29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-10-26 00:00:00 Przedszkola

W środę 26 października odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy trzy i czterolatków.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Zajęcia otwarte u maluszków Strony: 1Dodaj komentarz
~racibor (2005-11-04 10:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do(ss).Nie wierzę w świadomą fuszerkę projektantów tej drogi, ale jestem prawie pewny, że to samowolka wykonawcy który pod naciskiem miejcowych prominentów ominął ogródki działkowe. Przecież prokuratura ma możliwość ustalenia winowajcy tego zagrożenia.

~Mirek G. (2005-11-04 09:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piotrze.Absolutnie nie masz racji,my miejscowi możemy w ten sposób myśleć,bo wiemy o istnieniu tego zakrętu i faktycznie musimy tam uważać,ale pomyśl o kierowcach pierwszy raz wjeżdż. do SRC i wyjeżdż.i co widzą szeroką dwupasmówkę na której można trochę podgonić,aż tu po przejechaniu 300m.taka pułapka.Zakręty na takich drogach powinne być łagodne i wyprofilowane.Odbiór tej drogi musiał podpisać jakiś IDIOTA.Dla niektórych to ostatnia droga,"DROGA DO NIEBA",powinni coś znią zrobić!!!!!!!!!!!!!!!

~Joachim (2005-11-04 09:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piotr ma racje. Ale tylko czesciowo.Jezdzac tam i to sportowym autem widze ze zakret ten jest zle wyprofilowany bez przechylki no i poza  tym nie sa zabudowane na tym odcinku zadne bandy ktore by mogly by "wylapac " auto w czasie poslizgu i to po obu stronach drogi. Po tylu wypadkach na tym odcinku chyba jakis odpowiedzialny za ten stan nareszcie cos w tym kierunku zrobi.Jak nie to kolejne znicze na Jeruzalem sa juz w planowaniu. Pozdrawiam

~Piotr (2005-11-04 08:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O co wam chodzi mamy taki zakret i juz go nie zmienimy ja jeżdzę tam setki razy i jakoś nie miałem problemów trzeba tylko dostosować prędkość a nic się nie stanie trzeba umieć jeździć. Ci co tam mieli problemy napewno nie są orłami na drodze i muszą sie jeszcze duzo nauczyć pokory 

~SS (2005-10-28 12:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie trzeba wiele szukać. wystarczy się dowiedzieć kto jest właścicielem gruntu przez który miała przebiegać droga (czyli prosto, przez odre). Nie zdziwie się jak to będzie jakaś szycha w Raciborzu. Kase zgarneli za projekt a wykonali fuszere, nie wieże ze tak to było planowane.  Bo to co tam odpierdzilili to jedna wielka fuszera.

~frydolinka (2005-10-28 12:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ten zakręt to przekleństwo dla kierowców!! niedawno sama miałam tam wypadek,dachowałam, mimo ze jechałam wolno!!ta drogę zaprojektował człowiek bez wyobraźni ://

~ppp (2005-10-27 11:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten zakręt jest okropny. Sam tam "tańczyłem" mimo niezbyt szybkiej jazdy. Najgorzej jest, gdy po dłuższym okresie bez opadów zaczyna mżyć. Tragedia, można jechać 50 km/h a i tak ciągnie tył auta. OSTRZEGAM przed tym miejscem.

~Czytelnik (2005-10-26 19:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zakręt o takim kącie woła o pomstę do nieba i karę dla tego, który podpisał się pod projektem na budowę tej szosy, jednak z drugiej strony, młodzi gniewni, którzy dostają auto i bez szacunku i pokory przed śliską nawierzchnią powodują wypadki, powinni siadac za kratkami albo płacic słone pieniądze za takie popisy. Godzinę wcześniej w tym samym miejscu, inny młodzik stanął polonezem w poprzek, po tym jak go zakręciło z tego samego powodu: brawura i brak poprawki na warunki pogodowe.

~Ala:) (2005-10-26 18:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wiem cos o tym...ten zakret jest naprawde niebezpieczny!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog