29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-10-30 10:01:59 Artykuły

Fotografia hailujących dzieci z podpisem "Niektóre dzieci od małego wiedzą, w co należy wierzyć"na facebooku jednego z kandydatów RAŚ.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (11): Skandaliczny wpis członka RAŚ Strony: 1Dodaj komentarz
~wujek google @anoda (2014-11-07 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli naprawdę tak jest i nie wiesz co to za skrót - w co ciężko uwierzyć skoro udzielasz się w wątkach o wyborach (parę razy ten nick mi gdzieś mignął), mniej czasu niż napisanie i umieszczenie komentarza zajęłoby wpisanie w google hasła RAŚ. 10-15 sekund (przy najwolniej działającym necie) i wiesz.

~anoda (2014-11-07 20:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może autor rozwinąłby skrót RAŚ, bo nie wszyscy musza wiedzieć o jaką organizacje chodzi? Ja niestety nie wiem!

~dramat (2014-10-31 07:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To, jacy ludzie rządzą krajem to jets dramat.

~kasandra (2014-10-31 06:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Najgorzej jak emocje związane z przynależnością etniczną próbują wykorzystać politycy. Historia pokazuje, że gra na ludzkich emocjach, jątrzenie, wyciąganie trupow z szafy w imię... no właśnie, prowadzi zawsze do tragedii. Takie wpisy niezależnie jak zmanipulowane muszą budzić strach i budzą - przed upiorami historii.
A tak na marginesie użycie niektórych wyrazów i zwrotow nie ma nic wspólnego z hallowen.

~kabvkb (2014-10-31 00:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hmm, Autor nie dodał, że komentarz, "żart" p. Buchty byl odpowiedzią mającą zdyskredytowac szowninistyczny wpis śląskiego radykała Rocznioka, ktory zarzucał, że ktoś na buziach śląskich dzieci malował biało-czerwone barwy. Buchta bił do Rocznioka, że ten dopuszcza tylko jedne barwy...
A wicewojewoda Spyra, zmanipulował sprawę i nagłośnił ją wyrywając z kontekstu!

~ja (2014-10-30 22:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Autorze! Nie daj się prowokować!

~Autor (2014-10-30 22:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niniejszy tekst stanowi komentarz do wydarzenia, które miało miejsce w Żorach. Jakiekolwiek próby odniesienia go do sytuacji w Raciborzu i do jakiejkolwiek formacji politycznej, społecznej i ekonomicznej nie były i nie są moją intencją. Doszukiwanie się takiego faktu jest nieuprawomocnione i bynajmniej nie było przeze mnie zamierzone. RAŚ jest formacją polityczną, która w regionie budzi duże emocje i wszelkie przejawy jego działalności z konieczności będą spotykać się z odzewem.Jeśli ktoś próbuje doszukiwać związków pomiędzy tą organizacją z innymi ugrupowaniami lub ludźmi, czyni to na swój własny użytek. Moją intencją było tylko i wyłącznie pokazanie nagannego moim zdaniem zjawiska, jakim jest banalizacja pamięci historycznej. Pod taką flagą i z tak wyciągniętymi rękoma 70 lat temu członkowie formacji uznanych dzisiaj za zbrodnicze próbowali eksterminować całe narody. W niektórych przypadkach byli ku temu bardzo bliscy. Moim zdaniem zdarzenia takie należy piętnować. Tylko tyle. I aż tyle.

~zdokładniacz (2014-10-30 13:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O rewanżystach spod znaki Eriki Steinbach pisują tylko pisarczyki spod znaku Iwulskich operujących wiedzą spod znaku komunistów (6 mln?).
A co ma do tego Ronin?

~Zagadka (2014-10-30 13:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żartowniś! A swoją drogą, kto pamięta, kto i gdzie zbierał w Raciborzu podpisy pod projektem ustawy przygotowanym przez RAŚ w sprawie zmiany przepisów dotyczacych mniejszości narodowych i etnicznych i organizował tamże spotkania w sprawie śląskiej godki? Podpowiem, że miejscem zbierania podpisów był m.in. cooltowy pub.

~do ponizej (2014-10-30 11:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak można kogoś tak szkalować!???Opamiętaj się człowieku.Siejesz nienawiść dookoła,a w niedzielę do komunii pójdziesz pewnie!!!Jaki kraj,tacy ludzie...

~taka jest ronin (2014-10-30 11:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I to włąśnie z tych pochodzi i wywodzi się nasza kandydatka na prezydenta - Anna Ronin. Wstyd!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog