29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2014-02-03 15:54:36 Listy do redakcji

- Niezabezpieczona przesyłka, zarówno pod względem skuteczności dostarczenia jak i przed deszczem - pisze Czytelnik.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): "Przesyłka dostarczona przez Inpost kompletnie zniszczona" Strony: 1Dodaj komentarz
~angara (2014-02-05 11:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja wysłałam paczkę impostem do miasta oddalonego od raciborza o 200 km - szła 4 tygodnie.

~kurier (2014-02-05 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Horror jest gdy towar jest zakupiony w Internecie z dostawą, najczęściej  za pobraniem gotówki. Kurier, gdy nie ma w domu adresata, daje Awizo na miejscową pocztę - tu dzieje się różnie, w zależności od przynależności centrali Kuriejskiej . Walka z konkurencją trwa - taka jest uboczna konsekwencja walki z monopolem Poczty Polskiej.

~:) (2014-02-04 15:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pismo z Sądu polecone z tego samego dnia. W Kużni Raciborskiej dostarczone w środę,  na miejscu w Raciborzu dopiero w poniedziałek :)

~mają w nosie (2014-02-04 08:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oni maja to dostarczyc i w głębokim poważaniu mają fakt, czy to, co dostarczają bedzie w stanie dobrym czy fatalnym. Niestety każdy teraz wykonuje swoje obowiązki "na odwal" i dzięki temu społeczeństwo nam głupieje.

~efka (2014-02-03 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zdarzyło się też u mnie taka sytuacja, że  list leżal na wycieraczce pod drzwiami a na drzwiach wisi skrzynka. Też to był ten sam dostawca.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog