29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-11 13:18:28 Historia

W kościele WNMP w Raciborzu, odbyła się msza św., którą rozpoczęto uroczyste obchody Święta Niepodległości.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (29): Polacy świętują 96. rocznicę odzykania niepodległości Strony: 1 2Dodaj komentarz
~do jacha (2014-11-13 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To bój się dalej,może coś wyboisz :)

~jacha (2014-11-13 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, trzęsę się ze strachu przed tak idiotyczną kandydaturą i boję się, że raciborzanie mogliby ją wybrać.

~mems (2014-11-12 18:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@anoda: flesha nie widac zeby ktos dostał po oczkach. W czasie modlitwy, sytuacja intymna? Załoze sie, że te osoby nawet nie odczuly ze są fotografowane :) nie wiem czy to komkurencyjność niesie sobie takie slowa? bo zauwazylem styl autorki zdjęć jest taki - i bardzo lekko przegląda się Jej galerie, czego nie widać po innych portalach.

~Oberschlesier (2014-11-12 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj oj jak pieknie sie swietowalo . A w warszawce 50 rannych policjantów i 270 zatrzymanych . Oj jak pieknie sie  swietowalo . A w Racku Tadzia nie poszedl jak Pilsudzki w dlugim szynelu jak przed laty pod pomniczek MP . Ten Tadzia sie rozwija

~Eeeee (2014-11-12 12:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podobno jest też kosmitką ; )

~do ponizej (2014-11-12 09:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trzęsiesz się już ze strachu i robisz w gacie???

~jacha (2014-11-12 08:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Roninowa nie świętuje Dnia Niepodległości, bo jej się Racibórz marzy jako podległy. Niemcom oczywiście.

~anoda (2014-11-12 02:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja zastanawiam się, czy wszystkie te osoby sportretowane w Internecie, życzyly sobie tego by się w nim znaleźć. Rozumiem zdjecia zbiorowe, ale portrety? A co znajdzie się w necie, bedzie sobie tu istniało? Sprawa jest dyskusyjna, gdyż nie wszyscy są osobami publicznymi, a niektorzy wręcz nie chcą nimi być, a dostali fleszem po oczach. Są też, jakby nie było  w sytuacji intymnej, bo w kosciele, podczas modlitwy, podczas mszy.....???

~Lenkunieściemniaj (2014-11-12 00:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Akurat Wacławczyk z NaM-em i wieńcami jest na miejskich uroczystościach od kilku lat i na 11 listopada i 3 maja. Pudło. To, że ich Ginter nie czyta z nazwiska jak Lenka i SIedlaczka po 3 razy na 1 mszy - to płacą nie znaczy, że NaM-u nie ma. Wystarczy poszperać w relacjach foto z zeszłych lat. Za to nowych kandydatów ze wszystkich opcji wielu pojawiło się po raz pierwszy nie tylko na 11 listopada, ale i w kościele...

~??? (2014-11-11 22:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żadnych mniejszości, pokazali swoje oblicze na forach- zgroza.

~science (2014-11-11 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zamiast sie tak podniecac postawami ludzi na tej uroczystosci lepiej zerknęlibyście na stronę www.tukej.pl :)

~??? (2014-11-11 20:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@ Kolo- Nie kłam zawsze brał udział w obchodach, zobacz sobie fotki z tamtego roku - łgarz!

~Kolo (2014-11-11 19:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wacławczyk po raz pierwszy w tej kadencji rady miasta uczestniczył w miejskich obchodach Dnia Niepodległości. Cóż lansu przedwyborczego ciąg dalszy.

~Ja N. (2014-11-11 16:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na fotce 101 Piłsudski , jak babcię kocham !
MaM nadzieję, że nikt se jaj nie robił, bo facet nie wygląda na legionelle.

~gosc (2014-11-11 16:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziwne,bo przecież najpierw wszyscy byli w Kościele a potem idą pod pomnik "Matki Polki" a jest napisane :" Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz" ,dziwna ta "nasza" wiara.

~Ja (2014-11-11 16:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Módlmy się za posła Henryka Siedlaczka, starostę Adama Hajduka, prezydenta Raciborza Mirosława Lenka. Ciebie prosimy. Wysłuchaj nas Panie". Gdyby ksiądz przynajmniej dodał "...aby szatan od nich odstąpił", to zrozumiałbym. A tak, to porzygać można było się!

~Polak (2014-11-11 16:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem Polakiem,ale nie będę żył dalej w obłudzie jak reszta narodu,który myśli,że jesteśmy mocarstwem!Napisałem prawdę,a zakłamanych to boli!Tyle w temacie

~politycy ??? (2014-11-11 15:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie! - żyjmy lak ludzie! Bez uprzedzeń. Normalnie. Ten tamteu chleb upiecze, tamten prąd do gniazdka zapewni, inny - ser z kozy zrobi itd.-  takie to proste. Nieroby i polittcy - to mają probelmem - tylko się będą denerwować, że są wtedy niepotrzebn..... Bo są niepotrzebni!

~do gosc (2014-11-11 15:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty,gosc!Narobiłeś już w gacie,że się tak trzęsiesz?

~@Polak (2014-11-11 15:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tego co napisałeś to sam się zdemaskowaleś że Polaków raczej nie szanujesz i nie lubisz wiec po co piszesz Polak?

~Łukasz ;) (2014-11-11 15:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"tródno" jest też tobie pisać......he he h e

~heja (2014-11-11 15:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani A. Ronin - jest kobietą oświeconą, normalną, piękną. Chce Wam oddać swój czas i Siebie. Klękanie przed pomnikami, jakie by nie były - jest smutne. Klękanie w ogóle jest bardzo niewskazane ze względu choćby na stawy i tródności ze wstawaniem :)

~Polak (2014-11-11 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja też dzisiaj nie świętowałem i co?Dzień jak co dzień.Swoją drogą,jak możecie tak szczuć  przeciwko innym nacjom?Jak można,skoro to myśmy tu przyszli po wojnie i często mieszkańców Śląska wyganialiśmy stąd i szkalowaliśmy ich,że są Niemcami.Skąd w naszym polskim narodzie tyle nienawiści?Mało nas nauczyła historia?Ile lat nas nie było na mapie?Ile razy od wszystkich wokół dostawaliśmy odwieczny łomot?A my ciągle się kogoś czepiamy!!!Niemiec zły,Ruski jeszcze gorszy,Czech to taki i owaki.Dobrze,że jeszcze USA z nami nie graniczy,bo też byśmy im coś mieli za złe!Szwedów też nienawidzimy bo musieli Bałtyk przepłynąć,żeby nam dokopać.Dali rady i co?Dzisiaj chcecie kogoś napaść,że szerzycie politykę nienawiści?Ej wy maluczcy,nie wiadomo czy jutra doczekamy,a wy się żrecie jak wściekłe psy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~gosc (2014-11-11 15:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie daj boze taka pania prezydent naszego miasta, napewno albo zlekcewazy, czy wrecz zakaze polskich swiat by byc lojalnym wobec swojego elektoratu i wladzom w berlinie, nazwa raciborz zniknie, bedzie ratibor,  uchowaj panie boze

~to lubię (2014-11-11 15:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niezlaleznie kto jak wyszedl na zdjęciu jest pytanie zasadnicze: czy ci ludzie http://www.raciborz.com.pl/fotorelacja5918.48.html  nadal bedą rzadzic Raciborzem? Zdj. 48

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog