29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-03-28 14:29:09 Z regionu

Jakie jest rzeczywiste poparcie dla działań Ruchu Autonomii Śląska w powiecie raciborskim i kto mu przeszkadza?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (80): RAŚ chce założyć koło w Raciborzu. Czy ma poparcie? Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~abc (2014-03-31 11:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czekamy na kandydatów RAŚ do Rady Powiatu. Tam ich brakuje...

~ma poparcie (2014-03-31 09:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie chcemy placic wiecej podatkow na warszawke!U nas maja byc dobre drogi i porzadna praca za godziwe wynagrodzenie.Reszta kraju mnie nie obchodzi,szczegolnie ta niby stolica!

~nie ma (2014-03-31 07:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie, nie ma poparcie. W Raciborzu nie chcemy niemców, ani miejszości niemieckiej, ani żadnych ślązaków. Racibórz jest polski!

~dfdf (2014-03-30 21:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Reala juz nie ma.Auchan ich przejął :(

~sci (2014-03-30 21:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja się tam nie znam, ale rozbawiła mnie niepoważna wzmianka na końcu, że "w całym województwie profil RAŚ na portalu społecznościowym Facebook polubiło 14 tys. osób. Dla porównania profil dyskoteki Magic w Krzyżanowicach lubi... 20 tys. osób" - że niby co to ma oznaczac?
Oficjalny profil Prawa i Sprawiedliwości na facebooku lubi nieco ponad 26.000 ludzi, czyli PiS, który działa w całym kraju ma tylko 6,000 więcej lajków niż dyskoteka Magic?! Podejrzewm, że ludzie, którzy polubili profil dyskoteki mają na politykę wyje...ane i tyle - nie obchodzi ich ani PiS ani RAŚ ;/ Prawodpodobnie to młodzi ludzie, których póki co interesuje tylko dobra zabawa i nie przejmują się jakąś polityką :(
Swoją drogą profil "Nie lubię PiS-u" ma z kolei ponad 25.000 polubień czyli pozytywny i negatywny elektorat PiS prawie się równoważy - a jak jest w realu?

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog