29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-10-12 13:01:17 Wiadomości

- Koncesje na sprzedaż węgla, zaostrzenie rygorów dla jego importu i konieczność wsparcia dla branż okołogórniczych - poseł znów upomniał się o górnictwo i polski węgiel.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): H. Siedlaczek kontynuuje krucjatę na rzecz węgla i górnictwa Strony: 1Dodaj komentarz
~jemi (2014-10-14 10:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anka odczep się od emerytów i księży. JAK Ci sie tu nie podoba to wyjeżdźaj za granice.Ja uważam ze tu jest przyszłość pod jednym warunkiem że partia Tuska i Kopacz zostanie wraz. z PSL odsuniete od rządzenia w kraju.Jak glosowałaś w wyborach wcześniejszych o ile glosowałaś? A może na PO  hasłem  zabrać babci dowód?

~Anka (2014-10-14 10:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Młodzi,młodzi!Uczymy się i spadamy.Ten kraj nie rokuje najmniejszych nadziei.Świateł nie gaście,emeryci i księża zrobią to za nas:)

~@ małpa (2014-10-13 14:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko z kim te zmiany przeprowadzić, jak wszyscy  co rozsądniejsi juz wyjechali. w Raciborzu ostali się tylko emeryci i młodzież ucząca się, która po ukonczeniu nauki też stąd wyjedzie.

~qwerty (2014-10-13 10:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zdecydowanie popieram poprzednika. Czas na poważne zmiany!

~dudus (2014-10-13 09:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PO szkodzą Polsce razem z KOmorowskim.Komorowski i Kopacz ostatnio znowu odzywają się że w Polsce trzeba wprowadzić euro zamiast złotego.Brytyjczycy są mądrzy i nie mają zamiaru pozbywać się swojego funta.Gdyby Tuskowi udało się wprowadzić euro dwa lata temu teraz byśmy wszyscy zdychali a bezrobocie by Polskę dobiło do reszty.Nikt kto potrafi myśleć nie będzie głosował na ludzi z PO w wyborach samorządowych w listopadzie a tym bardziej w przyszłorocznych parlamentarnych.Wystarczy że PO zwineło Polski przemysł a młodzi muszą wyjeżdzać z kraju z braku perspektyw.

~chytrusek (2014-10-13 08:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prawdziwą krucjatę to pan poseł urządza  emerytom, obwożąc ich autokarem po okolicy. Oni - z całym szacunkiem emerytury już mają. Aktywny i skuteczny.

~LIS (2014-10-12 20:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przez tych pętaków mam pracować do 67 roku
A pętak tusk po kadencji w brukseli ma emeryturkę
głosujcie dalej tak to będziemy zapieprzać do siedemdziesiątki

~basta (2014-10-12 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żenujące to wszystko.

~go (2014-10-12 16:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już Ci Heniu to przymilanie i tak nie pomoże. Twój czas minął...

~PO osłowie (2014-10-12 11:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Siedlaczek nagle robi się aktywny i wygłasza 2 interpelacje, że niby godzien jest tych 10 tysięcy złotych miesięcznie za nieróbstwo. Wybory się zbliżają ale mam nadzieję, że społeczeństwo nie da się ogłupić tymi sztuczkami kołoczowego PO osła.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog