29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-09-06 10:03:53 Z biur poselskich

Nie byłem legendą podziemia, ale swoje - jako  nastolatek - zrobiłem. W rozumieniu ustawy jestem poszkodowanym przez PRL, a nawet chyba kombatantem:) - europoseł komentuje dokumentację bezpieki na swój temat.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): Migalski pochwalił się teczką z IPN i walką z komunizmem Strony: 1Dodaj komentarz
~Panie Migalski, (2013-09-11 07:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bierna podstawa to nie walka. Ratowałeś swój tyłek, żadny z ciebie bohater.

~anty Migal (2013-09-10 18:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do @ kama Bo 81 roku zaczal sie  stan wojenny . A jak sie  skonczyl to Mareczek  mial 15 lat . Kombatant cholera sie  znalazl . Dla mnie  Migal   cytuje  Kazimierza Kutza  i jego stwierdzeniem    to  taki " ciul bez omasty " . Ja  w tym czasie  grzalem lapska  przy koksiaku z kalaszem  za ta przekleta  komune i takich dupków  jak Migal to chlopaki z batalionu  jednym kopem w dupe  wysylalo do domu . Temu Migalowi sie popier. po sufitem i chce  sie  zalapac  jak powstancy / byli w  jego wieku /   z 44 na  krzywy ryj  kombatanta .  Migal to bezczelna  malpa i zdradzi kazdego by  pozostac przy  tym swinskim korycie w  Brukseli . Na  co innego jest ten pajac  za glupi . Ja juz tego Migala  przejrzalem na  wylot  jak  Persil . Wszedzie  sie  wymydli  na ile  znajdzie  glupich co mu uwierza

~kama (2013-09-10 12:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@ anty Migal- Liczyć to może cię nauczyli ale historii to już chyba nie. 5 czerwca 1989 był "Ogrągły Stół", a po nim częściowo wolne wybory.= i rząd Tadeusza Mazowieckiego. To np w 1988 ile mial lat? Nie wiem dlaczego odnosisz się do 1981 roku?

~anty Migal (2013-09-10 09:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do @kama . To ty  sie  naucz  liczyc do 12 . od 69  do 81 roku ile  jest lat ?  bo mnie  wychodzi 12 . Taki z niego bojownik . Mareczek rozpylacz ! I to by bylo tyle . Nie  wiem do jakiej  szkoly  chodzilas  ale  mnie  juz w  I klasie  uczono liczyc  do 12-stu

~kama (2013-09-10 08:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@cyrk i Anty Migal- Dokształcić się polecam. Jakie 12 lat - urodził się  1969 roku, to tuż przed zmianami miał prawie 20 lat.
A kiedy był w PO?  A co wy uczyniliście dobrego dla kraju? Znależli się wielcy patrioci- szkoda słów.

~cyrk (2013-09-10 08:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Migalski to główna małpa w cyrku zwnaym PO.

~Anty Migal (2013-09-10 06:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Migal jak sie  zaczal stan wojenny  mial raptem 12 lat . Czyli snopel ,smark i gowniarz .Takiemu  " patryjocie  " milicjant kopnal by  raz do szmat i synek by  sie  udlawil smarkami . Teraz ten pajac  w kowboskim kapeluszu znow zaczyna  gledzic . Toz to narcyz i pajac i tyle . I na  dodatek zdrajca  Jargacza !!!!

~@kama (2013-09-08 07:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nic dodać, nic ująć!

~kama (2013-09-08 07:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydaje mi się,iż europoseł chciał zaakcentować, że dla SB drobne wyczyny ucznia traktowane były jak wielkie przestępstwo wobec PRL. Tylko w tamtych czasach na wywieszenie plakatu z hasłem antykomunistycznym trzeba było mieć wiele odwagi. Poniższych, wypowiadających się pewnie jeszcze na świecie nie bylo albo w pieluchach chodzili:), bo takich głupot by nie wypisywali. Teraz w większości młodzież nie ma żadnego poczucia patrityzmu, całe ich zainteroswanie to balangowanie na przyosiedlowych podwórkach i szukanie okazji by tylko zadymę zrobić. Dowodem tego jest wczorajsze "Narodowe Czytanie" utworów A. Fredry - gdzie była młłodzież wtedy- w ogródkach piwnych na Rynku.

~:P (2013-09-06 15:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

europoseł chyba sobie zażartował, stąd emotka na końcu cytowanego zdania:P

~Tajny Współpracownik (2013-09-06 15:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaki z niego poszkodowany przez PRL,w latach 1990-92 odrabiał zastępcza służbę wojskową w leśniczówce lasu Obora a następnie w Zakładzie Dróg i Mostów MPGKiM R-rz (razem z TW) a wcześniej komuniści zabrali mu gumę do żucia z kaczorem Donaldem i to cała szkoda...,jak śpiewa Kazik Staszewski  "kto nie cierpiał za komuny teraz jest po prostu nikim".

~Abraham Judasz (2013-09-06 10:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja tam Migdalskiego popieram. Jeszcze z jego ust nie słyszałem głupot, bardzo podobały mi się jego pomysły "uwolnienia kierowców", zrdroworozsądkowe jak mało które postulaty polityków, proste uproszczenia dla ludzi.

Potrafi się wysłowić, a odrobina autopromocji nikomu jeszcze nie zaszkodziła.

~oh (2013-09-06 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Migalski, weź Pan, wstydu oszczędź!

~:) (2013-09-06 09:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kombatant:D

~zdrowy rozsądek (2013-09-06 09:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Migalski jest jak nabardziej poszkodowany - ale nie ma to nic wspólnego z ustawą.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog