29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-05-28 21:47:06 Powiat Racibórz

Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Śląskich dotkną również mieszkańców powiatu raciborskiego. Likwidacji ulegnie połączenie Racibórz - Chałupki o godz. 14:48. Zdaniem radnych PO decyzja ta jest bezpodstawna.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Protest radnych ws likwidacji połączenia Racibórz-Chałupki Strony: 1Dodaj komentarz
~student (2013-05-30 10:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kaśka :)  http://www.pksraciborz.pl/przystanki_autobusowe/4221974 autobus do Nowego Sącza 8:40, jeździ codziennie, przez Rybnik. Nie obraź się, ale kto wybiera "studia" w takich dziurach sam jest sobie winien ;)

~Inn (2013-05-29 19:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zaś Przewozy Regionalne (w końcu, bo już w lutym miały być) przywróciły bezpośrednie połączenia z Opolem i Wrocławiem (będą o 7:19 i 13:09, a powrotne z Opola o 16:01 i 20:18). Pociąg z Chałupek do Bohumina jest, ale jeden w postaci tego co jeździ z Pragi i Moskwy

~antyDonek (2013-05-29 18:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

polaczenia z rybnikiem to osobna bajka, urzad marszalkowski chce pograzyc raciborz do reszty, odciac nas od swiata, najpierw dorga raciborz-pszczyna,teraz kolej. pociag z chalupek to juzszczyt absurdu, to tylko PO potrafi likwidowac cos co jest dochodowe, brawa panowie, jestescie zajebistymi gospodarzami na slasku, pokazaliscie ze potraficie rzadzic tym najbardziej wymagajacym regionem w kraju!!!

~Max (2013-05-29 12:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak łączy z czechami? Skoro dojeżdża tylko do Chałupek a z Chałupek do Bohumina nie ma już żadnego pociągu, więc do Czech się nie można dostać.

~do Kaśka (2013-05-29 07:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie jest zwyczajny pociąg do chałupek, ale połączenie dla wszytskich osób, które dojeżdżają stamtąd do pracy albo szkoły albo na studia. Poza tym ten pociąg łączy Racibórz z Czechami i naprawdę wiele osób z niego korzysta.

~Kaśka_studentka (2013-05-28 20:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wielkie halo!!! Bo zlikwidowali jeden pociag do chałupek? Ja studiuję zaocznie w Rybniku na uniwersytecie ekonomicznym. Do szkoły dojeżdżałam w weekendy pociągiem z Raciborza o 8.33. Teraz będę zmuszona by jeździc pociągiem o 6.33 bo ZLIKWIDOWANO WSZYSTKIE POŁĄCZENIA OD 6.33 DO 15.39!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zajęcia kończę ok. 20. Są to ćwiczenia więc nie mam możliwości żeby się z nich zwolnić. Teraz wracałam do domu o 22.28 lub jeżeli udało się ubłagać wykładowcę o 19.25. W nowym rozkładzie w soboty i niedzielę z Rybnika do Raciborza jadą tylko 4 pociągi (teraz ok. 10)!!!!!!!!!! Więc mam dwa wyjścia: albo zawalić studia przez nieobecności na ćwiczeniach żeby zdążyć na ostatni pociąg do Raciborza o 18.27 albo przespać noc w parku przed dworcem albo na peronie i wracać pierwszym pociągiem kolejnego dnia o 5.25.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog