29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-08-18 12:38:01 Wiadomości

38. piesza pielgrzymka diecezji opolskiej na Jasną Górę rozpoczęta. Raciborski strumień wyruszył w poniedziałkowe przedpołudnie. Pątnicy do celu dotrą 23 sierpnia.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Pielgrzymi wyruszyli na Jasną Górę Strony: 1Dodaj komentarz
~Andzrej Sosnowski (2014-08-23 17:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Haniu ,trudno czasem zrozumiec Tych którzy piszą take banialuki...  zapraszam  Ciebie więc na jedną z Tych pielgrzymek na których uważasz gina ludzie.....jestem w środku porzadkowych...,gwaratnuje Ci  ,ze dojdziesz i wrócisz o ile podporządkujesz sie temu co sie robi w grupie, bez swych  OSOBISTYCH zasad kto i  kogo powiniem słuchac na drodze przestrzegajac zasad ..uważaj na innych a I NA CIEBIE BĘDA UWAŻAC inni.Pozdrawiam "Pielgrzymkowy brat Andrzej"

~hania (2014-08-19 07:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tyle osób ginie co roku na pielgrzymkach, tyle ląduje w szpitalu, a ludzie nadal to robią. To jest czysta głupota!

~bk (2014-08-18 15:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pielgrzymka to super sprawa .Polecam tymosobom które się wachają czy podołają, nie ma sięczego bać zawsze obok w grupie znajdzię siostra lub który poda pomoną dłoń.Pielgrzymka dla mnie to też naładowanie akumulatorów życiowych na cały następny rok.Zawsze są intencje bo njest o co prosic i dziękowac.Ja na pieszo byłam 13 razy z pielgrzymką rybnicką.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog