29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-11-16 00:00:00 Wiadomości

Dziś gościem starostwa był Jerzy Uliczny - zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Tematem rozmów była zmiana rozporządzenia, dotyczącego egzaminów na prawo jazdy, która wejdzie w życie 10 stycznia.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): "Prawko" w towarzystwie kamer Strony: 1Dodaj komentarz
~ppp (2005-11-29 13:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cd. Myślę, że to nie mieszkańcy Ocic wystraszyli się bezdomnych a raczej prasa po raz kolejny stara się znaleźć sensację za wszelką cenę, posuwając się przy tym do metod delikatnie mówiąc ... niesmacznych.

~ppp (2005-11-29 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem na spotkaniu w Ocicach i atmosfera wcale nie była taka jak przedstawiła to prasa. Owszem, było paru krzykaczy którzy chcieli wywrzeć presję na większość przeciwko osobom bezdomnym. Jednak w końcu to większość ( w tym wielu ludzi młodych ) okazała się ludxmi otwartymi na argumenty i wrażliwymi na krzywdę ludzką. Brawo mieszkańcy Ocic, na tym spotkaniu pokazaliście prawdziwą klasę ! Efektem tego było wycofanie listu protestacyjnego skierowanego do władz miasta.

~A-F (2005-11-29 12:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nazywają się katolikami wtedy gdy ich podobizny widnieją na wyborczych afiszach. A jak przyjdzie co do czego to są sk...mi

~gocha (2005-11-29 11:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludziska!!!! I wy się nazywacie KATOLIKAMI??????

~RAPA (2005-11-28 22:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pracowałam kilka lat w ośrodku to co mogę powiedzieć są to ludzie nie inni niż nasi sąsiedzi, z którymi żyjemy od wieków bardzo mile wspominam ten czas wiele od nich samych się nauczyłam, lojalności, szacunku, niudawania. Do dzisiaj z niektórymi podopiecznymi mam kontakt.

~A-F (2005-11-16 14:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy znów powtórka z historii?. Wiele lat wcześniej mieszkańcy Studziennej i Sudołu buntowali się gdy miał tam powstać Markot ( gadali, że się boją narkomanów, którzy będą grasowali po ulicach) a teraz to samo. No tak przecież Ocice to willowa dzielnica Raciborza gdzie mieszka wiele szych a sąsiedztwo z bezdomnymi przyćmi splendor tej oklolicy. W większych miastach nie ma takich problemów z przyczyn urbanistycznych i takie domy są w miastach ale u nas znów panika!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog