29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-12-14 12:54:05 Z biur poselskich

- Nie mogę słuchać tych głupot - mówił w sejmie. Chodzi o naciski krajów UE, by Polska zrezygnowała z energetyki węglowej. Poseł ironizuje, iż krajom walczącym o zieloną energię również można wiele zarzucić w kwestii ekologii.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (7): Poseł Siedlaczek ostro o nawiedzonych pseudoekologach Strony: 1Dodaj komentarz
~żenada (2013-12-17 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mądrujecie bo pewnie węgla nie kupujecie- albo w bloku mieszkacie albo rodzice za to płacą - Ludzie już tak ledwo zipią finansowo. Milionerzy się znaleźli.........

~a moja mama (2013-12-17 07:42)

mówiła: "Ładne butki, rozum krótki". I co roku na zimę wręczała mi te same schodzone kozaczki po siostrze...

~... (2013-12-16 11:37)

Już nasi ojcowie wiedzieli: długie włosy - krótki rozum!

~kpina (2013-12-16 09:52)

Pana występienie, Panie Siedlaczek, to czysta kpina. Jak można być takim ignorantem w sprawach ekologii? Może Pan też popiera ostatnie wycinki drzew w naszym mieście, hm?

~GeO (2013-12-15 21:54)

Wszysto niby racja, ale krew zalewa po tym- ''Gaz jest drogi, ludzie niezamożni. a do *** nędzy komu zawdzięczamy ten drogi gaz? O ludziach niezamożnych nie wspomnę przez delikatność, ale kto, wg pana posła wynegocjował z ruskimi ceny za gaz? HIPOKRYZJA, nic więcej.

~antykudłaty (2013-12-15 11:34)

próbuje się przypodobać rafakowcom. Wybory tuż tuż i pewnie będzie próbował do europarlamentu. Dożywotniej emerytury za posłowanie w polsce się nie dostaje

~brawo (2013-12-14 13:37)

jak go nie trawie to musze przyznac ze ma racje, brawo!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog