29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-09-13 18:05:33 Z biur poselskich

Sejm znowelizował budżet na 2013 rok, zwiększając dopuszczalny deficyt o 16 mld zł. - To zupełnie normalne rozwiązanie - komentuje poseł Siedlaczek, ganiąc jednocześnie PiS za opuszczenie sejmu podczas głosowania.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (33): H. Siedlaczek: Większy deficyt to nie tragedia Strony: 1 2Dodaj komentarz
~zamiast koment Siedlaczka (2013-09-28 15:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla nie wtajemniczonych  91.6 % posłów PO  głosowało za odrzuceniem obywatelskiego projektu ustawy  o ochronie dzieci a nie ich uśmiercaniu .Pan Poseł Siedlaczek głosował  podobnie jak 91% poslów PO" ZA"  odrzuceniem obywatelskiego projektu wspomnianej  ustawy, pod którym w ciągu 2 miesiecy zebrano 450tyś podpisów poparcia. Niech sobie PO zmieni nazwę bo nie ma nic wspólnego z OBYWATELSKĄ. Tym samym  poseł Siedlaczek Henryk jest za  dalszym abortowaniem=zabijaniem=likwidowaniem chorych  dzieci w łonach matek lub ich urodzeniu np w 5 miesiącu ciąży i pozostawienie aż  dziecko umrze jeśli przeżyło wymuszony przedwczesny poród.Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że PO musi odejść i żeby nigdy na tą grupę nie glosować?

~HiPOkryzja (2013-09-28 13:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może jakiś komentarz pana posła do  głosowanego obywatelskiego projektu ustawy chroniącej życie?

~upsowi c.d. (2013-09-25 15:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jednoczyć się za wszelką cenę?Z kim? I kto ma POdobne pensje?Toż szykują w budżecie  kolejne POdwyżki POdatków,które czekają prawie wszystkich..miłosnicy wódki zapłacą więcej,palacze,właściciele wszelkich nieruchomości itp! Czlowieku POmysl zanim coś na piszesz!

~do ups (2013-09-22 10:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taaaak, jednoczcie się. Z Bogiem.

~ups (2013-09-21 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Siedlaczku, patrz no, jaką nienawiść wywołałeś na forum. Ludzie, jesteśmy z jednego miasta, mamy podobne problemy, podobne pensje, podobne wykształcenie - po co te podziały na "Mnie" i "ciebie"? tylko się żrecie na tym forum. a nie można by go wykorzystać do jednoczenia się?

~ZAPAS (2013-09-20 10:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

poseł sie zna na tym , poseł  wie co mowi , posel zna sie na wszystkim  itd    tak mowi fama , ja tylko piszę . . .

~Żenada (2013-09-18 14:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

POprzedniku,młody,niemal wykształcony, z małego miasta żal mi Ciebie.

[email protected] (2013-09-18 12:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty jesteś biedny człowiek .Z zasady z ludzmi którzy na czarne mówią białe i którzy stoją po stronie zła i kłamstwa nie dyskutuję .Napiszę ci tylko że choćbys zarabiał 30 tys i był na wysokim stanowisku to i tak tacy jak ty konczą marnie.

~pikuś (2013-09-18 07:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@kuly- vice versa- tobie mózg wyprało Radio Maryja i TV Trwam.  Moje mslenie jest ok martw się o swoje.

~kuly (2013-09-17 08:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak ktoś ma problemy z realnym myśleniem i mózg wyprany TVN propagandą to potem są niestety tego skutki.POśle propagandę robisz tu tylko nie bierzesz pod uwagę że ludzie nie są tacy głupi za jakich pan ich ze swoją partią PO uważa i że już niedługo Polacy pokażą wam co o was myślą.

~lizo-du. (2013-09-17 07:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj, pani kama to widzę, że jakiś zaparty lizodu*. Broni wszytskich i wszytskiego - nie wiem czy tak się jej rzezcywiście dobrzew  tym mieście i kraju zyje, czy może ktoś jej za to płaci. Bo nikt o zdrowych zmysłąch nie pisałby tego, co ona.

~MIŁE ... (2013-09-16 22:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie - i dostojni Panowieteż - a może warto zostawić te ,,forumowe utarczki słowne,, ?
Może WARTO POświęcić dyskusję TEMATowi ?
POseł nasz ,,wybraniec,, ostatnio ,,nadPObudliwy,, najwyraźniej się zrobił. To jest PRoblem ...
Jakoś nie był aktywnym ,,wybrańcem naszym,, wcześniej
A jesli - gdzieś było takie ,,wyLICZENIE,, ile to razy dał głos na Wiejskiej - to SKUTECZNEGO dla nas , Jego wyborców WYNIKło ...niewiele. W Raciborzu dalej sobie ,,rządzi,, na przykład niejaki Nawiedzony Miszczu ... żyłując w dość nieciekawy sposób swymi ,,poddanymi,, ! I to facet ze ,,dziadostwa,, przy Okrzei. a POseł Siedlaczek o ,,tym,, procederze NIE WIE ?I co ? ,,psińco,, ...
Jeśli nasz wybraniec twierdzi, ze "Większy deficyt to nie tragedia" to ... On tak twierdzi.
"MY, Naród" raczej ,,widzimy,, to nieco inaczej ... I każda gospodyni domowa to wie. Tylko, że Ona ma ,,wpływ,, na ten fakt - WSZYSTKICH NAS dotyczący - RAZ NA CZTERY LATA ...
A POseł Siedlaczek ma ... co dnia ! ... Teza POstawiona przez POsła Ziemi Raciborskiej w tej kwestii- w moich przynajmniej ocenach -Go ... dyskwalifikuje>
I Jego to u mnie - przy następnych wyborach - KONIEC !!!

~kama (2013-09-16 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@pięknie jej odpisałeś- Najwieksze szkodniki, to ci co manipulują i szkalują innych.

~pieknie jej odpisales (2013-09-16 20:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no może ta pani na chwilę się otrząsnie bo takie rzeczy wypisuje że ręce opadają broniąc największych szkodników i ich tragiczne pomysły.

~kama (2013-09-16 20:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na forach sie nie panuje, to po pierwsze. Po drugie, czytam uważnie wpisy i wiele z nich jest obelżywych. Po Trzecie, nic o PIS nie pisałam, tylko tyle, że już rządzili i szybko z tego zrezygnowali. Też nie dotrzymali obietnic np. - mieszkania obiecywali a nie dotrzymali, autostrady kawałek wybudowali.,podatki to przeciętnym śmiertelnikom podnieśli a nie obniżyli. Faktycznie obniżyli ale bogoczom i dziś się w piersi biją ztego powodu. Po czwarte, nigdzie nie poparłam deficytu budźetowego. Po piąte nie posługuję się słowami czyimiś, jak np mirabelki - to zwykłe małpowanie :) Po szóste część osób wypowiadających się manipuluje jak np. dług Gierka spłacamy- a już jest spłacony, obraźliwy wpis o pośle /racek/, Banki np już wcześniej byly prywatyzowane / parabank / , bezpośrednie zarzucanie mi szkodliwości moich poglądów/ do kama/. Nie lubię obłudy, fałszu i manipulowania, ot proste jak drut, bez względu kto to pisze i z jakiej opcji politycznej jest. Lubię dyskutować ale dyskusja musi być rzetelna a nie zakłamana. A tak naprawdę żadnemu politykowi nie wierzę, bo każdy obiecuje jak nie rządzi- jak rządzi to obietnic nie dotrzymuje.

~obywatel (2013-09-16 20:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Pośle !.
Pochodzi Pan  ze śląskiej rodziny , a dawniej śląska oznaczała  katolicką . Głosuje Pan za ustawami przeciwko  narodzonemu zyciu , antyrodzinne ,  za zwiekszeniem wieku emerytalnego , za umowami śmieciowymi , boi się Pan  Radia Maryja i Telewizji Trwam . Nie podoba sie mi  i wielu Raciborzaninom Pana podwójne oblicze . Jezus Chrystus oddał za Pana Swoje Życie i pragnie Pańskiego zbawienia . Wręcza Pan nagrody dzieciom i młodzieży , który mogły by  się  nie narodzić  i być podane aborcji lub eutanazji , skoro świętość  ludzkiego  życia nie jest uznawane przez polskie prawo oraz przez Pana .
Za miesięczne uposażenie posła ok.60 tys.złotych , powinien Pan i pańscy koledzy służyć  ludziom w PRAWDZIE , tak by mlodzi   ludzie nie byli  z powodów ekonomicznych , zmuszani do wyjazdu za pracą za granicę , a ojciec mógł utrzymać rodzinę !! Dla Pana Rostowskiego i całego rządu miliardy zlotych to klocki lego !!! . Czy naprawdę nie widzi Pan co zrobiliście z naszym  krajem Polską ?! .  POLSKA  UMIERA !!! . Jak POLAK może być porównywany  przez przedstawicieli rządu i niektórych posłów za przyzwoleniem mediów FASZYSTĄ .!!! Niech Pan się w końcu przyzna do swoich błędów i niech Pan nie gorszy maluczkich .!!!

~kamie (2013-09-16 18:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pani wszystko kojarzy się z pisem jak nie przymierzając miłosnikowi mirabelek! Gdyby czytała Pani ze zrozumieniem wpisy to nie ma w nich mowy o nienawiści.Pani i Pani ulubieńcowi POlecam lekturę komentarzy ekonomistów ot chocby prof.Rybińskiego,Orłowskiego,p.Szewczaka itp.którzy na nowelizacji budżetu i budżecie na 2014r nie pozostawiają suchej nitki! Oglednie-na pani potrzeby -rzec ujmując to budżet zombie tworzony przez finansowego magika Prosiłbym aby jeszcze mnie pani oświeciła co takiego się stało pod rządami pisu,bo nie wiem. A jezeli Pani nie pamieta to własnie im zawdzięcza pani niższe podatki..Dalszego samozadwolenia i emerytury POd palmami życzę.

~kama (2013-09-16 16:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@do kama- Wiedziałam, że ty pierwszy się odezwiesz:) Nienawiść, to kipi z każdej literki twojego wpisu. Naucz się lepiej nickiem operować- bo do kama to nie nick. Gdzie widzisz nienawiśc w mojej wypowiedzi?  Ustosunkowałam się jedynie do prostackich wpisów, zawierających wiele kłamst i insynuacji- nie wiem czy z niewiedzy czy celowo. Widzę, że stałam się zadrą w twoim "sprawiedliwym" oku:) .

~do kama (2013-09-16 15:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tradycyjnie twoje wpisy są pełne nienawiści do myslących nie zgodnie z obowiązującą linią parti tuska .A twoje poglądy są skrajnie szkodliwe gdyby były wprowadzone w życie i wiecej bylo takich polaków jak ty Polska by  szybko znikła z mapy swiata.A polacy by musieli jeść szczaw i mirabelki jako glowne pożywienie.

~kama (2013-09-16 14:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odezwali się prawdziwi patrioci, prawdziwi Polacy i prawdziwi chrześcijanie, ziejący jadem i nienawiścią.
Każdy ma prawo przynależeć, do takiej opcji politycznej, która mu odpowiada. Gdyby teraz wystąpił z PO okrzyknięty zostałby przez was zdrajcą i karierowiczem. Czy ludzie z PIS, to wybrańcy narodu? Ludzie zastanówcie się, co tu wypisujecie. Czy PIS wygra czy jakaś inna opcja polityczna czas pokaże. Ale PIS już też rządziło i jak to się skończyło sami wiecie. Ktoś tu napisał, że poseł jest anty-Pisowcem z wykrzyknikiem. To co - ma stać w rozkroku?  Jak coś zarzucacie, to piszcie zgodnie z faktami a nie populistycznie.

~brak słów (2013-09-16 13:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tragedią nie jest też pewnie to,że jaśnie nam panujący w budżecie na 2014r chcą oskubać nas na kolejne 8 mld zł-podatek vat,akcyza,pit,cit!

~a tak w ogóle (2013-09-16 09:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to jakim cudem Siedlaczek zaszedł tak daleko? Przecież on dla nas, raciborzan, nigdy nic nie robił, nic nie zmienił a naszej polityce. A w dodatku jest anty-PISowcem!

~Łukasz (2013-09-15 23:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czaicie ludziska? Gdyby Korwin się tam dostał... Nawet niech nie
rządzi, ale ma te 5% i punktuje te wszystkie lewackie mordy, takie różne
przemówienia. Widzieć reakcje tych ćwierć inteligęntóf i apartczyków ;D
Przecież on się do tego idealnie nadaje ;D

~Łukasz (2013-09-15 23:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pan Siedlaczek najwyraźniej czuje koniec PO i stara się zachować za wszelką cenę swój stołek...

Jako,
że pasowało by wrzucić coś Korina, że wnioskował o uchwalanie budżetu
bez deficytu gdy był w parlamencie, wrzucam skargę z czasów gdy był
więziony:

Do
P.T. Naczelnika Centralnego Więzienia w Warszawie
Skarga

W dniu 6.6.68 pozbawiono mnie spaceru, stwierdzając że "cela już poszła gdy wy byliście na wychodku (? nieczytelne)"
W związku z tym, zwracam uwagę, że regulamin NIE mówi o tym, że spacerować mają cele.
Spacerować mają ARESZTANCI! Prosiłbym o uprzejmie poinformowanie o tym Służby Więziennej.

pozostaję z poważaniem
7.6.68 Warszawa
Janusz Korwin MikkeTe i inne kpiny z SW i PRL w ogóle:
http://pokazywarka.pl/p4k62v/

~Trzeba Orbana (2013-09-15 22:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brać przykład z Węgier. Szkodników do więzień. Zdrajców na szubienice. Koniec rozkradaniu Polski!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog