29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-11-05 19:10:11 Racibórz

- Racibórz zasługuje na to, by być sterowanym przez nowoczesnego prezydenta, a nie prezydenta sterowanego przez Nowoczesną - twierdzi Dawid Wacławczyk.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (29): Kandydat na prezydenta przedstawił swoją drużynę Strony: 1 2Dodaj komentarz
~ja (2014-11-07 11:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z programu wyborczego M.Lenka i jego ugrupowania:  "Poprawa jakości życia mieszkańców poprzez między innym:- renowacja terenów zieleni miejskiej .w tym parku Moniuszki i parku Jordanowskiego."Jakie to renowacje to znamy co prezydent Lenk zrobił ze skwerem ks.prał Pieczki Nieodpowiedzialni ludzie zmienili przyjemny zielony skwer w kamienny plac.Głosując na prezydenta Lenka  i ludzi z jego ugrupowania  umożliwimy im  zniszczenie  kolejnych parków w Raciborzu .Park Moniuszki koło sądu jest jednym z ładniejszych w Raciborzu.Rewitalizacja wg prezydenta Lenka polega głównie na wycince setek czy dziesiatek drzew i krzewów tak jak to miało miejsce w parku zamkowym za kadencji prezydenta Lenka.Głosujac na niego przyłożymy rękę do piły która zniszczy nam kolejne parki i zieleń w mieście! Przekaż dalej.

~TEMIDA (2014-11-07 10:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja zagłosuje na tego Pana bo nie on ma plan na przyszłość a pan L. tylko chwalisię co zrobiłza nasze pieniądze. Każdy z nas jakby  miał dostęp do kasy z podatków podobne zrobiłby rzeczy tylko że lepiej. np nie pozbyłbym się terenów przy bema po basenie wcześniej go rujnując i skazując dzieci na jazdę na basen w oborze  pod oszołoma, gdzie nieraz doszłoby do wypadku na przejściach . organizując ścieszkę rowerową na wałach od razu uwzględniłbym przejazd pod mostem. tu też były wypadki. a wszystko to to strata naszej kasy za błędy.

~szok (2014-11-07 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy ten wywiad z radnym jest sponsorowany przez komitet wyborczy? Nic tam nie pisze, kto finansuje. Jeżeli nie, to w okresie wyborczym taki wywiad z kandydatem jest niezgodny z Kodeksem Wyborczym.

~szok (2014-11-07 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co miał cały elaborat przedstawiać. Każdy w skrócie omawia i odsyła do programu zamieszczonego np. w necie. Bzdury wypisywać potrafisz a na stronkę zajrzeć i poczytać, już nie?

~Gdzie program? (2014-11-06 23:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to DW zachował się jak marszałek Sikorski - odesłał ludzi do Internetu. Super.

~egon (2014-11-06 15:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pisior prezydentem Raciborza ? Cyrk na kółkach. I niedoczekanie. tpfu.

~tatu (2014-11-06 14:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lenk niedawno mówił że dosyć sklepów wielkopowierzchniowych w Raciborzu.A starosta Hajduk sprzedał na Kasprowicza-K.Miarki duży parking i to ogrodzony pod kolejny market.Trzeba wymienić w wyborach ten układ rządzący w mieście i starostwie.Ci ludzie nie mają pojęcia jak szkodzą swoimi decyzjami w miescie.Po co nam kolejny market w Raciborzu panie starosto Hajduk?Nie głosujmy na ludzi szkodzących mieszkancom i miastu.

~Alicja z Krainy Czarów (2014-11-06 14:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O kandydatach Lenka na radnych ani słowa poczytać nie można, co to za strona!!!Kandydaci bez pomysłów???Kandydaci dla samego kandydowania???

~anoda (2014-11-06 12:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

.....skweru z fontanną za WIELKIE UNIJNE PIENIĄDZE.Fontann nam sie namnożyło, a miasto jeszcze bardziej ZAKORKOWANE. Na ulicach, chodnikach, pod oknami osiedli samochody!!! Gdyby sie paliło, straz pożarna będzie sie przedzierać i taranować auta!!! W układzie wojnarowo-lenkowym tkwimy ponad 20 lat!! W tym czasie większość przetargow miejskich i Nowoczesnej "wygrało" KILKU zaledwie przedsiębiorców, celujący w tym panowie Kampka i Trawiński / buduje od roku pożal się ściezke rowerową na Mariańskiej/.Na obiektach sportowych te same gęby, stadion od nieopamiętnego czasu Kwaśny, a w Sokole wieczysty Leks. Ludzie czy Wam sie to nie przejadło? A moze to poczucie bezpieczeństwa zmusza Was do trzymania sie starych układów. Racibórz na tym traci!! Z miasta wyjechało ponad 10 tys mieszkańców, bo tu nie ma perspektyw?!!

~viki (2014-11-06 08:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z tym dachem nad Długą to nie wiem czy to dobry pomysł.Zostawiłbym tą ulicę w spokoju.No i aby przy okazji gdyby ten projekt miałby byc realizowany nie było podobnie jak ze skwerem z fontanną obok kościoła.Na Długiej są piękne rośliny posadzone i drzewa i krzewy.Źeby nie było tak że to zostanie wszystko usunięte i ulica Długa zamieniona w szeroki z zabetonowany kamienny trakt bo to by było działanie idiotyczne na miarę tego co nam obecny prezydent funduje na przykładzie skweru z fontanną który jest teraz jednym z najbrzydszych miejsc w Raciborzu.

~basta (2014-11-06 07:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Następny filmik reklamujący osiągnięcia powiatu ukazał się w necie w okresie wyborczym. Film zrealizowany za pieniądze powiatu a nie komitetu wyborczego. Co na to media? Dlaczego milczą? Czy to zgodne z Kodeksem Wyborczym, to tylko PKW może ocenić ale na pewno, jest to nieetyczne i niemoralne.

~??????? (2014-11-06 07:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdzie te obiecane przez Lenak firmy i miejsca pracy?????????????

~basta (2014-11-06 07:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@ Agip - Takimi bzdurami, jak karmisz na forach to nikt cię nie przebije. Strefa ekonomiczna to wyszla od NAM i dwa lata prezydent nad tym dumal. Jakim cudem budowana jest przystań skoro Odrą prezydent nie rządzi? Przeczytaj program Wacławczyka , mówi o rewitalizacji ul Długiej.a jak nie wiesz co to oznacza, to do książek i się pouczyć a nie  na forach durnoty pleśc jedne i te same.

~Agip (2014-11-06 06:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Wacławczyk jak sobie przypominam Pan i Pana koledzy głosowali przeciwko budowie Agua Parku. Jak sobie przypominam to Lenk zainicjował strefę biznesu a Radny Madrysz i Lepczyński jeżdzili do Wrocławia aby poznać zasady.Pana mrzonki o statkach na Odrze takie banialuki może opowiadać Pan swoim dzieciom. Nie zna Pan zasad kto decyduje i zarządza polskimi rzekami. Oszklenie ulicy Długiej to bzdura na kaczych szłapach niech Pan nie karmi obietnicami , które są nie do spełnieni. Apeluję do mieszkońców aby przekartkowali interpelacje które Pan Wacławczyk karmił mieszkańców przez cztery lata i sami dojdziecie do wniosku, że karmi nas głupotami.

~.....o jejku..... (2014-11-06 05:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_29ScreenShot081.jpgupload/small_4ScreenShot192.jpg

~pigula (2014-11-05 23:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może dla wypunktowania prezydenta Lenka przytoczę tu autentyczne zdarzenie. Dziś dwie starsze panie przechodziły obok skweru ksiedza Pieczki.Dawno w ten rejon miasta musiały się nie zapuszczać bo jedna do drugiej powiedziała -O jejku co tu zrobiono ,kiedyś tu było tyle zieleni i miło było usiąść na ławeczce a teraz wszystko zlikwidowano i zastąpiono kamieniem  i betonem  jak to teraz wygląda !..Co tu dużo komentować czy ktoś kto bierze z publicznej kasy ponad 13 tyś miesięcznie i funduje miastu takie niszczenie pieknych kiedyś skwerów ,powinien dalej być prezydentem i to za taki duże pieniądze? Żeby nam miasto oszpecał?

~niezdecydowany (2014-11-05 23:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Aby skutecznie sprawować władzę w terenie trzeba mieć
Poparcie/przełożenie na tzw. czynniki zwierzchnie, czyli władzę
centralną... Podsumujmy:
1. Dawid Wacławczyk - 1 poseł, 1 senator, 4 kandydatów do Sejmiku,
Prezes ogólnopolskiego Stowarzyszenia Ruchów Miejskich, 1 Pani profesor -
ekspert
2. Mirosław Lenk - 1 poseł (nasz poczciwy Kudłatek-Festyniaczek), 2
kandyatki do Sejmiku i 1 Wojnar _ prezes dożywotni za 30 koła....
3. Anna Ronin - ??????????????????????????????????????????? "Got mit
uns"...chyba....

~lalamido (2014-11-05 22:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może jestem naiwny a może mam problemy z myśleniem.Jednak miałem na myśli zupełnie co innego.Panią Annę i Pana Dawida wbrew pozorom wiele łączy jesli chodzi o program wyborczy.Jak zauważył Dawid oba programy są podobne.Pozatym obie kandydatury Anny i Dawida to młodzi inteligentni ludzie z pasjami i przedewszystkim nie uwiklani w układy.Powiem szczerze że nawet bym widział Anne jako zastepce prezydenta w momencie przegranej lub odwrotnie . Choć to niemożliwe .Te dwie osoby by się mogły świetnie uzupełniać.Chodzi mi głównie aby np na wspólnej konferencji Anna i Dawid zadeklarowaliby swoje wzwjemne poparcie a przedewszystkim aby wspólnie wypunktowali prezydenta Lenka tak aby mieszkancy Raciborza poznali rzeczywiscie "dokonania"i sposób rządzenia obecnego prezydenta i jego ludzi.Myślę że mogłoby to skupić głosy wyborców na Dawidzie i Annie zabierając elektorat zdezorientowanemu od lat elektoratowi prezydenta Lenka.Najprosciej puentujac Anna i Dawid powinni połączyć siły aby wspólnie pokazać swój sprzeciw wobec układu który rządzi w Raciborzu i aby wspólnie pokazali na czym to rządzenie prezydenta polegało aby ludziom otworzyć oczy.W przeciwnym razie obawiam się prezydent Lenk może rządzić trzecią kadencję.

~basta (2014-11-05 21:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

E tam, boją się Ronin, żarty sobie robisz? Oni nikogo się nie boją.

~<klap><klap> (2014-11-05 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teściom gratulujem zięcia PREZYDĘTA

~z terenu (2014-11-05 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie Lenka bardziej obawiają się pani Ronin niż Wacławczyka.

~szok (2014-11-05 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta i tak się to skończy.

[email protected] (2014-11-05 20:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Albo jesteś naiwny, albo masz kłopoty z mysleniem. Wacławczyk +Ronin = podzielone głosy przeciwników Lenka. DW lub AR kontra ML ->szansa na Lenk Out. DW+AR kontra ML = The winner is Lenk w pierwszej turze.  IHMO, AR to koń trojański wymarzony dla Lenka. Słowem, gdzie 3 się bije, tam Lenk korzysta.

~tojejo (2014-11-05 20:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zdjęcia jak zawsze w raciborz.com.pl robione Nokią 3310 :D

~szok (2014-11-05 20:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@ łze media - Jak ci nie pasi, to głosuj na swojego ildola. Demokracja jest.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog