29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-02-26 13:00:06 Artykuły

Chory na raka został bez środków do życia. W kancelarii komorniczej usłyszał, że "ma iść do opieki społecznej".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (28): "Komornik odebrał mi chęć do życia" Strony: 1 2Dodaj komentarz
~@judge (2014-02-27 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie insynuacja ale domniemamie.Skoro ten pan zapomniał płacić jak piszesz to te pieniądze mu zostały na koncie lub w kieszeni.Więc w czym problem .Dodatkowo emerytury policyjne nie są małe .I szkoda że redakcja nie napisała na jak długo zapomniał pan płacić raty .Można zapomnić jak myślę na miesiąc dwa .Jeżeli było dłuższe zapomnienie to takie tłumaczenie jest gołosłowne i raczej w złej wierze.

~judge (2014-02-27 08:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie osądzaj człowieka po pozorach i nie oceniaj go, nie znajć jego historii. Pan Ryszard tłumaczy, że zapomnieli płacić więc nie insynuuj, że było inaczej. Ja trzymam kciuki za pozytywne zakończenie tej historii. A co do komornika - nie od dzić wiadomo, że to skur***le.

~n ixc (2014-02-27 07:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Każdy musi być odpowiedzialny za swoje długi.Łatwo się kredyty bierze jak dojdzie do spłaty to często problem.Dlatego trzeba myśleć o spłacie kredytu w momencie jego zaciągania a nie mieć pretensji do komornika czy banku gdy się przestaje płacić.Smutne jest to że pan nie stracił pracy że cały czas miał emeryturę czyli srodki finansowe na spłatę kredytu a mimo to przestał płacić kredyt.Chyba nie było to zapomnienie a raczej celowe wstrzymanie się z płatnosciami.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog