29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-05-09 15:53:00 Wiadomości

Salon Firmowy MK Foam KOŁO w Raciborzu - wiodącego producenta materacy i łóżek w Polsce oraz Europie – na dobre zdążył się już wtopić w topografię handlową miasta.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (32): Materace na każdy rozmiar, na każdy kształt… Strony: 1 2Temat Zamknięty
~olga (2013-08-14 10:24)
Ocena: 0 + | -

materac sprężynowi i łóżko tapicerowane zamówione. już się nie mogę doczekać! na pewno dam znać jak się śpi !

~mania (2013-08-12 15:35)
Ocena: 0 + | -

rok temu kupiłam w tym Salonie materac. nie ma co narzekać. wysoki komfort snu. lateks uważam za bardzo wygodny i do tego przyjemny w dotyku pokrowiec z kaszmiru. pozdrawiam

~ALEX 76 (2013-08-10 08:39)
Ocena: 0 + | -

polecam poduszkę lateksową z tego Salonu- jest świetna

~roberto (2013-07-27 11:46)
Ocena: 0 + | -

kupiłem z KOŁA materac lateksowy i naprawdę było warto. szybka dostawa,tanio.polecam

~baśka (2013-07-27 07:38)
Ocena: 0 + | -

mam z KOŁA poduszkę z pianki termoelastycznej . pomogła mi w zwalczeniu boleści kręgów szyjnych . Polecam

~zbigniew (2013-07-26 12:24)
Ocena: 0 + | -

kupiłem łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel plus materac lateksowy . nie było żadnych problemów,a teraz wraz z żoną cieszymy się udanym zakupem. pozdrawiamy i polecamy firmę KOŁO.

~Gosia60 (2013-07-25 09:17)
Ocena: 0 + | -

najtaniej kupiliśmy u nich materac z pianki termoelastycznej. polecamy!

~ewelina (2013-07-24 12:15)
Ocena: 0 + | -

mamy materace z firmy KOŁO polecam wszystkim !

~żonka (2013-07-23 08:47)
Ocena: 0 + | -

polecam Wszystkim,aby sami się przekonali do zakupu odpowiedniego materaca. Najważniejsze to przetestować interesujący nas model. To klucz do sukcesu. a potem to tylko położyć się a rano wstać wyspanym i bez skurczów szyjnych czy boleści kręgosłupa. 3 lata stosujemy materac z KOŁA i nie zamieniłabym go na żaden inny!

~anioł (2013-07-22 12:05)
Ocena: 0 + | -

nie umiem się nacieszyć materacem z pianki termoelastycznej . idealnie się śpi . rano budzę się wypoczęta. zaledwie pół roku użytkowania a takie efekty . polecam wam wszystkim . zadbajcie o swój sen! anioł-anna

~technical (2013-07-09 10:43)
Ocena: 0 + | -

mysle ,ze to najwyzszy czas,aby zaopatrzyc sie w porzadny materac. no coz niebawem musze odwiedzic wasz salon. pozdr

~władek (2013-07-04 15:37)
Ocena: 0 + | -

solidna firma,ekspresowa realizacja mojego zamówienia. same plusy

~mix (2013-07-02 08:28)
Ocena: 0 + | -

materac z pianki termoelastycznej uważam za trafny wybór, nie dość ,że ma b.wysoką gęstość,jest wysoki, tańszy niż gdziekolwiek indziej a ponadto pokrowiec z dobrego gatunku (podczas prania nic się z nim nie dzieje). Fabryka z KOŁA przekonała mnie ,że czasami warto trochę dłużej szukać,aby znaleźć to co sprosta naszym wymaganiom. wielki plus dla Was!

~aldonka 99 (2013-07-01 11:12)
Ocena: 0 + | -

skorzystałam z ich oferty i kupiłam dwa materace 80x200 lateksowe. jaka wygoda ! odwiedzajcie ich Salon testujcie i kupujcie,bo warto

~ewa1967 (2013-06-24 12:40)
Ocena: 0 + | -

w końcu jakiś porządny sklep w RACIBORZU ! aż się wierzyć nie chce. do tej pory nie odwiedziłam go ,ale w najbliższym czasie zamierzam się tam przejść,bo potrzebuję materac łóżko i stelaż w nietypowym rozmiarze. napiszę jakie są moje wrażenie po wizycie w tym sklepie pozdrawiam Ewunia

~POLA (2013-06-24 11:13)
Ocena: 0 + | -

przed zakupem wypróbowałam u Nich w Salonie materac lateksowy . polecam wszystkim odwiedzić ich salon,każdy znajdzie coś dla siebie.

~akacja (2013-06-21 09:53)
Ocena: 0 + | -

specjalnie z Rybnika przyjechałam do Salonu na ul. Nowej, żeby wybrać odpwiedni materac dla mnie ,męża i dzieci. kupiliśmy lateksowe materace i stelaże brzozowe, super ! polecam wszystkim

~najlepsza (2013-06-17 14:47)
Ocena: 0 + | -

mój materac jest najlepszy . z najwyższej jakości lateksu talalay !!! i wszyscy mi zazdroszczą,że mam taki dobry materac. kupiony z tego Salonu na nowej. do tego porządny stelaż elektryczny i naprawdę rewelka!!!

~gocha (2013-06-14 14:56)
Ocena: 0 + | -

polecam Salon !!! ekspresowa realizacjia zamówienia, fachowa obsługa, materac sprężynowy pierwsza klasa!!! daję piątkę z plusem!

~kinia (2013-06-14 08:18)
Ocena: 0 + | -

najpierw ja kupiłam materac z lateksu i do tego stelaż elektryczny, nie minęło pół roku i moi teście również kupili u nich materac ,ale kieszeniowy i do tego stelaż . nie narzekamy ! i polecamy dalej !

~marakuja (2013-06-13 14:09)
Ocena: 0 + | -

mam poduszkę lateksową z tego Salonu. jest rewelacyjna. Już nie miewa skurczów szyjnych, nie budzę się obolała. W najbliższym czasie zamierzam u Was kupić materac z tego samego lateksu.

~dana (2013-06-13 12:31)
Ocena: 0 + | -

rok się zastanawiałam jaki materac kupić, spośród tylu producentów wybrałam KOŁO, bo ma dobre opinie w internecie, ceny nie są wygórowane i przede wszystkim wiem na czym śpie! nie jest to jakaś chiński zamiennik ... polecam wam drodzy czytelnicy !

~eldex (2013-06-12 14:18)
Ocena: 0 + | -

mam materac lateksowy i stelaż elektryczny z KOŁA. polecam !!!

~edzia (2013-06-11 10:42)
Ocena: 0 + | -

bardzo jesteśmy zadowoleni z Mężem z zakupionego materaca Venus Multi Pocket.  wysoka jakość , komfort snu,  ,pokrowiec ściągany do prania są godne polecenia innym!!

~Salon Firmowy (2013-06-11 08:38)
Ocena: 0 + | -

Drodzy Klienci jako Salon Firmowy producenta łóżek i materacy MK Foam Koło chcielibyśmy poinformować,że dostarczamy zamówiony przez Państwa towar bezpośrewdenio do miejsca zamieszkania.
Ponadto każdy z Państwa ma możliwość , aby odwiedzić Nasz Salon przy ul. Nowej 1a i przetestować wybrany model materaca. Jest to bardzo ważny aspekt  ( o ile nie najważniejszy). Musimy dopasować twardość materaca do Naszych indywidualnych preferencji. Jeśli materac będzie zbyt miękki , ciało będzie się zapadać, natomiast za twardy materac powoduje ucisk kręgosłupa, który powoduje wysoki dyskomfort poczas snu. Bądźmy świadomi Naszych zakupów !

Temat Zamknięty
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog