29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-12-19 19:17:55 Z biur poselskich

W Sejmiku Śląskim zawiązano koalicję SLD-PO. Zaniepokojenie tym faktem wyraża w imieniu partii J. Gowina europoseł Migalski. - Tusk nie ma nic przeciwko partii będącej kontynuatorką PZPR, czczącą Jaruzelskiego - pisze w oświadczeniu.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (5): Śląsk poligonem dla lewicowej koalicji Tuska i Millera? Strony: 1Dodaj komentarz
[email protected] (2013-12-19 22:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Całe szczęscie że nie mam nikogo podobnego z twoim myśleniem w rodzinie bo bym z takim kimś nie chciał mieć nic wspólnego  i sam wstyd by był choćbyś i lamborgini jeżdził.Weż se czerwoną flagę na ścianie powieś skoro taki zwolennik czerwonych jestes.

~Nareszcie! (2013-12-19 20:29)

A ja, w przeciwieństwie do poprzedników, przyklasnę. BRAWO. Jedyna sensowna, zdolna do jakichkolwiek działań koalicja i NATURALNA. Dzięki Bogu, dojrzewają do tego. Mam nadzieję, że po następnych wyborach wyautują polityczną prostytutkę jaką jest PSL i Platforma z Sojuszem stworzą większość parlamentarną. Będę się o to modlić. Uchowaj nas Boże od Gowinów, Antków, Kaczorów, Migalskich.

~wstyd (2013-12-19 19:52)

Tonące PO brzydko się chwyta!

~żenada (2013-12-19 19:48)

To nie jedyny samorząd, gdzie taki układ jest. Raś się wycofał, to z kim i jak mają rządzić?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog