29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (1): Kuba Blokesz - Stare, dziurawe wiadro Strony: 1Dodaj komentarz
~slaskiinformator (2014-11-10 13:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedy: 21 listopada
Gdzie: RCK
Kto: Kuba Blokesz
Co: Stare, dziurawe wiadro

Warto zajrzeć, bo Wasz zdolny, śląski artysta, który grał na najważniejszych scenach w Polsce i z najwybitniejszymi, wraca z recitalem do miejsca w którym stawiał pierwsze kroki na scenicznej ścieżce. Kubę można usłyszeć na płycie Andrzeja Poniedzielskiego pt.: ”Wywar z przywar”. Wielkimi krokami zbliża się również premiera jego debiutanckiego albumu, na którym gościnnie głosu udzielił sam Piotr Machalica.
„Stare, dziurawe wiadro” to wyjątkowy recital, który zamyka cały rozdział obejmujący dotychczasową twórczość Kuby. Jest to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć interpretacje takich mistrzów słowa, jak Jaromir Nohavica czy Jacek Kaczmarski.

I teraz niespodzianka: każdy z Was, kto zdecyduje się przyjśc na koncert i zamówi bilet przez stronę Raciborskiego Domu Kultury, dostanie na skrzynkę mailową PRZEDPREMIEROWY SINGIEL z fragmentem prozy czytanym przez Piotra Machalicę !
Bilety w cenie 15 zł do nabycia na http://www.rck.com.pl/n/site/index/2-zapowiedzi-wydarzen/imprezy/1034--kuba-blokesz----stare--dziurawe-wiadro---.html

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog