29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-08-29 15:52:37 Wiadomości

- Nie mamy innej możliwości, na zabiegi musimy zapisywać na 2020 rok - wyjaśnia Ryszard Rudnik, dyrektor raciborskiego szpitala

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Zabieg nawet za 6 lat bo szpital ma taki kontrakt Strony: 1Dodaj komentarz
~do oko (2014-09-02 06:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ci co dają dupy czesto dostają coś gratis. Pytanie czy warto.

~Kiedy ... (2014-09-01 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

koniec serialu "Rodzina na nie SWOIM" ? PO wyborach konkurs na nowego dyrektora ? OD WAS to tylko zależy ...

~!!! (2014-09-01 09:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co kolejki w szpitalach mają wspólnego z sukienkowcami? Człowieku idź się zgłoś do poradni zdrowia psychicznego albo do Palikota, bo tylko w tych dwóch miejscach przyjmą cię z otwartymi rękoma. Pierwsi będą mieli z tego pieniądze za leczenie, a drugi ucieszy się kolejnym psychicznym zwolennikiem.

~padalec (2014-09-01 08:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moją składkę ZUS i zdrowotne - też zobaczycie za 6 lat.
A kto krzyczał najgłośniej: "Solidarność, precz z komuną...." - nie czasem sukienkowcy ? ? ?

~bzdura_123 (2014-08-31 07:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nasza polityka naszego szpitala to największa bzdura, jaką kiedykolwiek widziałam! Moja babcia umierała, a proponowali jej zabieg za 3 lata!

~oko (2014-08-30 19:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale pan dyrektor wraz z członkami rodziny jak i przedstawiciele lokalnej władzy nie muszą czekać w żadnych kolejkach. Jak zajdzie potrzeba, to będą obsłużeni medycznie od zaraz. Taka to sprawiedliwość.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog