29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-02-23 09:51:49 Felietony

Palacz w Polsce traktowany jest jak chłop pańszczyźniany z XVI wieku - zachęcamy do lektury artykułu Czytelnika.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (7): Czytelnicy piszą: ciężkie życie palacza, cały czas dopłaca Strony: 1Dodaj komentarz
~yeah (2014-02-24 08:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja tez lubię Winstony!

~UE ... (2014-02-23 20:48)

wymusiła [???] zdaniem ministerstwa ,,finansów,, by akcyza w POlsce była na POziomie ,,ichnych,,
Tyle, że zaPOmnieli to samo wymóc co do ... pensji.

~palacz (2014-02-23 18:21)

to nie jest wina Tuska. Trawka i crack też poszły w górę i to nie tylko w polsce a nie ma na nie akcyzy. Jedynie kokaina stoi w miejscu ale i tak od dawna cena stoi za wysoko.

~:D:D:D (2014-02-23 12:30)

To się nazywa wqrw!! RESPECT!!

~agentura (2014-02-23 11:58)

najlepiej dojebac temu kto nie ma wyboru, jest uzalezniony to mozna z nim zrobic wszystko. towarzysze z wiejskiej pamietaja jeszcze nauki ktore przekazala im moskiewska agentura

~gorzejodchłopa (2014-02-23 11:44)

Drogi palaczu! W[size= 11px]łaściwie wobec Twoich skarg należałoby raczej powiedzieć: biedny palacz! A więc: drogi biedny palaczu! Czyżby z powodu cen papierosów brakowało Ci na chleb i dlatego zazdrościsz chłopu pańszczyźnianemu?[/size]
[size= 11px]Ja to mam dopiero problem: nie stać mnie na mercedesa. O takich problemach ten pańszczyźniany mógł tylko marzyć.[/size]

~rdsjtjsj (2014-02-23 11:23)

mam nadzieje, ze kazdy palacz bedzie pamietal przy wyborach o ile w gore poszly fajki za rzadow tuska??? mi wychodzi juz cos kolo 5-6 zl czyli 100%

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog