29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-10-07 00:00:00 Przedszkola

3 października gościliśmy - nie po raz pierwszy - aktorów Teatru " Skrzat " z Krakowa. Zaprezentowali oni dzieciom przedstawienie edukacyjne pt. " Z kulturą na Ty ".

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (68): Z kulturą na Ty Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~anty-Frączek (2005-10-08 13:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do jednegozwielu.Chciałem ostrzec Cię, że insynuowanie iż jeden zrobił doktorat w Moskwie z sugestią, że go kupił jest pomysłem intensywnie lansowanym w środowisku, które niczego dobrego nie zrobiło dla tego miasta i patrzą z nienawiścią na każdego kto robi szlachetne rzeczy dla tego miasta(oczywiście to plugawe towarzystwo to Wojnar i jego polityczne bękarty jak Wiecha i Markowiak).Proszę Cię unikaj tych podłych sugestii autorstwa tego towarzystwa.A wiadomo, że PWSZ na początku nie będzie UJtem

~wwww (2005-10-08 12:54)

jesli chodzi o poziom uczelni to poki co nie jest wysoki jednak jesli bedzie sie rozwijac o i poziom kiedys wzrosnie wiadomo z nie dzis i nei jutro ale inwestuac w infrastrukture i dobre zaplecz e stopniowo bedize sie podnosil rowniez poziom uczelni

~jedenzwielu... (2005-10-08 12:31)

Jak słyszę te zachwyty nad naszą lokalną szkółką to szlag mnie jasny trafia. Jeśli ktoś z wypowiadających się tu miał cos wspólnego z jakąś poważna uczelnią to wie, że PWSZ w Raciborzu to fabryka produkująca wątpliwej jakości wyroby. Nastawiona na ilość - czyli pieniądze, o fatalnej organizacji, a do tego niekompetencja większości pseudonaukowców, od lat uczących tego samego, którzy swe doktoraty "bronili" w Moskwie, to prawdziwy obraz tej zaściankowej uczelni. Dajcie ludzie spokój z tymi zachwy

~anty-Frączek (2005-10-07 21:50)

Bo Markowiak jest owocem ze złego drzewa jakim jest Wojnar a to drzewo tylko serwuje nam truciznę i miasto pomału ma zgon. Całe to drzewo należy wyciąć i wrzucić do ognia a tam będzie tylko "płacz i zgrzytanie zębów". Całe to towarzystwo wojnarowe tak działa od wielu lat i widzimy co się dzieje w mieście a ktoś kto ma czyste intencje i głowę na karku udowadnia, że można inaczej, lepiej (i wiem, że się powtarzam ale za sukcesem PWSZ w znacznym stopniu stoi pan Bugdol).

~Tomasz (2005-10-07 21:31)

Czy ktoś jeszcze pamięta, że Markowiak bardzo starał się aby utrudnić powstanie PWSZ w Raciborzu? Tak więc nie liczcie na jego pomoc przy rozwoju uczelni...

~Markus (2005-10-07 21:08)

Są tu jacyś studenci naszej Alma Mater?:-)pozdrawiaaaaaaaam

~% (2005-10-07 19:36)

a ja kocham *** codziennie na ostróg...

~BufaloPete (2005-10-07 19:08)

SRC-Sample Resource Center ;>

~anty-Frączek (2005-10-07 15:53)

Rozkwit PWSZ w Raciborzu jest dowodem na to co może dziać się dobrego i wspaniałego jeśli przy tym nie majstruje Wojnar czy jego partyjne pionki obsadzone w powiecie i UM. Na PWSZ Wojnar jako traktorzysta jest za głupi by manipulować pod okiem profesorów. Najwyższa pora przegnać tego przerośniętego typa z SRC i całą jego ferajnę a dać stery miasta w ręce ludzi kompetentnych i uczciwych by takich sukcesów jak PWSZ świętować w Raciborzu więcej!

~Markus (2005-10-07 15:23)

Tylko dlaczego historię sie przerzuca do takiego ściskacza oprzy ul.Lwowskiej...60 osób w jednej sali to przesada.......

~czajnik (2005-10-07 15:22)

Z tego co widać i słychać PWSZ ma spore plany i pomysły!!!!! Już teraz 3,5 tyś. studentów to jest piękny przykład dla pesymistów że się da i można działać tylko podstawą jest "głowa na karku", a pewnie kark Rektora PWSZ jest bardzo stabilny no i zatem głowa nie od parady. Tylko tak dalej!!!!!

~czajnik (2005-10-07 15:17)

Jestem uradowany że w tym mieście jest jedna sprawa, która całkowicie ma czyste intencje i w oczywisty sposób zacznie rozkręcać Racibórz. Inne kierunki to pewnie kwestia czasu no i pewnie pomocy miasta w udostępnianiu nowych obiektów (tylko nie np. starego szpitala. Jeżeli PWSZ postawi ową halę to może w końcu nasi rajcy zobaczą że można działać efektywnie a nie tylko prowadzić boje o stołki.

~Markus (2005-10-07 15:02)

xxx-a ty jesteś największy psotnik.Dlaczego wszystkich wrzucasz do jednego wora.To nieprawda-studiują tam też tacy których nie stać na bardziej eksponowane studia.Ale historii nie musieli "wyrzucać"

~xxx (2005-10-07 14:59)

bo jak na tę chwilę to szkoła psotów spójrzcie kto sie tam dostaje? ten który nigdzie indziej się nie dostał

~wwww (2005-10-07 14:36)

Moze kiedys bedzie to uniwersytet :)

~anty-Frączek (2005-10-07 14:13)

Otworzymy!:))) Dla Ciebie malutka wszystko:)))

~malutka (2005-10-07 14:08)

Otworzycie może informatykę w przyszłym roku?

~anty-Frączek (2005-10-07 13:40)

BRAWO! BRAWO! BRAWO!. Vivat Academia vivat Profesores!. Jestem bardzo dumny z takiej perełki w Raciborzu i życzę samych sukcesów, więcej kierunków, więcej studentów, więcej sponsorów i nowych akademików!. Rośnij nam nasza Alma Mater i przyciągaj do tego grodu młodą krew i pomysły!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog