29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-06-05 20:55:08 Średnie

Dobiegły końca praktyki uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w niemieckim Chemnitz. Praktyki zostały zorganizowane w ramach unijnego projektu Leonardo da Vinci. Młodzi ekonomiści zdobyli niezwykle cenne doświadczenie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Młodzi ekonomiści wrócili z Chemnitz z Europassem! Strony: 1Dodaj komentarz
~ja piernicze (2013-06-07 08:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kur@#%%#@ jak czytam o tym jak to w naszym kraju zle, to mnie juz skreca, wezcie wszyscy malkontenci wyp$#^#$^ raz na zawsze i przestancie wypisywac tutaj towszystko, jak sie chce to sie dojdzie do wszystkiego,obojetne gdzie.wiadomo ze nie jest fajnie, kraj zniszczony,potem z mozolem odbudowany, komuna przetrzebila wszystko, ale wszystko da sie zrobic, trzeba tylko chciec, a od tego malkonetnstwa na tych forach to sie rzygac po rpostu chce, jak bedziecie siedziec w domu i pisac komentarze na necie to na pewno dobrej roboty nie znajdziecie i sie nie dziwcie ze wam "zle". jak tak zle to czemu tu jeszcze siedzicie? wyjazd do holandii truskawki zbierac, byc traktowanym jak najgorsze gowno... stad sie to chyba bierze, potem sie wraca, z pieniazkami, ale z tak zanizonym poczuciem godnosci, ze trzeba odreagowac na necie, na zdrowie!

~tja (2013-06-07 07:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No super. Byli, zobaczyli,a  teraz niech sie zbierają tam do pracy, bo w naszym kraju ich umiejetności nikt nie doceni.

~nie (2013-06-06 11:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@jaja, tak było zawsze ale zawsze tez wielu ludzi nie twierdze ze wszyscy ale wielu, ktorzy mieli umiejetnosci i doswiadczenie znajdowali prace. Mlodziezy z ekonomika gratuluje, mam nadzieje, ze wyniesliscie stamtad jak najwiecej ;)

~jaja (2013-06-06 09:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No bomba - wpiszcie sobie do CV - na pewno Wam to pomoże na polskim rynku pracy. Ludzie! Obudźcie się! Teraz już nikt nie patrzy na CV ani na umiejetności - liczą się tylko znajomości i protekcja!! Oj, naiwni ci młodzi.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog