29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-03-17 14:41:25 Wiadomości

Aż do stycznia 2015 roku trzeba czekać na wizytę u okulisty, reumatologa i specjalisty chorób zakaźnych. Zobacz, jak przedstawia się sytuacja w innych poradniach.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (6): Ile poczekamy do specjalisty w przyszpitalnej przychodni? Strony: 1Dodaj komentarz
malwa_malwa (2014-04-24 11:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

problem niestety jest, ja już od jakiegoś czasy praktycznie nie korzytsam z publicznej służby zdrowia, bo zwyczajnei nei mam na to czasu, akiedy mam jaką sdolegliwosć chce się zaraz jej pozbyć , a nie czekać..
dlatego zazwyczaj korzystam z tej wyszukiwarki, ustawiam parametry wyszukiwnaia na termin, wybiar najkrótszy i rejestruję się do lekarza
http://medmemo.pl/szukaj/internisci,33/raciborz/

~> do ~dodo ... (2014-03-18 20:34)

a PO co ? Ze zdrowiem tylko wydatki a drewna kasa jest.

~żenada (2014-03-18 08:54)

W powiecie i w mieście, jest komisja do spraw zdrowia. To dlaczego radni nie zajmują się problemami kolejek i organizacji pracy w poradniach specjalistycznych? Drzewa, psy, jakieś "tygrysy", cyrki itd.itp. ważniejsze od ludzi-makabra. Człowiek w tym mieście, staje się przedmiotem a nie podmiotem. Prasa też milczy, głucha i ślepa na wszystko.

~hahaha (2014-03-18 07:59)

Z chorobą zakaźną chory ma czekać przez rok? Kiedyś przez taki system zdrowia doczekamy się epidemii w mieście!

~!!!! (2014-03-17 16:53)

Poradni neurologicznej na ul.Gamowskiej niema !!!!!!

~dodo (2014-03-17 14:44)

Zajmicie się Leonidasy chociażby  służbą zdrowia a nie wycinaniem drzew w mieście !

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog