29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (12): GDZIE ZNIKNĘŁO BWA [biuro wystaw artystycznych] ? Strony: 1Dodaj komentarz
~Kapitalista (2014-04-15 08:31)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Problem w tym że wpadliśmy w jakiś wyścig szczurów i kapitalizmu, że muszą się przewijać tłumy to coś wtedy się uczymuje (trochę w tym jest sensu). ale idąc tym tropem powinno się zlikwidować np jednostkę straży pożarnej w której np nie ma nawału pracy. zlikwidować cmentarze tam też tłumy nie walą co dziennie -a teren można wynająć. zgadzam sie że są różne instytucje i inne obiekty które nie przynoszą zysków finansowych ale one są czasami inspiracją dla wiekich ludzi którymi się chwalimy. Przykład z innej parafii: łyżwiarz Bródka   czy Małysz dla których też nikt toru łyżwiarskiego czy skoczni nie budował bo małe zainteresowanie i nie opłacalne. Jak zaczeli być sławni to każdy teraz żeruje, zaprasza na bankiety - tacy to jesteśmy.  i na koniec - do ośrodków zdrowia walą tłumy a zamykają je obcinają kase na służbę zdrowia. - porąbane podejście do życia mamy

~wiem (2014-04-15 07:11)
Ocena: 1 + | - Cytuj

Wszysycy wiemy jaka jest odpwoiedź na pytanie gdzie zniknęła BWA - władza pozbyła się galerii i nie ma tu nad czym dyskutować. Pytanie tylko  - dlaczego? Może wina nie leży we władzy, ale w mieszkańcach. W dawnej BWa nigdy tłumów nie było, a miejsce i pracowników trzeba było opłacać...

~upadek raciborza (2014-04-14 18:46)
Ocena: 1 + | - Cytuj

W pamięci mojej tkwi wystawa w BWA raciborskim o tematyce japońskiej. Byłam tam z mamą i tatą. Dzieła były przepiękne i pozwalały się otrzeć o wielki świat i pobudzić moją wyobraźnię.

~młoda (2014-04-14 07:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Warszawie chodzę do jakiejś galerii mniej więcej raz w tygodniu, jak jest ładna pogoda to też do parku lub nad wisłę. Jak wracam do raciborza, to oglądam filmy w domu z rodzicami, bo nie ma robić.

student1963 (2014-04-14 06:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No Zeby Racioborz Wrocil Do Dawnej Swietnosci Czekanas Nie Lada Maraton

student1963 (2014-04-14 06:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No U Nas Kultura Tylko Ta Niszowolenkowa

~Ana (2014-04-13 23:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Można było oglądać dzieła na wysokim poziomie. A teraz jedź chłopie do katowic,czy warszawy, a ulica Długa niech umiera. Można by zorganizować raz do roku plener (wciągnąć młodzież i odciągnąć ją od komputerów). A pomysł władz na ożywienie miasta to kolejny supermarket.

~a PO ... (2014-04-13 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co Kultura gdy wystarczy ... ,,fis-Q, ?

~ah... (2014-04-13 21:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

na ul Długiej . Wtedy to była kultura .

~?? (2013-09-06 10:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A gdzie było BWA w Raciborzu? Nigdy się z tym nie spotkałam...

~yogi babu (2013-09-06 00:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy to jeszcze powróci ?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog