29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-13 08:47:38 Felietony

Wybory samorządowe zbliżają się, jak Państwo wiecie, wielkimi krokami... czytaj felieton Piotra Sputa>>.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (22): Ustawianki dla maluczkich, czyli co musi zostać powiedziane Strony: 1Dodaj komentarz
~Panie Piotrze (2014-11-18 13:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

moge tylko powiedzieć, a nie mówiłem, pisałem na tym forum 13-go (nomen omen), że do drugiej tury może wejść pani Anna i stało się. Mimo Pana "obiektywnego" felietonu.

~mieszczuch (2014-11-14 12:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Muszę pochwalić ten portal za taki wspaniały artykuł. W przeciwienstwie do dwóch innych mediów w racku piszecie prawdę w oczy. A prawdy mamy w Polsce i lokalnie mało a często jest ona ukrywana.Proszę o więcej takich artykułów. Myślę że nie jestem odosobniony w swoich opiniach i prośbie. Podziękowania dla pana Piotra i portalu raciborz.com.pl

~?? (2014-11-14 09:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To historyk, nauczyciel, wykładowca na uczelni? W necie nic nie mogę znaleźć o nim.

~jatka (2014-11-14 09:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sput się nie popisał. Polizał tyłek Dawidowi, zjechał Lenka, zdyskredytował Ronin. Strasznie subietykwny ten tekścik. Aż w oczy kole.

~maks (2014-11-13 20:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To osoba któremu parę osób które w tym mieście  uważają się  za nieomylnych nie dorasta  do pięt  swoim ogólnym poziomem.

~?? (2014-11-13 20:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kim jest autor tego artykułu- nie znam?

~Megalomani (2014-11-13 20:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to Wacławczyk znalazł partnera, który może się z nim licytować na długość felietonów. Zawwsze swój znajdzie swego.

~Panie Sput (2014-11-13 20:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan to podobno opowiadasz o swojej przyjaźni z proboszczem z Rynku, który przy byle okazji bez mydła wchodzi w odpowiednią część ciała rzadzącym z krytykowanej przez pana PO. Przykład: ostatnia msza za Ojczyzne. Kto był to wie. Może nawracanie Raciborzan na PiS i Wacławczyka z buddyjskim ołtarzykiem w swej knajpie zacząłby pan od Gintra?

~do ??? (2014-11-13 14:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ci o których  piszesz i o ich wojażach już nie są członkami PIS.Władze PIS usuneły tych ludzi z partii.Natomiast w PO takie osoby które robią przekręty czy mają zarzuty prokuratorskie nadal się świetnie mają i są popierani przez wladze PO I taka  jest różnica miedzy PO a PIS.

~@??? (2014-11-13 14:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Napisz w czym kłamię w sprawie wycinek masowych drzew w Raciborzu za kadencji obecnej władzy.

~ja (2014-11-13 14:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

skoro felieton to i zwiewny,delikatnie rozrywkowy. jestem jednak zdania,ze Raciborz nie potrzebune rewolucji,ktora zagwarantuje Waclawczyk. trzeba rzetelnego zarzadzania,bo mlodych w miescie nie da sie zatrzymac.  wybierzcie madrze!  bo czy chcecie zeby reprezentowal Was czlowiek mowiacy "piniondze",z twarza ociekajaca sosem z kebaba.

~??? (2014-11-13 13:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@rxz- Z prądem klamiesz, tak samo w sprawie drzew. Napisz coś o przekrętach wojaży zagranicznych "bożyszczy" PIS-u. Temat ciekawy i kompromitujący tych, co wszędzie i we wszystkim widzą zło, tylko nie u siebie. Dziwię się, że redakcja taki paszkwil wyemitowała.

~rxz (2014-11-13 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Super mądry artykuł. Odważny i celnie pokazuje to co czesto jest w Raciborzu od lat przemilczane.Oby dziennikarze inni w Raciborzu brali przyklad z pana Piotra.PO rujnuje nam kraj a kłamstwa Tuska czy Kopacz są już wręcz przysłowiowe. Ostatnie kłamstwo Ewy Kopacz to to że nie będziemy płacili za prąd więcej niż dotychczas.A będziemy za niedługo płacili nawet dwa razy tyle.A to efekt jej uleglej postawy wobec pakietu klimatycznego.O kłamstwach Smolenskich pani Ewy nie wspomnę. To samo widzimy w rzadach PO w naszym mieście. Degradacja miasta.A j ednymi z najważniejszych  dzialaniań dla PO w naszym mieście były wielkie wycinki drzew w Raciborzu. I planowanakolejna wycinka ponad 600 drzew nad Odrą ponoć z powodów bezpieczeństwa przeciw powodziowego i to w dobie rozpoczętej właśnie budowy zbiornika przeciw powodziowego Racibórz Dolny ! Na tym przykładzie widać "mądrość" rządów PO w Polsce.

~Panie Piotrze (2014-11-13 12:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowny, cd. No, cóż, każdy średnio rozgarnięty wyborca wie, że zwiększenie ilości kandydatów w wyborach na prezydenta zwiększa szansę na II turę, (w tym przypadku nawet daje jakiekolwiek szanse na II turę), a w II turze zawsze gorzej wypadają rządzący i zwycięzcy I tury, bo po pierwsze opozycja się jednoczy, a po drugie elektorat zwycięzcy już świętuje, i na drugą turę się już nie wybiera. Tadeusz to dobrze wie, bo zdarzyło się to trzy kadencje temu, kiedy zwycięzca I tury Mirosław L. przegrał w II turze z niejakim Osuchowskim. A więc Tadeusz W. musiałby być idiotą, żebyt namawiać trzeciego kandydata do wyborów, które przy 2 kandydatach rozstrzygną się w I turze. A idiotą nie jest, więc jak mawiał znany rosyjski poeta Pancernik Patiomkin, "ktoś tu chyba z nas próbuje idiotów robić". pozdrawiam i więcej szacunku dla inteligencji Czytelników życze.

~Panie Piotrze (2014-11-13 12:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szanowny, przeczytałem z uwagą,  i się zastanawiam, po co tyle pisać skoro w dużym skrócie jest pan na NIE wobec Lenka i wobec Roninowej,a ZA Wacławczykiem. No i dobrze. Ale próbuje pan czytelnikowi wmówić, że się pan do polityki nie miesza, no właśnie się Pan wmieszał. To jedno, tekst mimo że przeplatany mądrymi cytatami jest po prostu agitką wyborczą. Po drugie:  Pana tezy typu, "mówi się" albo "plotka głosi", że ..... dodaje Pan, że "ja w to nie wierzę" -szczerze i bezpośrednio powiem, "prymitywne jak kilo gwoździ" (cytat z zaginionego dramatu Wiliama Szekspira :-)) A najbardziej zabawne to insynuacja, że kandydatka to koń trojański Tadeusza. Pojade teraz trochę stylem autora felietonu. A może porównianie kandydatki, która jeszcze się nie opatrzyła i nie podpadła wyborcom i prowadzi bardzo profesjonalną kampanię, (nie pojechała też na pół roku do Azji w czasie, kiedy dzierżyła mandat radnego), to próba jej dyskredytacji? Ja tak nie myślę, ale niektórzy tak mówią. Plotki głoszą (ja w nie nie wierze, bo tylko w Boga wierze), że kandydat opozycji zjednoczonej się wystraszył, że może nawet nie wejść do drugiej tury, jeśli takowa będzie. Gdyby tak było, że intencją autora była insynuacja, że pania Ania to kolejne narzędzie w ręku Tadka, to byłoby to podłe i chamskie zagranie i próba manipulacji werdyktem ludu, itd. itp. Smaczne, prawda?

~??? (2014-11-13 12:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie w SLD skąd się wywodzą, też większość z PZPR.

~Lenk jest czerwony? (2014-11-13 12:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kurde, co ja czytam ? LENK BYŁ CZŁONKIEM PZPR-u ? Myślałem, że SLD wciągnął, bo mu tak na robocie zależy, a to po prostu jest komuch???

~- - - (2014-11-13 12:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Stara się nie komentować - widocznie ten sążnisty i stronniczy artykuł panu Sputowi tak jakoś niechcący chyba spod pióra wyszedł. To, co autor nazywa odbieganiem od tematu, to przecież tylko donosy na politycznego przeciwnika.
Wytykanie osobom trzecim ich rodziców jest po prostu żałosne.

~??? (2014-11-13 11:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A teraz w jakim jest obozie?

~Prowda... (2014-11-13 11:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawe, co o Lenku pisze człowiek, który kiedyś był z nim w jednym obozie. Biorąc pod uwagę predyspozycje mentalne i intelektualne - bardziej wierze Panu Sputowi niż Lenkowi...

~szok (2014-11-13 11:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prawda zależna jest od tego, kto tę prawdę głosi. Dla mnie ten felieton, jest malo obiektywny i chaotyczny. Dostaje się Lenkowi i Ronin, a pobłażliwie potraktowany Wacławczyk. Sprytnie zakamuflowana jedna opcja polityczna. Autor wytyka wady PO, przemilczając wady PIS. Ta prawda, którą pan napisał, to pana prawda, mnie pan nie przekonał.

~prawda (2014-11-13 10:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Piotrze, miażdżąca prawda!!! mocne i celne do bólu. czy wystarczy czasu, by trafiło to do raciborzan? oby :)

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog