29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-07-23 10:16:54 Wiadomości

Od kilkunastu dni czynny jest lokal gastronomiczny na Zamku Piastowskim. Restauracja Zamkowa, bo taką nosi nazwę, zaprasza gości na raciborskie piwo, podawane w zabytkowym otoczeniu średniowiecznych murów.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (35): Restauracja Zamkowa już otwarta [WIDEO] Strony: 1 2Dodaj komentarz
~do mlody (2013-08-02 08:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie przejmuj się. Zawsze znajdzie się zazdrośnik, który będzie chciał Cię oczernić. Ja Ci dziękuję za pomoc i szybkie odpowiedzi. Trzymaj się!

~mlody (2013-08-01 10:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nieprawda :(

~haha (2013-08-01 07:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a "Młody" to pewnie pracownik kanjpy, co mu płaca za reklamę.

~mlody (2013-07-31 09:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

mają ogródek :)

~do mlody (2013-07-30 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki wielkie za info. Mają tam też ogródek na dziedzińcu? Wybiorę się w weekend:)

~Mlody (2013-07-29 21:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A pierogow nie próbowałem ale jeszcze bedzie czas.

~Mlody (2013-07-29 21:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do piwka wziąłem bagietkę z kurczakiem... Bardzo dobre mięsko, świeże pieczywo i warzywa(w przystępnej cenie). Próbowałem tez smazonego sera :) godne polecenia seriously !!!!

~do mlody (2013-07-29 10:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co jadełeś? Jakie są tamtejsze pierogi, wiesz może? Mam zamiar się tam wybrać, ale nie wiem co anjlepiej zamówić. Polecisz coś?

~młody (2013-07-29 09:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zamiast narzekać to proponowałbym odwiedzić... Jest zajebiście :) Byłem, widziałem, zjadłem, wypiłem :)

~rex (2013-07-25 15:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest chyba oczywiste, ze ta czesc co widac, to jest wlasnie czesc pubowa, a sala restauracyna bedzie gdzie indziej, bo to co widac nie zmiesci 150 osob, ludzie, myslcie czasem, chociaz czasem, to naprawde nie boli!!!!

~ee? (2013-07-25 10:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No własnie, to nie jest jakis PUB, w którym stare fotele dają fajny klimat,a le restauracja, gdzie powinny być wygodnie krzesła i wysokie stoły, a nie stoliczki kawowe nadające się jedynie na wypicie wódki. Albo kawy, jak sama nazwa wskazuje. Mnie się to miejsce nie podoba, a jedyny plus, czyli piwo, także przekracza dopuszczalną cenę.

~formalny (2013-07-25 07:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na pewnym posiedzeniu długo rozważano przeniesienie Zamku do Nędzy......
Pojawił się jednak formalny wniosek, że odwrotnie będzie prościej i do tego zgodnie z przepisami. Nastąpił więc aplauz i zaakceptowanie ;)

~Boryna (2013-07-25 05:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja mam pytanie do malkontentów poniżej: jaki ta restauracja ma mieć związek z władzami powiatu raciborskiego? Był przetarg na wynajem powierzchni, przedsiębiorca dał najwyższą cenę i robi lokal, według własnego pomysłu. Czy ten pomysł przypadnie do gustu raciborzanom? O tym się przekonamy, może być, że owszem, bo Ci tórym chce się wyjść z domu to często nie Ci sami, którzy siedzą całymi dniami przy komputerze i plują jadem na lewo i prawo:P

~DNa (2013-07-24 21:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To typowe dla lokalnej władzy. Tam nie mogło powstać coś ciekawego i oryginalnego. Totalna improwizacja. Zero pomysłu, zero wizji przyciągnięcia klienta, zero klimatu. Klimat Raciborza czyli kanapy z lat 80 tych wyciągnięte ze śmietnika i myślenie typu.... może się uda?

~prezydent świata (2013-07-24 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie pasują wam meble z PRLu? Pamiętajcie że to nie jest jakiś PUP ani też KLUP. To jest RESTAŁRACJA.

~esi (2013-07-24 21:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja życzę właścicielowi powodzenia. Nie będę oceniał na podstawie zdjęć, przejdę się zobaczyć osobiście. Na początek nie wymagam zbyt wiele, tylko dlaczego to piwo takie drogie :(

~załamany (2013-07-24 20:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z tym wystrojem to chyba jakies jaja! te meble wyglądają jakby pozbierane ze starych mieszkań! ludzie! zamek to wizytówka miasta!!

~:) (2013-07-24 13:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

lane 6, butelkowe 6,5 zl - wszystkie gatunki, bylem, wypilem :)

słońce_raciborza (2013-07-24 08:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do AndrzejGgg: Pamiętam Twoją propozycję, bo była tak absurdalna, że aż śmieszna. Jak rozumiem w tej "komisji konkursowej" powienieneś zasiadać ty, albo osoba o zbieżnym z twoim guście. Bo w innym wypadku znowu byś narzekał. Albo powołać komisję do wybrania komisji!
A co do meritum, to cieszę się, że coś się dzieje na zamku, a zwłaszcza, że zamiast sikaczy będzie raciborskie piwo (z browaru, bo woda z Rynku jeszcze musi się starać). Na pewno skorzystam. Jeżeli cena piwa nie przekroczy 5 zł to da radę.

~coż (2013-07-24 08:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zobaczymy. Wystrój nie zachęca, ale może własciciel nadrobi pomysłami i dobrymi daniami. mam nadzieję, chociaż po jego wypowiedzi niewiele można się po nim spodziewać...

~AndrzejGgg (2013-07-24 07:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cóż, od roku proponowałem pani Wójcik i starostwu, o pomoc prosiłem raciborskie portale żeby przy wyborze najemcy nie brać pod uwagę tylko kwoty czynszu ale i to co miało by tam powstać- na podstawie konkursu na biznesplan- żeby dać szansę młodym ludziom- żeby chociaż kilku w Raciborzu pozostało i od razu mówiłem, że jeśli będzie brana pod uwagę tylko wysokość czynszu wygra jakiś stary piernik mający już kilka lokali i zrobi tam ich kopię. No i pozostaje mi dodać tradycyjne polskie "a nie mówiłem?".

~kkk (2013-07-24 07:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chwali się, że piwko jest raciborskie, a nie jakieś sikacze z wielkich koncernów. No i dancingi... może uda przejać się schedę po tęczowej? :)

~ciekawski (2013-07-24 07:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w jakiej cenie piwo? ktoś wie?

~huh (2013-07-24 05:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oddam podobny fotel jak na zdjęciu. 693 298 834

~qqłka (2013-07-23 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co jak co, sprawdzę sam. Na pewno duży plus za piwo raciborskie, a nie tyskie żywce lechy i inne siki <ukłon>

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog