29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-03-03 11:31:34 Wiadomości

Piotr Chmielowski jako jedyny polski poseł był obecny w Strasbourgu przy podpisaniu memorandum w sprawie kanału. W urzędzie zostaną omówione dotychczasowe działania w kierunku urzeczywistnienia połączenia Odry i Dunaju.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): W raciborskim magistracie o kanale Odra-Dunaj Strony: 1Dodaj komentarz
student1963 (2014-03-24 20:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NASZ MAGISTRAT TO WIELKI CUCHNACY KANALA ALE W NASTEPNYCH WYBORACH NIE DAMY SIE NABRAC
-
Plotkara: Co Pan uważa za swój największy sukces mijającej kadencji i dlaczego?

Przydupas leonidasa: Sukcesem jest to, że ludzie dali się nabrać i głosowali na mnie. Blisko tsista… głosów było, bo na piwo chodziłem wiernie z nimi piłem, ale to było cztery lata temu, stąd dostałem się do rady leonidasa Myślę, że to było bardzo pracowite a akwariowanie, potem  byłem bardzo pracowity, bo brałem udział w cosobotnich meczach w oświatówkę, no w dwóch byłem  misjach: budżetowej – jak zwiększyć sobie dodatek służbowy  i misji  światowej – ujeżdżając niewykończone drogi rowerowe, a trzecia misja- to rewizor nauczycieli i dyrektorów, których trzeba było się pozbyć, bo tak kazała i chciał nasz najwspanialszy leonidas.

~elko (2014-03-04 16:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

39 lat temu było podobne zebranie i też mówiono o zbiorniku raciborskim ( miał być oddany do użytku w 2005 roku) oraz o kanale Odra - Dunaj - tutaj chyba daty nie podawano.

~zerknijcie na to (2014-03-04 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://biznes.onet.pl/zeglowna-odra-zapewni-czechom-dostep-do-baltyku,18491,5606728,1,prasa-detal

~kapitanżeglugfantazyjnej (2014-03-04 06:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mapek nie będzie, bo nie chodzi o kanał, lecz o forsę. Na kanał niby...

~żenada (2014-03-03 19:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dysponujecie jakimiś mapkami projektowymi- jak ma przebiegać?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog