29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-02-22 21:50:36 Wiadomości

Biznes to filar każdego samorządu, biznes to pracodawcy, biznes to podatnicy... Pamiętają o tym w Pietrowicach Wielkich.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Gala Przedsiębiorców 2014 w Pietrowicach Wielkich [ZDJĘCIA] Strony: 1Dodaj komentarz
~mieszkaniec (2014-02-28 07:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do "monek" i "gosc". Panowie, zazdrościć? Czego? Takich fotek? Tak się składa, że w życiu sporo zdjęć zrobiłem (także tych na których się zarabia) i posiadane doświadczenie pozwala mi odróżnić zdjęcie od zwykłego "pstryka". W moim wieku udowadniać już nikomu nic, na szczęście, nie muszę.
Na koniec. Panowie, lekka doza krytycyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła - nikogo nie obrażam. Byłoby mi również miło jeśli komentujący trzymaliby się zasad polskiej pisowni. Żyjemy przecież w Polsce...

~monek (2014-02-25 20:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

moze mieszkaniec zazdroci ze nie potrafi robic zdjec - wiec najlepiej jest krytykowac niz samemu chwycic za aparat..

~gosc... (2014-02-24 13:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mieszkancu mysle ze gosc robi dobre foty pewnie lepsze od twojch a jak ci sie nie podoba to nie ogladaj

~mieszkaniec (2014-02-24 10:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taka "Gala" rzecz fajna - pokazuje, że lokalna przedsiębiorczość też ma rację bytu i potrafi całkiem dobrze funkcjonować.
Co do fotek (nie mylić ze zdjęciami) , 2/3 powyższych nie wnosi nic ciekawego i można by sobie darować ich publikację. Czasami po zrobieniu słabego zdjęcia lepiej go nie pokazywać. Reporterka to ciężki kawałek chleba...

~Milen (2014-02-23 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajne fotki brawo dla fotografa...

~to lubię (2014-02-23 09:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piekna kobietka na zdjęciu nr 7, miło popatrzec

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog