzę... Pisze ćwok, że nie pozwoli z siebie robić balona. Spontanicznie, szczerze,.. wracaj z tą propagandą do wawocznego, tam jeszcze moze ktoś uwierzy

@max (Dzisiaj 21:50)

Ja napewno posła ani prezydenta Lenka słuchać nie chcę. Obaj pokazali na co ich stać z ich partią PO.Kolejnych obiecanek bez pokrycia w stylu Tuska  nie zamierzam słuchać.Nie pozwolę z siebie robić balona.Wyniki wyborów pierwszej tury w Raciborzu na prezydenta pokazują że ludzie raczej już nie popierają obecnego prezydenta Mirosław Lenk - 5678 głosów
Anna Ronin - 4952 głosy
Dawid Wacławczyk - 4235 głosów Sumując głosy Waclawczyka i Ronin widać naprawdę ile ludzi nie popiera w Raciborzu pana prezydenta Lenka.

[email protected] (2014-11-19 20:50)

Ja napewno posła ani prezydenta Lenka słuchać nie chcę. Obaj pokazali na co ich stać z ich partią PO.Kolejnych obiecanek bez pokrycia w stylu Tuska  nie zamierzam słuchać.Nie pozwolę z siebie robić balona.Wyniki wyborów pierwszej tury w Raciborzu na prezydenta pokazują że ludzie raczej już nie popierają obecnego prezydenta Mirosław Lenk - 5678 głosów
Anna Ronin - 4952 głosy
Dawid Wacławczyk - 4235 głosów Sumując głosy Waclawczyka i Ronin widać naprawdę ile ludzi nie popiera w Raciborzu pana prezydenta Lenka.

~max (2014-11-19 20:19)

Debaty oczywiście nie będzie bo Ronin jest cienkim bolkiem i jako tłumacz języka niemieckiego o gospodarce nie ma zielonego pojęcia, więc nie przyjdzie a wymówka się zawsze znajdzie. Lenk ma za sobą prawie 8 lat pracy w samorządzie i z tej racji zna realia Raciborza, sam też nic mądrego nie wymyśli ale musi wykazać się tupetem i przyjdzie -wygłosi swoje stanowisko ,że nie będzie gadał jak nie ma kontrkandydata. Tym samym pozostanie RIG-owi zaprosić Siedlaczka i rozpytać go co przez dwie kadencje zrobił w Sejmie dla gospodarki i regionu i jakie ma pomysły na przyszłość. Poseł z nudów roznosi kwiaty po szkołach i kościołach, wręcza nagrody dzieciom za naukę-wyręczając nauczycieli, uczestniczy we wszystkich mniej lub bardziej zakrapianych i nie zakrapianych imprezach a nikt go nie zapytał co zrobił by 2.5 mln młodych ludzi nie wyjeżdżało za pracą za granice. Nikt nie chce go zapytać jak widzi rozwój gospodarczy Raciborza-którym miał zajmować się przez tyle lat za skromną dietę poselską. Gratuluję już RIG-owi sukcesu w tym rozpytaniu a my chcemy jako Raciborzanie posłuchać chociaż Posła.

~szok (2014-11-19 20:16)

SLD i PIS chcą powtórzenia wyborów.

~oko (2014-11-19 20:03)

Chcę wiedzieć czy po ewentualnym wyborze Ronin na prezydenta Mika zostanie wice?

~co z wyborami (2014-11-19 19:48)

PO trzeba w Raciborzu od władzy odsunąć ta partia szkodzi Polsce. Warto poczytać po wrzuceniu na Google aby zobaczyć skutki rządzenia tej partii i ich prezydenta  :  Komorowski w 2013 r. odrzucił projekt zabezpieczenia systemu PKW. MAMY DOKUMENT!

~oko (2014-11-19 18:46)

Chcę wiedzieć czy po ewentualnym wyborze Ronin na prezydenta Mika zostanie wice?

~joko (2014-11-19 18:44)

A dlaczego o 14:00? ?
My wyborcy jesteśmy w pracy.

~oko (2014-11-19 18:26)

~nie ide na debatę (2014-11-19 18:10)

Nie idę bo wiem już czego można się spodziewać po obecnym prezydencie w temacie gospodarki bo pokazały to lata rządów obecnego prezydenta.Jak będę chciał  bajek to  sobie wole je poczytać w domu z książki dla dzieci lub włączę  tvn.

~ide na debate (2014-11-19 17:55)

Co nie zmienia faktu, że debata ma być poświęcona gospodarce i oparta na podstawie programów wyborczych kandydatów i mozliwości bezpośredniego kontaktu z wyborcami.

~ewa1 (2014-11-19 17:49)

Prezydent mimo że mieszka w Raciborzu 34 lata może do tej pory nie jest w pełni świadomy że Racibórz leży na z zatrutym Śląsku a powietrze w Raciborzu jest bardziej zatrute niż w Katowicach. Wycięcie tylu drzew mimo protestu ludzi to było zwyczajne bezmyślnie świństwo. Zrobić cos takiego i jeszcze się chwalić z tego co zrobili w tym parku.Teraz mieszkańcy powinni takiego prezydenta  wysłać na wybrukowany skwer zamiast na zieloną łączke przy najbliższych wyborach.

[email protected]@ (2014-11-19 17:26)

W mieście w którym przez większą czesc roku  jest nie powietrze ale smog obecna władza masowo usuwała drzewa.W takiej sytuacji obecni rządzący wyrąbali w parku  ponad 200 drzew.i trzy razy tyle krzewów. Czy ta władza jest odpowiedzialna i czy zdaje sobie sprawę z tego co robiła.Powinna odejść.Te wycięte drzewa wołają z grobu i upominają się o z sprawiedliwość i o zmianę rządzących aby już wiecej nie dochodziło do takich bezmyślnych i chaniebnych czynów w Raciborzu.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog